Omluva za Tibet 2014

Omluva za Tibet 2014 / Oznámení / Petice "Omluva za Tibet" po 24 hodinách / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-04-30 13:11

Právě přišla pozvánka na oslavu 10-ti let Ministerstva zahraničních věcí. Co této akce využít k fyzickému vyjádření nesouhlasu formou happeningu?

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-04-30 13:20

Díky!

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-04-30 13:30

Díky !

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-04-30 13:36

Souhlas se změnami a jsem rád, že vidíte petici jako úspěšnou dle počtu podpisů.

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-04-30 14:06

Dobré odpoledne pane mašku!
Také Vám děkuji!
Hana

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-04-30 14:27

Díky!!!
Martin

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-04-30 15:26

Přátelé, tato petice nemá smysl, s politováním to musím konstatovat, přestože jsem ji sám podepsal. ( viz příspěvek č.365 ). K tomuto závěru jsem došel poté, co jsem se obrátil s dotazem na pana vicepremiéra a z odpovědi jsem byl velmi překvapen, a proto Vám nyní mohu s klidným svědomím poradit : " Jděte si stěžovat do Bruselu !" Bláhově jsem se ještě domníval, že je Česká republika na tom ekonomicky asi moc špatně, že se při jednání s Čínou snížila k takové morální bídě, jakou předvedl pan ministr Zaorálek, ale teď už si to vůbec nemyslím, jsme na tom totiž v Evropské unii všichni stejně, jak s morálkou, tak ekonomicky. Přeji Vám hezký první máj a hlavně hlavu vzhůru, bude hůř. A věřte mi, je mi z toho, co jsem napsal velmi smutno, MUDr.Radek Dvořák.
Jan Maška
Autor této petice

#8 Re:

2014-04-30 15:48

#7: -

Bohužel v ČR je v této době možné všechno. Odrzlost a hroší kůže politiků již přerostly všechny meze.


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-04-30 15:54

Díky za tu petici. Jsem rád, že jsem se od podlézavého prohlášení našeho ministra mohl distancovat. Vladimír

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-04-30 18:21

Díky. Dobrá práce!
Kéž pravda a láska zvítězí nad diktaturou peněz...
Daniela

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-04-30 21:03

v petici chybí že žádáme aby se čr vrátila k dřívějšímu postoji k tibetu, k tomu co bylo před podpisem zaorálka. To jediný je podstatný. Ty omluvy a řeči že sme na tom byli stejně , řešit přitom odstoupení zaorálka a nakonec žádat prohlášení že čr dodržuje lidská práva místo žádání nápravy ... chcete jim pomoct nebo tupit zájem veřejnosti ?


Nepřihlášený uživatel

#12

2014-04-30 21:58

Děkuji, pane Mašku!

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-05-01 08:51

Diky za petici,kritizuje kazdy ale malokdo neco doopravdy udela!Dobra prace!
David

#14

2014-05-01 13:22

Chtěl jsem jen podotknout, že by nebylo špatné přepsat petici do anglického jazyka a případně kontaktovat nějaká zahraniční média, která se o Zaorálkově vystoupení alespoň zmínila (tedy v případě, že nějaká taková média jsou, to nevím)...
maus

#15

2014-05-01 13:32

Díky za petici, jsem ráda že svým podpisem mohu pomoct Tibetu, jinak se z nás za chvíli stanou ovce - tupě zírající!

Nepřihlášený uživatel

#16

2014-05-01 18:45

Mr. Zaorálek to přehnal a měl by odstoupit.

Nepřihlášený uživatel

#17

2014-05-01 18:48

Děkuji vám, milý Jane za upozornění. Vůbec jsem netušila, že je něco takového možné. Proto píšu: zasranej Zaoralek :-(, pokažená naše politická scena. Nemám rada sprosty slova, ale v tomhle pripade to jinak neumim. i.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-05-01 21:02

Vážený pane Maška,

Velmi si vážím Vaší aktivity a chci Vám poděkovat. Chci se postavit na stranu těch, kdo nesouhlasí s tím, že si máme vyřešit spory ve vlastní zemi. Jak by nám asi bylo, kdyby naše revoluce nebyly tak sametové a svět se k nám točil zády? Že se nám to stalo? O důvod víc, proč se nezachovat stejně! Děkuji Vám. Zuzana Jelínková

