Chci zpět hratelné WoT!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Chci zpět hratelné WoT!


Nepřihlášený uživatel

#101 Re: Waffenträger auf E 100

2014-05-04 11:59

#76: DarkBulba - Waffenträger auf E 100

To sou keci. Nemůžeme všichni jezdit jenom ve waflích. Stejně si budeš chtí projet něco jinýho a pak tě ty wafle budou srát. To že každej noob co si vyjel wafli aby aspoň něco slušnýho uhrál bude brečet, že mu to nerfnou není berná mince. Naučte se hrát a pak se bez těhle krámů obejdete.


Nepřihlášený uživatel

#102 Re: WoT a jeho kritizovanie :D ( pravdive udaje )

2014-05-04 12:24

#2: - WoT a jeho kritizovanie :D ( pravdive udaje )

Uplne ve vsech vecech nemuzu z tebou souhlasit. T-50-2 byl vybornej tank scout z tou M-25 mas pravdu. Fyzika je skvela uz len z toho duvodu ze taktiky se daji pocas bitvy vic menit a je vic moznosti jak to na nekterych mapach zahrat. Britske tanky nejsou az tak papirove. Z premiovym uctem mas pravdu v tom ze te to zvyhodnuje jenom v penetich a expoch nic vic. Vratit hru zpatky do patchu 6 nebo 7 by byl krok zpatky a to by tu hru vratilo do praveku. To ze ted potrebujes vykonnejsi pocitac je pravda ale i vyvoj pocitacu jde do predu a bohuzel i hry.

Gečitka Morče

#103 Re: WoT a jeho kritizovanie :D ( pravdive udaje )

2014-05-04 13:51

#2: - WoT a jeho kritizovanie :D ( pravdive udaje )

Doporučil bych Slovník spisovné Češtiny, nebo něco podobného - nevím, jestli takovou knihu na Slovensku máte, ale určitě by se Ti hodila víc, než tanky.


Nepřihlášený uživatel

#104

2014-05-04 14:48

Dávám do hry peníze tak taky chci něco já po Wargamingu !!
Medvih

#105 Re:

2014-05-04 15:03

#1: -

To okolo FPS by som podpisal keby ste tam nenatrepali zbytocne vela debilyn. BOD1- cista hlupost aj ked ma obcas privadzaju do nepricetnosti kempery z najtazsie pancierovanymi tankami, treba to riesit asi troska inak. ty ludia sa potom nikdy nestretnu z niekym lepsim a nic nepochopia takze budu lamit stale. BOD2 s casti ano, BOD3 si ho skus hrat, vsak to prestrely tier 7 light tank, penetracia na stihac suverenne najhorsia a po vystrielani zasobnika prakticky bezmocny, BOD4 ano, tiez mam mizernu grafiku. BOD5 celkom nechapem light tanky su super(aspon cinske a francuzske) ale bolo by vyvazit troska TD aby sa nestavalo ako naposledy ze z 30 tankov na bojisku bolo 24 TD( nie neprehaniam), BOD6 nechapem vobec ci to chcete nerfovat alebo posilnit ale radsej to druhe, je smiesne aby GWE100 prestrelil tier 6 pricom je to na tom istom podvozku ako E100, BOD7 celkova uroven hratelnosti nie je vobec zla pokial vam ju nepokazia idioti v hre tak je to v pohode. Teda by sa to mohlo osetrit napr tak ze ak tazky alebo lahky tank sa do minuty od zaciatku nepohne od bazy vyhodi ho z hry a da namiesto neho niekoho dalsieho. Ono najavacsou slabynou tejto hry su prave ludia s ktorymi hrate a niekedy to vyzera ako keby ste mali v tyme osobitnu skolu a proti tomu by malo prave WG sa zamerat


Nepřihlášený uživatel

#106

2014-05-04 17:32

Bez komentáře ;)

Nepřihlášený uživatel

#107

2014-05-04 18:20

Přesto, že mám velmi kvalitní notebook, který je co se týče procesoru tedy spíše do kvantity než do kvality (2,2Ghz- 4 jádra i7)mé Fps i při velmi nízkých detailech je velmi špatné 20-30 FPs ale v zaměřovači to často padá i na 12... před patchem problém nebyl hrál jsem na 40 a vůbec žadné dropy nic... teďka škoda mluvit

Nepřihlášený uživatel

#108

2014-05-04 18:26

Měl jsem 40 FPS a střední grafiku, teď musím mít WOT Tweaker a grafiku na nízkou a mám sotva 20-30 FPS .

