Chci zpět hratelné WoT!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chci zpět hratelné WoT!


Nepřihlášený uživatel

#126

2014-06-17 11:05

Co člověk to názor. Petici jsem podepsal, i když s ní souhlasím jen z 90ti%. Nepovažuji se za bůh ví jakého hráče, takový ten horší střed, ale hru mám rád, tedy měl jsem jí rád, protože jsem se u ní dobře bavil. V poslední době jsem občas vykopnut, mám málo oněch fps, i když stroj dle názoru mého kamaráda mám velice dobrý na hraní dnešních her. (jsem lama přez počítače)
Nevadí mi waflovače a ostrostřelecké artyny či jiná téměř božská technika neb je několik možností - naučit se proti této technice hrát, nebo umírat(jako já), nebo to nehrát a brečet v koutě.(jako někdy já) MM mi občas uštědří políček, ale občas mě mile překvapí, tak jako život a v životě se učíme od těch chytřejších a zkušenějších, takže proč by měli hráči spolu hrát dle nějakých statistik? CHci hrát s lepšími, abych se od nich mohl učit- oni semnou asi nee, protože jim tu hru budu kazit, nebo mi ve hře poradí a bude to lepší. Ale tady vyvstává problém v jazykové bariéře, kdy třeba já neumím anglicky neb jsem maturoval eště z ruštiny. Ale také chybí ochota a to z obou stran. Hraju tak, abych se bavil a svím způsobem si odpočinul. Hraji za všeny národy a téměř všechny linie, hraju to, co mě baví. Takže zatím hraju WoT a doufám, že do budoucna se technická stránka oněch zmiňovaných problémů zlepší, abych i za nějakou dobu mohl říct, že hraju to co mě baví, že hraju WoT. Nick ve hře pro ty koho to zajímá : HUMUNGUS72
Kofil

#127 Linux

2014-06-30 17:07

Ja chcem aby sa to dalo hrat na linuxe a nie rozhadzane textury

Nepřihlášený uživatel

#128 KOKOTINA

2014-06-30 17:55

čista KOKOTINA tato peticia

Nepřihlášený uživatel

#129

2014-07-07 10:22

wot hraju na nejmenší detaily,abych nebyl mrtvej ,když zahlédnu protivníka,hehe

Nepřihlášený uživatel

#130

2014-07-19 07:21

WG by měli něco s touto hrou dělat, nejlépe si strčit ty goldové náboje za klobouk, jejich nesmyslně "NEhistorická přesnost" je pěkně trapná...

Nepřihlášený uživatel

#131

2014-07-20 12:47

Chci zpět starý dobrý WOT !!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#132

2014-07-25 16:51

Presne nemam peníze na poradnej PC a oni jedine co delaj je zlepsujou grafiku , jenzeco my ostatní ?? ani ne ctvrtka hracu ma 50+ fps a ja když mam prumerne notebook tak mam jen 10 fps a 110 ping toto ne
Benux

#133 na hovno

2014-08-18 02:04

W.O.T 

Hraju moc dlouho mam hodne X Tieru ale po patchi 9.0 my muj PC neutahneW.O.T 


Nepřihlášený uživatel

#134

2014-08-24 10:29

Zlepšete prosím hratelnost WoT,prodal jsem kvůli tomu notebook,další si asi nekoupím,byly by to vyhozené peníze,hrát nebudu,budu koukat radši na ,,Ordinaci v růžové zahradě" ta se neseká.
Wexter

#135 Wexter_007

2014-09-11 08:19

WoT jde do konců, WT znamená budoucnost...

 


Nepřihlášený uživatel

#136

2014-11-21 21:48

to už takgle nejde

Nepřihlášený uživatel

#137 A navise dojebali WT E100 us sa neda hratRe: ??

2014-12-19 16:21


Nepřihlášený uživatel

#138

2014-12-19 16:23

Vsetky dobre strje posrali a aby som sa dostal s 7tier medzi 10tier to je na p...


Nepřihlášený uživatel

#139

2015-01-21 14:18

už neutáhnu módy a modpacky které chci hrát u wot a brzy neutáhnu ani samotnou hru
Energetik

#140 Názor

2015-03-24 13:24

Klady:    Zlepšení výkonu na PC a ntb

               Buff artyn, které jsou nehratelné

               Odstranění nebo vypnutí HD modelů, které jsou vzhledem ke zbytku hry zbytečné

Zápory:  Buff lehkých tanků - ve hře splňují úlohu spottera, stíhače i medka a spíše by                                                                  potřebovali nerf (dnes je to jako banda hellcatů v rukou dobrých                                                      hráčů)

         MM podle statů-Nereálné a z logického hlediska nesplnitelné (přemýšleli jste, co by se                                             stalo, kdyby najednou některé rudky začali mít fialové výsledky a někteří                                         fialoví rudé? Vznikl by vám luxusní chaos a spousta hráčů, co do teď                                                 podávala dobré výsledky by nebyla schopná nic udělat a ve výsledku by                                         se nic nezlepšilo).

 

Výsledek:Pro hru by petice moc dobrého neudělala a napáchala by i pěkné škody. Zbytečnost.


Nepřihlášený uživatel

#141

2015-03-24 19:00

Hru hraju už od bety, dal jsem do ní spoustu peněz a jedinné co mě na ní sere je to že jistá individua, co vymýšlejí podobné petice či je podepisují, tu hru také hrají.

