Vraťte zpět lide.cz ze dne 30.3.2014

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vraťte zpět lide.cz ze dne 30.3.2014

papuškyn

#226

2014-03-31 20:08

opravdu se vám to nepovedlo ruku na srdce podělali jste co jste mohli a děkujte jen sami sobě že lidé odcházejí tohle je pouze a jen vaše práce tak si navzájem alespoň pogratulujte tohle nikdy nevrátíte byla to velká chyba a pro vás velké ponaučení že takto se nerozhoduje tohle nesmíte rozhodovat bez nás a čtěte názory lidí ať vám to dojde děkuji

Nepřihlášený uživatel

#227

2014-03-31 20:25

Chtěla bych zpět tisícovku fotek z profilu,oblíbená videa a své přátele zdravit na vzkazníku..

Nepřihlášený uživatel

#228

2014-03-31 20:26

Je fajn ze kazdy muze vyjadrit svuj nazor... Podle me je to jako Badoo. Uz to nema s Lide.cz nic spolecnyho. Lide bylo lepsi nez Facebook nez libko a nez cokoliv jineho. Lide jsem zacal pouzivat jako prvni. Hned jak jsem si zalozil jako malej kluk email. Lide frrcelo plno let bez problemu nemelo to zadny chyby ani zadny zaseky proste parda. Mylim si ze ted to ma z toho lide.cz jen to logo :-(.

Nepřihlášený uživatel

#229 Re:

2014-03-31 20:26

#11: -

možna i trošku dál


Nepřihlášený uživatel

#230

2014-03-31 20:28

nová verze stojí za houby...vraťte zpět starou!!! a vrátím se i já....do té doby mě tam neuvidíte.

Nepřihlášený uživatel

#231

2014-03-31 20:29

Nejspíš tato "moderní" trapácká verze stála balík a vyprdnou se na nás a staré Lidé už nevrátí. Je to škoda, protože to byl snad jedinný všude známý, vkusný a nevtíravý způsob komunikace na netu (tedy vynechám-li pár úchyláků a negramotných blbců - užvatelů). Nechápu proč tak radikální řez, proč rušit dobře fungující portál? Tímto se Lidé zařadili mezi mnohé podobné konzumní laciné portály a jednoznačně ztratili svou určitou vyjímečnost, pro níž jsem je měl v oblibě. Tohle je dobré hlavně pro náctileté a Ti stejně raději půjdou na Facebook a spol. Tohle všechno, co se dnes s velkou pompou zavedlo tu už přece dávno existuje a myslím, že i v podstatně lepší formě. Pochybuji, že to přiláká masy, šok to bude leda tak pro Severní Koreu. Dnes nás média dost masírují, připadá mi, že si musí všichni užívat každého dne a být povinně šťastní. Nojo. Od správců mě mrzí, že jasně neupozornili, abychom si zálohovali informace. R.I.P., Lidé.

Nepřihlášený uživatel

#232

2014-03-31 20:29

Proč Ti tzv. chytří nikdy nemají úctu k tradici. Na lidech cz jsem začínal komunikovat virtuálně s okolním světem. Zde jsem našel svoji novou lásku a celou dobu tvrdil, že facebook je taková nehezká věc. To jsem netušil, jakou kretenokreaci předvede team seznamu. Opravdu netušil jsem co dokáže inteligentní tvor vytvořit za hrůzu. Sorry já vím, že tomu nerozumím a mam hledat chybu u sebe.

Nepřihlášený uživatel

#233

2014-03-31 20:32

Určitě by víc lidí uvítalo Lidé jak byly předtím,byl lepší přehled,přátelé a obrázky nám budou scházet.Takhle už sem nebude dost lidí chodit,vraťte nám zpět lidé!!!

Nepřihlášený uživatel

#234

2014-03-31 20:34

toto je paskvil co sice s láskou připravili, ale je nepřehledný, téměř dokonale kýčovitý

Nepřihlášený uživatel

#235

2014-03-31 20:35

Jestli lidé cz zůstanou v této podobě je mi líto, ale škrtněte si mě ze seznamu. Dobrou noc.
Bára

#236 Katastrofa

2014-03-31 20:35

Jsem absolutně zhnusená, jak vypadá nová verze lidí, nenechali tam zhola nic. Je to nepřehledné, nemůžu najít svoje staré kamarády, protože vyhledávání podle nicku už není možné. Nástěnka pryč, videa pryč, cokoli jsem tam měla napsáno o sobě, je taky pryč. Taky zmizela statistika návštěv na profilu, takže už nevím, kdo si jej prohlížel. A už ani nepoznám, kdo je online, ani se nezobrazuje poslední návštěva profilu. Takže zbyl paskvil určený asi jen pro nějaké nadržené puberťáky, co budou očumovat fotky :(((
bet