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-05-04 20:06



Nepřihlášený uživatel

#110 xwm a štatistiky

2014-05-05 01:52

Celý problem je v ľuďoch nie v hre, ľudia sa pozeraju na štatistiky a XWM!!!! Odstránením statistik a zrušením xwm zavládne pokoj a klud a príde radosť z hry z velkej hry WoT!!!! (Ja uz hravam malo a len roty, roty vyberam podľa xwm, žiaľ len podľa xwm, aby som si nepokazil posrane štatistiky, chcem sa tešiť z hry a nie z čísel) odstrante xwm a čísla :)
nikto

#111 prestante plakat

2014-05-05 09:42

neviem ale ked ides do bitky vyberas si protivníka a nebodaj mu urcujes co si ma zobrat proti tebe alebo aku taktiku by mal nasadit. zobudte sa , nikto Vas nenuti aby ste to hrali, takisto ked Vam grafika nestiha znizte si ju a je to hratelne a ked nie tak si nainstaljte minecraft a chodte do boja Karlom. nepaci sa ti - Nehraj. kupte si normalne masiny na ktorom to normane ide a nie vsetko zadarmo. Keby ste si tuto hru mali kupit co iba za 5€ tak tu polovicka tych uplakaných deti nieje. ale stiahnut zadarmo a este im urcujte podmienky.

Nepřihlášený uživatel

#112

2014-05-05 15:34

mám slabší Pc a už to taktak stíhá ještě jedna aktualizace a končím !!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#113

2014-05-05 17:57

Držím palečky,snad se to konečně změní k lepšímu...

Nepřihlášený uživatel

#114

2014-05-05 19:45

Budu jen rád když se vše vrátí z5.

Nepřihlášený uživatel

#115

2014-05-07 15:19

Je to velice dobrý nápad.
majmar11

#116 Re: Goldová munice, mechanika hry, zásobníky, optimalizace, Artyny..?!

2014-05-08 09:56


Nepřihlášený uživatel

#117

2014-05-08 12:58

teď je to děs
War thunder

#118

2014-05-08 14:44

Jednoznacne receno pokud by to vratily pred patch 8.0 vse by se vyresilo k hratelne podobe .....

Ale pro budoucnost WOT jak uz fanouskove chtely nevydavat zadne patche, ale aby delali na novem enginu ktery by vyresil veskere problemi co se tyka noveho obsahu a lepsiho vykonu a to nemluvim o novych poradnych servech ktery dokazou utahnout publick 1 a druhy publick 2 a jeste jeden na CW a vse okolo tymovky i historicke boje ....

Dale by chtelo vyresit nerfovani tanku.
To nema obdoby abych si za 1 200,- poridil stroj ktery je super a v zapeti po nekolika patchu bylo z nej uplny jiny stroj.(to je jako bych sel si koupit porsche a oni by me po roce volali at jim privezu auto z5 a pak me daly skodovku)

Dale nehovorim o tom co se stale vrataji v mapach cim vice se vrtate tim vice nas to srat bude a chtelo by to vice kreativity ......

Trosku zrusit stupidni opakovani map stale dokola za cely den 5 map z 40 to je docela halus.......

no mohl bych pokracovat dale,ale nebudu se rozcilovat nekde kde fanousek WOT je akorat karan ze chyba je u nej...

Kdyz chteji plavat proti proudu fajn ja jdu na War Thunder kde i uzavrena beta funguje i vypada lepe:)

 

War Thunder letadla   jsou nadherne a ted sem v uzavrene brzko otevrene kapitole tanky  s letadly do hromady se s WOT neda srovnavat, ale stale muze WOT uspet pokud zacne neco delat a ne jenom prasit hru a davat na ubrecene deti ktery chteji nerfovat !!!! (balanc ma bejt ale ne za cenu ze tanky at TD heavy atd budou naprosto stejne to preci nema logiku. Kazdy tank je jiny proc je  davat do stejne podoby jako ostatni?)


Nepřihlášený uživatel

#119

2014-05-08 16:46

Mrzí mne, že po spuštění verze 9. je hra skoro nehratelná a mnoho známých díky tomu hru opustilo. Uvažuji také o přechodu na jinou hru, pokud nedojde brzy ke zlepšení.