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-05-02 06:51

Bohužel díky aroganci sockomoušské vlády si myslím že petice zůstane bez odezvy :-(
ganapati

#20 (#898)

2014-05-02 10:04

Vážený pane Maško
Děkuji za tuto aktivitu a i když se jí patrně nedostane pozornosti státní správy, tak jak by zasluhovala, není bezvýznamná. Možná by stálo za to kontaktovat skupiny, provádějící praxi vadžrajánového buddhismu. Namátkou: Karma Kagyu (www.karma-kagyu.cz), spolek Lungta (www.lungta.cz),
Dzogchen (www.dzogchen.cz), Rigpa Group Czech (czech@rigpa.org) apod.
Určitě by pomohli rozšířit petiční úsilí.
S přáním pěkného dne
Pavel
ganapati@email.cz


Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2014-05-02 23:06

#11: -

#11 ...
v petici chybí že žádáme aby se čr vrátila k dřívějšímu postoji k tibetu, k tomu co bylo před podpisem zaorálka....

 

a k čemu se chcete vrátit? například k tomu jak tehdy premiér Nečas varoval před " Dalajlamismem"?


Nepřihlášený uživatel

#22

2014-05-03 02:23

Mily Jane, chtěla bych Ti ze srdce podekovat za tuto tvou peticni aktivitu, za Tve nasazeni a setrvalost. Citim, ze stejne jako ja vnímáš ohrozeni svobody Tibetu a jeho naroda velice osobne. V Anglii a Indii jsem mela prilezitost se s Tibetani osobne setkat. Dodnes, když mi tyto vzpomínky prijdou na mysl, stále citim tu jejich nepopsatelne láskyplnou energii, vidim onen bezelstny soucitny vyraz v jejich ocich a tam celou vecnost života ve strachu, zoufalstvi z bezmoci a zaroven neotřesitelnou viru , lasku a respect ke vsemu zivemu bez rozdilu, Moc me tenkrat prekvapilo, jaka sila a respect muze vychazet z takových prekrasne obycenych lidi.
On te doby si tak nejak beru situaci v Tibetu docela osobne.
Chtela bych Vam tedy vyjadrit nesmirne diky, za vytrvalost v tetou kauce, a ac pouze skromne, chtěla bych Vam nabidnout svou pomoct, byla-li by zapotřebí, at uz jakehokoli razu. Prosim, urcite se neostýchejte mne kontaktovat s konkretnimi ukoly na mem mejlu: Tjakubcova@seznam.cz; nebo na tel. cisle 736676137. S přátelskými pozdravy a pranim mnoha uspechu a podpory zvenci.
Tereza Jakubcova, Tachov
sisi70

#23 Re:

2014-05-03 02:30

#11: -

Presne tak, souhlasim. Pokud chceme opravdu pomoct, tohle je dobry zacatek, ale stale dlouha cesta pred nami. Z me strany muzete pocitat s pevnou podporou. Ovsem jednotlivec zmuze celkem dost, ale furt malo na viditelny vysledek. Nicmene, jsem vdecna, ze mame moznost se podporovat navzajem a stale verim v uspech teto mise.

Pepa

#24 Re: Dobrý nápad.

2014-05-03 08:13

#14: David -

Myslím, že by to mohlo mít úspěch. Kdo by t oměl možnost provést, oslovte autora Petice pana Maška.

Jinak moc dík za Petici. Nechtělo se mi u televize věřit, že v dnešní době někdo něco tak zrůdného vypustí z huby.


Nepřihlášený uživatel

#25

2014-05-03 21:07

Děkuji velice autorovi a distributorům této petice. Ve všem s ní souhlasím! Neumím se smířit s tím že jsme prodali boj za lidská práva za vylepšení obchodního vztahu s Čínou. Vždyť ani tento argument neobstojí. Čína bude vždy obchodovat s tím, kdo ji nabídne výhodné podmínky bez ohledu co si myslí o Tibetu. Nevěřím že dá přednost špatnému obchodu s partnerem který deklaruje loajalitu k čínské politice. Pánové z naší vlády zapomněli že nebýt odvážných lidí, kteří bojovali za svobodu u nás nemohli by dnes sami svobodně dělat tato prohlášení.
Štěpán