Žaloba na stát

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Žaloba na stát


Nepřihlášený uživatel

#51

2014-04-03 10:57

už je opravdu načase aby se stím začalo něco dělat žádnou exekuci nemám ale když čtu nebo slyším mluvit lidi co si ty exekutorsky šmejdi dovolujou tak jim to prostě někdo musí zatrhnout

Nepřihlášený uživatel

#52

2014-04-04 07:16

Je třeba konečně zabránit ožebračování lidí a neskutečnému obohacování exekutorů. Jsou schopni dostat člověka až na samé dno a ještě z toho mít neoprávněný prospěch. S tím je třeba skončit!

Nepřihlášený uživatel

#53

2014-04-18 17:03

Nemam.Budu mit svou zalobu na stat,nejen exekutor,na 6 stranek A4.



Nepřihlášený uživatel

#54

2014-04-23 12:14

Doufám, že se bude také žalovat mafiánská justice.

Nepřihlášený uživatel

#55

2014-04-23 16:24

jdeme do toho


Nepřihlášený uživatel

#56

2014-04-24 06:46

Exekutoři jsou jen banda parazitů živících se na neštěstí druhých!!!!Když si chtějí hrabat do kapes tak ať vymáhají dlužné částky po státu!!!!Stát a zaměstnavatelé dostávají lidi do dluhových pastí!!!Když budou vyšší platy a stát podpoří slušné lidi a ne romskou menšinu nebudou nuceni lidi si brát úvěry a půjčky!!!!

Nepřihlášený uživatel

#57

2014-04-24 17:25

Přátelé, je jasný, že je potřeba se současným stavem něco dělat. Uvést jej do stavu, který je obvyklý v civilizovaných zemích. Ovšem tahle petice tomu nepomůže. Petice musí mít určité náležitosti. Ty lze nalézt i na této stránce. Je třeba vytvořit petici v takové podobě, aby se jí museli dotčené orgány zabývat. Tyhle řádky jsou sice pravdivé, ale do petice mají daleko.

Nepřihlášený uživatel

#58

2014-04-26 05:20

Je už konečně třeba tomuto Vládou ČR schvalovanému zločinu, udělat pořádek! Kdo dluží, ať platí - to je v pořádku. Ale před exekucí by měla následovat výzva a splátkový kalendář. NE!!! hned poslat nějakého dobytka, který zabere i majetek občanům, kteří s dluhem nemají nic společného a po nekonečně dlouhých obstrukcí, tento dostávají zpátky, bez náhrady škody!

Nepřihlášený uživatel

#59

2014-05-26 22:44

Věřím ,ze nic netrvá věčně,ani na houby doba ne!dik za to,ze je nás víc a víc,jen se přestat bát.

Nepřihlášený uživatel

#60

2014-05-27 03:01

Je zrejme zamerena proti soudne-exekutorskemu prumyslu,mafii jejiz cinost prinasi horentni zisky bohacum a bidu,ponizeni a utrpeni nejchudsim vcetne umrti.Vlada a parlament si dost dobre neuvedomuji ze toto pocinani prinasi skody cele spolecnosti a legracni kosmeticke upravy,kterymi se zivi neplmohodnotni lide nemaji vyznam,jen jim pomahaji k dalsim ziskum a prodluzuji agonii obeti i systemu.Spolu s lichvari znamenaji pro spolecnost nebezpeci stejne,i politicke jak 50 leta za komunismu.Je nas mnoho zaslapanych do mlceni,bez prostredku a moznosti se v tomto ucelove budovanem systemu ne marne,nebo vubec nemuzeme branit.Meme pripady nevysetrovanych trestnych cinu nejen exekutoru ale v souvislosti s nimi jako jsou vrazdy a dalsi nasilne a nenasilne trestne ciny,jejichz nahlaseni se nevysetruje aby zrejme nebranilo teto mafii inkasovat uloupene penize.Chceme,aby se tyto pribehy dostali silou moci pred soud jiz proto,aby se z nich sami spoluvinici pozvraceli.Je to jedina rozumna sance,tlacit tyto zrudnosti pres pravo,i kdyz bez masivni podpory zalobcu s pravnim vzdelanim,kteri si spise vybiraji vydelek u soudne-exekutorskeho prumyslu.Pul naroda v exekuci a pul exekutoru.Je to dost dobry exportni artikl,zbozi,s kterym se da obchodovat,vlado?


Nepřihlášený uživatel

#61 Re:

2014-05-27 03:32

#57: -

Nevim jestli ma nalezitosti,ja ji rozumim a mel by kazdy.Nahlasil jsem prostou vrazdu se souvislosti s exekucemi.Nic.Asi nemela nalezitosti.Nahlasil jsem vyhrozovani vrazdou postizene zene strelnou zbrani,nic.Asi to nemelo nalezitosti.Dalsi take trestne oznamene trestne ciny se nevysetrovaly,protoze take si nemeli nalezitosti.Kdyz vinik ci spoluvinik nechce nic vysetrovat,tak si vymysli ,,nalezitost,, nebo neco jineho.Nenechme se oblbovat.Tady je spousta lidi kterym ublizili konkretnimi trestnymi ciny,a to se vysetrit MUSI treba na popate.Howg. To bude ta nalezitost. P.S.-tak se ta petice posle jako trestni oznameni ci podobne,ta ma nalezitosti dost,upravi se text podani.Je tu mnoho lidi kteri trpeli mnoha konkretnimi trestnymi ciny.To at vysetri soud,treba tam jiz pavnika mit budem.

