Chceme Rally Lužické hory 2014 !!!!!

Vybrat přezdívku
Nepřihlášený uživatel

#101 Re: ČTVRTINA RALLY ZÁVODŮ ZRUŠENA! OBCE A LIDÉ SE UČÍ BRÁNIT!

2014-03-10 14:15

#99: - ČTVRTINA RALLY ZÁVODŮ ZRUŠENA! OBCE A LIDÉ SE UČÍ BRÁNIT!

Jeden závod se zruší, nahradí ho jiný. V jiné části republiky. Vůbec nevíte, co píšete, nevíte, co je rally, nevíte jak probíhají jednání, prostě nevíte nic! Neví to ani ty samozvané celebrity. Jenom si léčíte komplex a snažíte se (stejně jako ty celebrity) udělat sám sebe zajímavým. No bohužel, většina lidí vás má za blbečka.


Nepřihlášený uživatel

#102 Re: ČTVRTINA RALLY ZÁVODŮ ZRUŠENA! OBCE A LIDÉ SE UČÍ BRÁNIT!

2014-03-10 18:14

#99: - ČTVRTINA RALLY ZÁVODŮ ZRUŠENA! OBCE A LIDÉ SE UČÍ BRÁNIT!

že  vy taky  hulíte brčko? Pozor to neléčí, to činí člověka hloupým

Michal N.

#103 :-D

2014-03-11 17:00

Víte co je zajímavé?? Že všechny ty příspěvky proti rally píše jeden nemocný člověk co se tu vydává za p.Zemana, Humla, Bujáčka a podobné... Bylo by dobré aby bylo podáno trestní oznámení na onoho člověka co zneužívá cizí identitu jak tady tak i na sociální síti facebook ve skupině: Zakaz Rally - Kolik deti musi jeste zemrit. Spojme se najděme tohoto člověka ať muže být léčen, než se jeho chování začne ještě více stupňovat a nedej bože někoho zabije on sám.

Nepřihlášený uživatel

#104 Re: :-D

2014-03-11 18:46

#103: Michal N. - :-D

Taky si myslím, že jde o jednoho osla. Mám typ na jméno, zakladatel petice proti rally. Je to Vojtěch Spal. Další blb je ten feťák, který se tím, že kouří trávu veřejně prezentuje, ale jeho jméno jsem už zapomněl. Už se tady o něm mluvilo v komentářích.

lenka rallly

#105 MYSLIVCI ZA 1 ROK ZASTŘELÍ 140 LIDÍ

2014-03-16 21:42

Upozorním tímto na MYSLIVCE, ti podle policejních protokolů za JEDEN ROK ZABIJÍ V JEDNOM KRAJI PRŮMĚRNĚ 10 LIDÍ (krajů je 14)
takže zhruba 140 lidí zabitých myslivci...kteří nemají své honitby nijak označeny...
nepřijdou vám nebezpeční?!

Nepřihlášený uživatel

#106

2014-03-18 00:48

Mám ještrě jeden příklad. Ani nevím ve kterém roce to bylo. Na Jablonecku jsem byl pořadatel na Rally Bohemia. Sešup dolů, pravá vracečka, pod ní ležely dvě patnáctiletý holky stylem- prdel na škarpě - nohy na asfaltu. Prý je tady nuda tak to chtěly zlepšit. No a pak si nemysleme něco o slepicích. Toť vše!!!

Nepřihlášený uživatel

#107

2014-03-18 00:50

Já si taky myslím,že p.Bujáček to nepíše. Nebo je to shoda jmen.

Nepřihlášený uživatel

#108

2014-03-18 00:52

Co to za debila píše,že se lidé a obce učí bránit? Já bych tě rád potkal ty magore, osobně bych se podíval jak umíš řídit ty, jestli vůbec. Tohle píšou ty trotlové .který nevědí že auto má šest kol.

Nepřihlášený uživatel

#109 Re: ČTVRTINA RALLY ZÁVODŮ ZRUŠENA! OBCE A LIDÉ SE UČÍ BRÁNIT!

2014-03-18 01:14

#99: - ČTVRTINA RALLY ZÁVODŮ ZRUŠENA! OBCE A LIDÉ SE UČÍ BRÁNIT!