Nepřihlášený uživatel

#120

2014-05-11 14:37

CHCEME SPET SVOJE WOT !!!

Nepřihlášený uživatel

#121 Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

2014-05-11 14:47

#4: brambora - Vzhledem k bodu 1, ani omylem

Čemu se divíš, to tady podepisujou lidi s EFI400 a 45%WR....to tyhle lidi dokurvili tu hru, tady se brečí že je ve hře 5 arty a podobný nářky...to je demence nejvyššího kalibru...brečet že ho zabila arty - OMG, né že by se Lamka nučil arty safe pozice na každý mapě, ne on 1000x za sebou zhebne na artynu na stejnym místě a pořád dokola tam bude jezdit a brečet někde na foru že jakto, když mám velkou E100 mě zabije artyna... a brečí se furt kvuli něčemu, učit se? přizpúsobit se...NE! Proč, když múžu brečet a podepisovat trapný petice. Kdo podepsal tuhle petici = potvrzenej Lamák. Nikdy sem si nestěžoval, hraju jak nejlíp umim, 2000EFI 64%WR, divný že nepotřebuju podespat trapnou petici... jsem spokojenej s tim jak to je teď. Takovouhle petici bych čekal od polákú a jejich siemka idiotú, né od čechú... ježiš to je zase ostuda...doufám že to někdo nepřeloží a nedá na EU forum...bůh chraň, to zas bude komentářú CZ noobs/retards/morons... ještě že jsem si změnil Nick a smazal to CZ za jménem a hraju v mezinárodním klanu.


Nepřihlášený uživatel

#122 Se vším nesouhlasím.

2014-05-11 15:14

WT si jistě zaslouží minimálně nerf!

Co se týče FPS taky mi klesly, taky by se mi líbilo kdyby s tím něco udělali.

Co chcete s dělostřelectvem? Jestli chcete ochranu před "normaním tankem", tak by potom chtěli ochranu i ostatní pře dělostřelectvem. Koukejte na mapu a přesouvejte se, díky tomu budete žít minimálně déle...

Stěžujete si na MM, ale ten nedělá takový problém jako "líní/zakemepení" hráči! I červení hráči zničí fialového, jen se musí hrát aktivně a spolupracovat! koukněte se v jakékoliv bitvě jak stojíte a jak ostatní... Vždy minimálně 5 z nich stojí a odstřeluje! A je jedno zda mají TD's, HT, nebo klidně LT!

Hrajte aktivně, spolupracujte a zábava bude zajištěna...

Nepřihlášený uživatel

#123 Re: Se vším nesouhlasím.

2014-05-11 15:19

#122: - Se vším nesouhlasím.

U toho WTéčka stačí počítat, jak se vystřílí tak máš pul dne na to ho zabít ale Lamy stojej a bojej se ho, nechaj ho v klidu nabít a pak je to strašný překvapení, že je zabije. Než nabije, dá se v pohodě ustřílet i MT 25kou -tier 6 scout, stačí ho střílet na munici, zabít posádku a nabíjí 2 minut - je to papírák, prostřelí ho všecko....a lidi pořád brečí, pořád před něj jezdí a nepočítají výstřely...pokud jedou lidi v četě, a nechají WTčkem zabít jedinýho hráče z čety...ať to nehrajou, ať si zahrajou třeba world of barbies.


Nepřihlášený uživatel

#124

2014-05-11 17:26

Bohužel s touto peticí se nedá nesouhlasit...
Fight club MMA

#125 Re: Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

2014-05-14 09:04

#121: - Re: Vzhledem k bodu 1, ani omylem

Tak ty jsi dobrej mistr světa jak můžeš vědět kdo má jaké staty?? jestli nemáš problémy s hrou tak se zdržuj komentářů a piš kamaradům na Facebooku jakej jsi mistr ve hře!!Tvou aroganci bych přirovnal k celému WG doporučuju zaslat životopis na WG určitě se pro tebe práce najde takové zoufalce jako jsi ty oni potřebujou!!!Já tady taky můžu uvést že mám milion bitev 99% WR a 3500EFI sám jsi ufnukaná lamka co nedokáže nic zahrát a jestli chceš uved jsem svůj nick a já se přesvědčím zda máš pravdu pak můžeme porovnat jestli jsem podle tebe lamka hraju to 3 roky a zařadil bych se do superunicum tak jsem na tebe zvědavej mistře s pozdravem A.B.B