Chceme mít právo bránit soukromí
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chceme mít právo bránit soukromí
|
Nepřihlášený uživatel |
#12012-05-05 03:29Komentář je dosti výstižný a více slov už netřeba... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22012-05-06 01:29včera bylo pozdě a bude ještě hůř....... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32012-05-06 01:43Souhlasím se vším co se týka bezpečnosti člověk by se měl umět branit a mít pocit bezpečí ve svém domově. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#42012-05-06 06:45Funguje to jinde, proc by nemohlo u nas. |
|
| |
|
S474N |
#52012-05-06 09:43Proc jenom uzavrenych bytovych prostor? Proc ne na ohraniceny a jasne oznaceny jakykoliv nemovity majetek? |
|
| |
|
nemo |
#6 Re:2012-05-06 09:49Ano, to by bylo vhodné rozšíření, které není proti ničemu/nikomu a plně bych se za to postavil. P.S. Mohlo by se stát, že byste se v bytě sice ubránil, ale lumpové by vám odnesli celou úrodu brambor, takže byste se musel jít pást někam do pankejtu. |
|
| |
|
Karel M. |
#7 Re:2012-05-06 09:54Z jednoho prostého důvodu. Zatímco jsem se při diskuzích se známými v podstatě nesetkal se zamítavým stanoviskem pro případ, kdy mě někdo ohrozí v uzavřeném (uzamčeném) prostoru, u případů, které uvadíte byla řada námitek, např. děti, zneužitelnost (označení se dá doplnit následně) a pod. Proto chci odpověď na otázku u takto jasně definovaného případu. Soudím, že pokud by se podařilo získat průlomové rozhodnutí v takovémto případě, bude snadnější je rozšířit (pokud bude vůle občanů) i na případy další, za jasně definovaných podmínek. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82012-05-06 10:14Každá rozumná stránka, která nakládá s osobními údaji využívá ssl šifrování. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#9 Goat2012-05-06 10:15Není tohle náhodou vyplývající z listiny základních práv a svobod? |
|
| |
|
omy |
#10 SOUHLAS S OBRANOU2012-05-07 13:29Zahradkarske kolonie, i kdyz jsou oploceny, jsou brany utoky vsemi moznymi zivly, proti kterym se neda branit. Berou vsechno: veskerou urodu a vse kovove, co jim pod ruku prijde. Otec tak prisel o cele oploceni okolo sve zahradky, veskere draty, ktere byly na tech tyckach a ktere drzely malini a ostruzini, dale vanu kde vykyblovali vodu a vykopali ji, a i ostatni vany slouzici jako odtok k vodovodum a nakonec i stary ohorely drez pouzivajici se jako gril, protoze gril ukradli uz loni z chatky, lavicku, kterou pouzili na podpal a kostru do srotu a jine kovove a nekovove veci, o urode nemluve. Policie nic neresi. Kdyby tam alespon jednou za noc zajeli a posvitili baterkama pres plot. NIC :(. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#112012-05-09 00:28Člověk má mít právo bránit si svůj soukromý majetek vlastní prací získaný. Lepší by bylo, kdyby ke krádežím nemuselo dojít. Všichni by měli mít práci a nemuseli by krást. Ovšem, vládne zde nespravedlnost. Ty naše mocipány ve vládě, co kradou ve velkém nezastřelí ani nezlynčuje nikdo. To jsme dopadli. Mil. |
|
| |
|
Machalíček |
#12 Re:2012-05-09 09:24I když měli všichni práci, tak někteří kradli. Touha některých jedinců "lehce nabýt" na úkor druhých provází lidstvo po celou dobu, co je lidstvem.
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#132012-05-09 12:06Jsem rovněž zastáncem, že pokud nebude skutečně zákon na ochranu majetku a života občana ralizován, budeme trpět a koukat, jak nás ta verbež pomalu likviduje za vydatné podpory naší slavný vlády!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142012-05-09 14:07už aby to bylo....... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152012-05-10 00:18Velmi potřebné ... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#162012-05-11 00:00Ano souhlasím , záměrem polistiopadových politiků je aby měl občan strach o život, majetek a práci. Aby měli klid a tiše rozkradli celý stát a z občanů si udělali otroky. Je potřeba se podívat kdo to vše způsobil jistě ne studenti těm revoluci ukradli Klaus s ODS za spolupráce ODA a ČSSD a Lidovců . Takový Kalousek už byl se všemi ve vládě těď je TOP 09 a má pocit , že už s tím co si přivlatnil jsou jeho majetkem i občané. Možná by stálo za to jít vzít vše co ukradli zpět. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172012-05-12 21:54Poplatní sráči zvaní politici,od úrovně EU počinaje,neserte nás,nebo si pro Vás,jméno po jménu,příjdeme v tradicích Bartolomějských nocí... |
|
| |
|
Michal.Sladecek |
#182012-05-13 11:17podepsal jsem a vy zas mužete podepsat tohle http://www.petice24.com/stopnasilinadetech |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#19 Re: příspěvek 162012-05-13 20:59Vážený Nepřihlášený uživateli. Vadí mi, že i z tak nepolitických věcí, jako je bezpečnost nás ve svých domovech, se snaží někdo udělat "guláš" smíchaný s politicky nesouvisejícími tématy. Machalíček Karel |
|
| |
|
Machalíček Karel |
#20 Re:2012-05-13 21:00 |
|
| |
|
Karel Machalíček Autor této petice |
#21 Re:2012-05-13 21:03 |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222012-05-14 22:45Jeste by tam melo byt neco ve stylu: "zadame aby krivy pohled roma, zida nebo araba byl povazovan za primy utok a bylo legalni branit se v takovem pripade strelnou zbrani." |
|
| |
|
Karel Machalíček Autor této petice |
#23 Re:2012-05-15 09:12#22: - Nu pokud chcete právo na ochranu domovní svobody a soukromí přirovnávat k rasistickým pohnutkám, je to Vaše právo, ale vypovídá to především o Vás, ne o těch, kteří podepsali tuto petici. Nebo Vás něco vede k tomu, abychom byli (občané neporušující zákony) nuceni trpět mlčky tento stav věcí, který může vyhovovat pouze kriminálním živlům?
|
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#24 Re: Re:2012-05-15 11:08Clovek ktery stavi svuj majetek nad zivot jineho cloveka (jakehokoliv, byt zlodeje) pro me neni clovekem. Takovy clovek je horsi nez posledni rasista. Jinak prectete si prositm tu petici po sobe jeste jednou. V ni neni nic o domovni svobode ale o pravu bezduvodne zautocit na kohokoliv. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#25 Rozšířil bych definici prosotr2012-05-15 11:34Pokud se někdo cizí vyskytne na soukromém pozemku, který je zřetelně vymezen a ohraničen (plot, zeď, brána, vrata atp) považuje se toto jako by se jednalo o uzavřený bytový prosotr. |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.