KOKOTINA1

#142 Blbost

2015-03-24 19:05

Vaše najivita mě udivuje. WG se bude určitě zabývat nějakou vaší peticí. A většinou ti co brečí to neumí hrát, protože ti schopnější nic neříkají. Jediné jak přesvědšit WG že je něco špatně, je to že svůj účet smažete a nebo jej přestanete používat. Takže závěrem, komu se to nelíbí padejte kam chcete, protože pro všechny jsou stejné podmínky.


Nepřihlášený uživatel

#143 Re: Názor

2015-03-24 19:07

#140: Energetik - Názor 

 Tady je vidět že někdo má mozek. Naprosto souhlasím.


Nepřihlášený uživatel

#144 Re:

2015-03-25 09:40

#1: -  

 Kterej tomato losers tohle vymyslel? Wtf

:-)

#145 Mody

2015-03-25 11:50

Taky bych zvážil využívání módů ktéré říkají hráčům kde co na mapě spadlo nebo módů ,které zvýhodňují jejich hru. Všichni bychom měli mít stejné podmínky!!! Ban a napořád! 

Bufinos

#146 Re: Jiné body

2015-03-25 14:50

#93: Ace_liver_SFF - Jiné body 

 Tomu říkám názor, čtu tady hodně recenzí a s něčím souhlasím a s něčím né. Ale toto je přesně to co mě leží na srdci. Gold munice, by neměla být a když už tak max 3 ks pro nutné případy. Ale ne pro normální střelbu. 

Hodně tanků jsou oproti ostatním nevyvážené, ani neexistovali pouze se plánovala jejich výroba. Měli by být proto zohledněné a vyvážené. A týmy měli být už od pathe 9 vyvážené podle hráčských dovedností myslím, ale nestalo se tak. 

Závěrem tato hra je super, ale hold je potřeba na něčem zapracovat. 

 

ps: grafika je a bude stálou diskuzí, protože buď bude záležet na hratelnosti a ostatní hry budou převyšovat po grafické stránce tuto. Nebo bude tato hra držet krok s konkurencí a prostě ubyde hráčů se slabšímy PC. Už snaha WG, vyvážit toto dvěma různýmy možnostmi výběru grafických detailů, se mi zdá velice dobrým krokem. A nechápu Vás kteří se rozčilujete, protože doba jde kupředu a prostě musí jít i tato hra a zvedají se nároky na HW PC hold! 


Nepřihlášený uživatel

#147 Re: Waffenträger auf E 100

2015-03-29 11:12

#76: DarkBulba - Waffenträger auf E 100 

 ano proti tomu sa strašne dá hrať ked ťa to zabije za 10 sekúnd a ty nevieš odkiaľ 

Lupalupa

#148 Re:

2015-04-05 16:35

#67: WG Rogalaf CZ -  

 Zdravím,

myslím si že dosavadním problémem je ve hře samotné WG ..... Hra už totiž neslouží k pobavení hráčů a jejich uvolnění. Jde jen o to je stresovat a vytáhnout z nich co nejvíce peněz!!!! (Pak to má lidi bavit)?...

Je to od WG dobrý tah.. :) ... MM se nikdy nezlepší, jelikož díky němu hráči hodně prohrávají a jsou nuceni si kupovat zlaťáky a premium účty, jinak by byli v mínusu takovém, že kdyby od nich chtěl někdo účet koupit, měl by cenu 0 a ještě by mu musel majitel pár tisíc zaplatit...

 

Ale mimo tuto problematiku:

1. Co lidi také hodně s**e je to, že MM typu: 15 hráčů - nejlepší 2 zelení..... protivník - 7 fialových... good los....

2. Mapy (některé) jsou absolutně nevyvážené... to TOTÁLNĚ!!!!

3. Ta hamižnost WG... Pořád chce, aby se platilo za premium tanky a pořád přidává další a další, aby z lidí vyrejžoval co nejvíce..... A největší ostuda při výročí apod... dát 3. tier to je dost slabý.. Nebo ted ta novinka, že hráči co mají X FV. ho po přesunutí na premium tank nedostanou, ale dostanou jen tu X?? Vždyt to přece není takový problém, dát třeba k narozeninám WG každému 1000 zlaťáků.. vždyt je to nic nestojí...

4. Nevím proč všude píšete že je to online FREE to play.... když ten, kdo do týhle hry něco nehodí je absolutně v ***** protože bez peněz se tahle hra fakt nedá...

---------

Prosím, vzkažte to svým kolegům :) .... Při tom, jak nyní s tou hrou postupujete (ne abyste opravovali chyby co ve hře jsou a starali se o to, co chtějí hráči.. Ale přidáváte pořád nové tanky, mapy atd... takže si ty problémy spíše přiděláváte), už je jasné, že se sami ničíte.. Už je jen otázka KDY dojte lidem trpělivost...

..... Jsem zvědavý, až vyjde Armored Warfare, co budete dělat... protože už tak vás tolik lidí nesnáší (kvuli tomu co jsem psal výše), jsem fakt zvědav, jak přesvědčíte komunitu, aby u týhle hry zůstala... 

 

wdwd

#149 dwef

2015-04-10 15:37

Zmrdi z  WG doufám že chcípnou.. týhle hře nepřeju nic více než jen rychlý konec


Nepřihlášený uživatel

#150 Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

2015-06-29 18:07