#237 Re:

2014-03-31 20:39

#28: -

cože?? no to je hrozné.... :-O

lefi1
Nepřihlášený uživatel

#238

2014-03-31 20:40

Je to prostě jedním slovem chaos!!!..Nedotažené, nedomyšlené. Všechno co bylo dobré na starých stránkách zmizelo, ale hlavně šlo o profily. Každý si mohl vybrat s kým chce psát podle údajů...lehce se poznalo, jestli si někdo vymýšlel....Teď je z toho hloupá seznamka...na nás vypadnou hned erotické místnosti a holky z Prahy do 20 let..proboha...toho blbouna, co tohle vymyslel..zavřít do klece a skotské střiky..aby se vzpamatoval!!!!!!!!! Dala jsem požadavek na smazání profilu..trvá to týden..proč? Pokud to zůstane takhle, nevrátím se.

A další..zajímal se někdo, že na vzkazníky chodili i cizinci? Když jsme zmatení my, což teprve kamarádi, co neumějí česky:(


Nepřihlášený uživatel

#239

2014-03-31 20:46

Je s podivem, jak si některé firmy dělají patent na moudro světa a rozhodují za lidi, kterých se to hodně týká. Něchoďme daleko, ... třeba Mrkvosoft a jeho dlaždice ... které nikdo nechce. No co - Lidi(-é.cz) si zvyknou také :-).
zdena

#240

2014-03-31 20:48

Starý profil byl přehledný tohle je fraška,pro lidí kterí tu hledali kamarády přítele atd.je vše pryč.Tak na co to vůbec existuje když si seberou kus života tady vytvořený,chytráku který jsi tuhle debilitu vymyslel co kdybych přišla k tobě a vzala všechny fotky dopisy a vzpomínky uložené na památku a spálila je? Asi bys zuřil a tohle jsi udělal spoustě lidí není ti hanba ?

Nepřihlášený uživatel

#241

2014-03-31 20:52

A co všechny ty inzeráty a vzkazy - co když jsem tam měl 5 vzkazů ze včerejška (30.3., reakcí na moje inzeráty) a chtěl odpovědět dneska? Prostě jen smůla?

Nepřihlášený uživatel

#242

2014-03-31 20:53

Za vším hledejte jen a jen prachy. Tuhle celou šaškárnu má na svědomí Google. Staré časy se už nikdy nevrátí. Tak už Googlu zbývá dobít Rusko a Čínu a mají pod kontrolou vše.

Nepřihlášený uživatel

#243

2014-03-31 20:54

dekuji za petici,snad to bude mit vliv, chtel jsem napsat tolika lidem, nechci na facebook, tady jsem mel kontakty :-(
Andilek

#244 Re:

2014-03-31 20:54

Tak jste sakra normalni?Jak muzu nekomu napsat vzkaz kdyz nevim jak!!!!!!Chci zpatky stary lide.cz ....Stydte se proc se neco meni??Jste normalni???


Nepřihlášený uživatel

#245 Re:

2014-03-31 20:56

#228: -

Plne souhlasim...na lide.cz se dalo pokecat mnohem lip nez na libku ani k tomu clovek nepotreboval webky....


Nepřihlášený uživatel

#246

2014-03-31 20:57

ano ano ano

Nepřihlášený uživatel

#247

2014-03-31 20:58

Jsem bez pratel a nemam nastenku a plno vzkazu a to mi mocinky chybi:-((

Nepřihlášený uživatel

#248 Re:

2014-03-31 20:59

Né to nevymysle idiot, ale hovado které nemá soudnost

 


Nepřihlášený uživatel

#249 Re:

2014-03-31 20:59

#38: Misule -

Uplne souuhlaswim chci napsat nekomu vzkaz nevim jak!!Je to hnus vazne hnus az se mi chce brecet..Clovek si zvykne na chatovani s kamarady a ted toto....

TomS90
Nepřihlášený uživatel

#250 Hovadina

2014-03-31 21:02

Nemam co dodat, absolutne nepouzitelne pro lidi, ja nepotrebuji pouzivat lide.cz na telefonu ci tabletu ale na pocitaci a tak by stim take melo byt nakladano.