viktor

#62 Re:

2014-05-27 12:59

#30: -

 

exekutori si takto podvodne zadelavaji na velky vejvar penez:(   neni nic horsiho nez okrast matku s detma nebo starou pani o berlich....ono to neni hloupost duchodcu, duchodci proste v tomto veku uz tezko rozeznaji kdo je slusny a kdo je chce ozebracit a jsou snadna korist. Uz to kdysi zacinalo dopisem formou: vyhrala jsem milion! jen poslete objednavku na nejaky knihy a kytky. Mnoho lidi naletelo a protoze nevedeli jak to zrusit a uz byli pripraveni pravnici a vymahali tisice za neuhrazene zasilky....ted to pokracuje ale ve velkym...


Nepřihlášený uživatel

#63 Re:

2014-05-27 17:53

#33: -

Jo?Veritele v podstate nedosanou nic,dokud exekutor zere.Proc ja platim vykonstruovany dluh bez sprv,soudiho procesu pred 18 lety,smysleny na 20 000,zaplatil jsem pres 80 000 ,veritel nema nic a ja budu dluzen jeste po smrti.Zena ZTPP zemrela predcane.Neni exekutor perspektivni zamestnani?Ze jich je.


Nepřihlášený uživatel

#64

2014-05-28 07:15

Jsem pro okamžité zastavení činnosti soukromým exekutorům a jsem pro navrácení jejich nesmyslných odměn a poplatků lidem zpět.Zabavování bytů, domů kvůli 10 000,- Kč dluhu i méně je krádež! Ta se má trestat, ne ji podporovat !!!

Nepřihlášený uživatel

#65 Re:

2014-05-28 07:16

#52: - naprosto souhlasím

 

 


Nepřihlášený uživatel

#66 Re: Žaloba na stát

2014-05-28 07:18

#52: -

naprosto souhlasím


Nepřihlášený uživatel

#67

2014-05-28 11:34

je to v pořádku zrušení drzých exekutorů,jenom by mě zajímalo když krade stát jaký exekutor zasáhne?

Nepřihlášený uživatel

#68

2014-05-31 19:53

jsem spokojena jak to napadáte prosím Lidy nebuďte hloupě podepisujteto

Nepřihlášený uživatel

#69

2014-06-27 20:13

i já jsem jedna ztěch co tady podnikala jsem dlužník, 3roky splácím

Nepřihlášený uživatel

#70

2014-06-28 17:33

Je potřeba aby se už něco stalo

Nepřihlášený uživatel

#71

2014-06-28 20:00

Chtěla by sem poděkovat o zájem uskutečnit takovou
petici.Jsem proti EXEKUTORUM dříve to bila lichva dokonce trestná,dnes se jinak pojmenovali bez souhlasu STÁTU kterýmu to nevadí.Souhlasím v celém rozsahu s tímto úkonem o zrušení těchto veřejných zloděju.
anči

#72 ODPOR PROTI STÁTU

2014-06-28 20:10

KONEC S OKRÁDÁNÍM VŠECH LIDÍ, NEMUŽEM DÁL PODPOROVAT VEŘEJNÝ ZLODĚJE,A TO EXEKUTORSKOU KONORU.
KTEROU SCHVÁLIL NEVÍM KDO?
anči

#73 Re:

2014-06-28 20:24

#11: -

TO SE MĚ LÍBÍ TAKY MĚ ZJÍMÁ KTERÁ SVINĚ JIM KTOMU DALA SOUHLAS

V.R.
Nepřihlášený uživatel

#74

2014-06-29 17:10

Chápu že je třeba dluhy platit.
Ale je načase dát věcem spravedlivý rámec.

V současné době advokátní a exekutorská lobby ve spolupráci s některými úplatnými soudci ( což je jeden z nejhorších zločinů proti společnosti ) páchají za pomoci zkorumpovaných hamižných politiků, genocidu tohoto národa.

Lidé páchají sebevraždy, ničí se rodiny, nemovitosti a půdu získávají za pakatel peněžní ústavy vlastněné zahraničními majiteli...
Nehorázné odměny jsou téměř za nic, lidé kteří pak nemohou splácet, a je jim účelově brán majetek, když například kvůli pár korunám přicházejí o domov a parta špinavců k milionovým nemovitostem.

Tupohlavci v parlamentu a vládě /bohužel zvolení, ač menšinou voličů / mají raději zlomené, zadlužené a díky studu za svůj osud i slabé občany, a ne třeba hrdé živnostníky kteří vytváří morální kredit a nebojí se ozvat proti nespravedlnostem...tak to je obraz této doby...

Tisíce lidí kteří neviděli jinou možnost jak uniknout z dluhové pasti připravené finančními ústavy, než si vzít život, nechť je těm zrůdám přítomno ve svědomí, tak aby pochopili jaké zlo páchají.

Byl bych divný člověk, pokud bych tuto petici nepodepsal....

A doufám že se mezi politiky najdou takový co pochopí, že se tak může zamezit eskalaci násilí a zoufalých činů , které budou donuceni zoufalí a stále více hnaní lidé do bídy spáchat.


Nepřihlášený uživatel

#75

2014-06-30 05:48

Člověka nutěj k sebevraždě... Jen ti silní si to nenechají líbit