DRŽÍME SPOLU
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno DRŽÍME SPOLU
|
Nepřihlášený uživatel |
#12016-03-17 20:47Nech už se vláda probere konečně i s pojišťovnami a začnou přispívat i na naše České děti ne jen na cizí na ně peníze jsou |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22016-03-18 06:48Kdyby si všichni ministři a senátoři nenechali vyplácet náklady na cestovné a jiné věci, které si obyčejní zaměstnanci musí platit ze svého, zůstalo by hodně prostředků pro nemocné děti a ani by si nemuseli dělat problémy, kde ty peníze hledat!!!!! Jaroslava |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#3 Souhlasím s paní Jaroslavou2016-03-18 08:53Souhlasím s paní Jaroslavou. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42016-03-18 09:06Já jsem měla také postíženého syna,na nic neměl nárok,vlastně ano,na klasické vyšetření,ale jakmile šlo o lázně,cvičící program nebo pojištění,tak to opravdu né,jako bych tuto nemoc aplikovala sama,a dnes i když je několik let po smrti,se s problémy setkávám nadále,třeba roky,které jsem o něj pečovala jako by nebyly,uznají vám tři roky a když náhodou máte další děti máte je pouze omluvené,ale do odpracovaných se nezapočítávají,takže jako by tohle práce nebyla............nechci si stěžovat,jen mi to ani ted,když už jsem o několik let starší jedno není..............Alena |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#52016-03-18 09:11Souhlasím s paní Jaroslavou |
|
| |
|
Edita |
#62016-03-18 09:31Děkuji Vám za tuto aktivitu. Zákony ČR soustavně při všech reformách ignorují závazek vyplývající z Úmluvy o právech osob se ZP a totiž zákon o ucelené rehabilitaci : Článek 26 Habilitace a rehabilitace
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72016-03-18 11:22SOUHLASÍM PLNĚ S PANÍ EDITOU |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82016-03-18 20:20Všechny děti by měli dostat dostatečnou podporu a péči od státu v kterém žijí,přece jen je to naše budoucnost o kterou by jsme se měli hned od začátku postarat! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#92016-03-18 21:44Podpisane,dufam ze pomoze |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102016-03-19 17:16Kdyby si pojišťovny nestavěly nákladné paláce,nejezdili ve zbytečně honosných autech,neutráceli obrovské peníze za doslovné"kraviny" a nepotřebné věci, zbylo by mnohem více na ty nejpotřebnější. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112016-03-23 08:32Když máme své lidi , tak se o ty občany máme starat a ne přijímat a bližní naše občany ignorovat a migranti si mají řešit své problémy |
|
| |
|
Majka |
#122016-03-23 10:00Držím palce!!! Ať je život vás rodičů i vašich dětí lehčí a plný posunů k lepšímu. Doufám, že můj podpis pomůže a konečně se pro vás něco změní! l |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132016-03-23 12:39To,že by tyto a další zákroky měly pojištovny platit. By měla být samozdřejmost Celý život se platí zdravotní pojištění a ještě se prosit.Ty děti i lidé,které nějaká nemoc pistihla nebo postihne za to přeci nemůžou. Už by na to mohl někdo začít brát ohledy. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152016-03-24 12:52A to neplatí jenom o postižení s narozením, kdykoliv se může někomu z nás stát něco co nás upoutá na lůžko, .... ! |
|
| |
|
m.d. |
#162016-03-24 12:54Super nápad !!! Jen tak dál a to chci podotknout, že to neplatí o postižení od narození. Kdykoliv se může stát během života (uraz, autonehoda.. ) a máte ten samý problém. Nic tu není co by bylo kvalitní na rehabilitaci a už vůbec ne na domácí rehabilitaci. .. a když ano tak pěkně z vlastního.. z vlastní zkušenosti :-( |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172016-03-24 21:15máme také pravnučku s DMO,víme o čem je řeč |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182016-03-25 21:12naprosto s celým článkem souhlasím.. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192016-03-27 05:56Není třeba slov,ale činu. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202016-03-28 07:53V dnešní době je potřeba podpořit dobrou a důležitou věc...... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212016-03-29 09:05Pojdte do toho !!! |
|
| |
|
Nika |
#222016-03-30 14:13snad se konečně něco začne dít už ... na jiné peníze jsou a na nemocné ne :( |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232016-03-30 14:53Podepsat petici je to nejmensi co mohu pro ta ditka udelat, sama mam dcerku s vaznou metabolickou poruchou, tak vim co to je mit nemocne ditko |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#24 Re:2016-03-30 18:01Konečne by mohli začať niečo robiť. Je to hrozné. Doroboty nemozme a opatrovateľské čistá bieda.... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252016-03-31 06:36Nikdy nepochopím, jak stát na úkor dětí - dává miliony na uprchlíky. Jsme ve vlastní zemi? |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.