 

Já kdybych tady napsal takovou slátaninu, měl bych alespoň tolik odvahy se posepsat. Tuším asi kdo to je. Jinak - nevěřím,že jmenovaní v tomto příspěvku jsou známé osobnosti,nejde -li o shodu jmen. Jinak dotyčný příspěvku č. 99- pozor na gramatiku. Podle mého názoru spousta pravopisných chyb svědčí o IQ bublajícího bahna!!! No a ten canc o krveprolití!!! To si snad pleteš s druhou svět. válkou, ne???!!!  A jestli se obce mají proti něčemu bránit tak proti znečištění  ve svých prostranstvích a okolí. Jako například slavné PET lahve a podobný bordel povalující se veškarpách a v lesích. Ještě jedno doporučení. Nauč se chodit po přechodech pro chodce, hrdino. Aby se nestalo,že do statistiky přibude další trouba, který si myslí, že má chodec absolutní přednost, protože nečte!!!!! Místo keců o oltáři rally- vysvětleno.   |A nakonec? Zrušme čutanou. Protože to ploužení několika zombie na trávě, není fotbal. A vůbec se to nedá nazvat zápas!!! Navíc se zjistí,že to bylo uplacený. A nekoukám na ty horentní honoráře za hovno!!! Ten bordel,který dokážou vytvořit individua zvaná fanoušky na stadionech,ve městech,ve vlacích a leckdy i doma - o tom ani nemluvím. Tak a teď se podepíšu, protože já nejsem posera jako ty - příspěvku č.99. Takže zdraví fanoušek rally- Jiří Žežulka Jr.


Nepřihlášený uživatel

#110 CO TAKHLE PETICE ZA ZÁCHRANU VALAŠSKÉ RALLY A RALLY UHERSKÝ BROD A RALLY VRCHOVINA. A ....

2014-03-18 10:49

VALAŠSKÁ RALLY SE ZČÁSTI RUŠÍ!!!

Již na začátku sezony je jasné, že čtvrtina letošních rally závodů se nepojede nebo bude omezena. Další stále jednají o povolení a tak je pravděpodobné, že zrušených či omezených závodů bude ještě více.

Průjezd závodních vozů v rámci Valašské rally přes katastry Černotína, Špiček či Hustopeč nad Bečvou je zrušen.

Zrušení nebo omezení rally závodů v minulosti podpořili mimo jiné i prezident Miloš Zeman, dopravní expert Stanislav Huml, novinář a publicista Jiří Doležal, novinář a spisovatel Miloš Čermák, emeritní náměstek ministra dopravy Jiří Žák a mnozí další. V průzkumech veřejného mínění na publicistických portálech pravidelně vychází jasný souhlas většiny hlasujících se zrušením těchto životu nebezpečných závodů. To dokládá i řada peticí za omezení nebo zrušení rally závodů.

Nepřihlášený uživatel

#111 Re: CO TAKHLE PETICE ZA ZÁCHRANU VALAŠSKÉ RALLY A RALLY UHERSKÝ BROD A RALLY VRCHOVINA. A ....

2014-03-18 15:10

#110: - CO TAKHLE PETICE ZA ZÁCHRANU VALAŠSKÉ RALLY A RALLY UHERSKÝ BROD A RALLY VRCHOVINA. A ....

Co kecáš tupče! Valašská rally je všude schválena a závod se celý odjede. Rally Vrchovina se letos vůbec jet neměla a Uherský Brod je asi pochopitelný. Je vidět, že kecáš, nebo se snažíš kecat do věcí, o kterých nic netušíš. Jsi jenom blb, kterej si hraje na potřebného!


Nepřihlášený uživatel

#112 Re: Re: CO TAKHLE PETICE ZA ZÁCHRANU VALAŠSKÉ RALLY A RALLY UHERSKÝ BROD A RALLY VRCHOVINA. A ....

2014-03-18 19:42

Ploužící se dědek

#113

2014-03-18 21:44

Pane hloupý z příspěvku 110. Vždyť Vy proti té rally přece vůbec nemusíte protestovat. Jste li např. z Olomouce a rally je jede na Šumavě, tak Vás to přece nijak neomezí, neohrozí ani to neuslyšíte. Nechápu to Vaše zhoršování skutečností, vymýšlení a pobuřování ostatních. Vždyť takhle jedná jedině primitiv. Je přece každého volba, jestli na tu rally půjde. Když tam půjde, jde tam přece na vlastní nebezpečí. Opravdu nechápu, co si dokazujete.

Nepřihlášený uživatel

#114

2014-03-28 07:21

važme si takových kvalitních soutěží,abyse nestalo,žesena né bubeme jezdit dívat pouze do zahraničí,kde si uspořádání jakékoli akce vází a považují ji za prestiž jak města , oblasti , nebo dané země.

Nepřihlášený uživatel

#115

2014-05-10 06:49

Já tomu nerozumim.Všude se rallysprint jede,jenom zas na Liberecku nic!!!Co za tim je????
Rallyman

#116 Re: PREZIDENT ČR CHCE ZÁKAZ RALLY

2014-08-21 19:47

#98: Miloš Zeman, prezident - PREZIDENT ČR CHCE ZÁKAZ RALLY 

 Pana Zemana jsem neměl nikdy rád, ale teď ho začínám přímo nesnášet!!

HANS

#117 Re:

2015-01-03 20:11

#54: -  

 ČESKÁ REPUBLIKA:PŘEDRAŽENÝ KÝČ BEZ NULOVÉ VYHLÍDKY NA LEPŠÍ BUDOUCNOST!!!!!!