PETICE PRO ZRUŠENÍ CÍRKEVNÍCH RESTITUCÍ, PROTOŽE NYNÍ TO JE MOŽNÉ


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-01-13 22:10

co bylo katolíky ukradeno v pobělohorské době rekatolizace, co bylo odebráno nebo vráceno bohulibému účelu Josefem II a je dnes nárokováno, ani co bylo loni přiřknuto podvodem, není důvod zlodějům a podvodníkům darovat; ať se rozhodnou sami obce a jejich občané v místních referendech, zda o církve a v jakých podmínkách stojí; nechceme další "o nás bez nás"


Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2014-01-13 22:20

#1: -

Zajímalo by mě jaký úplatek a komu dala katolická církev.


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-01-14 09:45

Nedopusťme zkázu valící se na náš národ z 2.Bílé hory 8.listopadu 2012! Tento datum je smutným zápisem v naší státnosti. Naši "odpovědní zástupci" v Parlamentu hanebně a násilně protlačili tzv.církevní restituce, které zakládají křivdy nové. Žádám prošetření konstrukce celého tohoto procesu od vzniku až ke schvalování. V podlé tajnosti neoprávněně podepsané smlouvy by měly jít zrušit!!! K tomu nám dopomáhej Bůh.

Nepřihlášený uživatel

#6

2014-01-14 10:07

Církevní restituce jsou zločin zrady národa ve prospěch cizího státu - Vatikánu,který je třeba zrušit,potrestat spiklence a církev postavit na úroveň zájmové organizace !

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-01-14 11:09

Církevní restituce jsou podvod a s křesťanstvím nemají nic společného!!! Je to jen podvod elit, které se chtějí vyhnout benešovým dekretům!!! Banda vlastizrádných knížátek se chce podvodem dostat zpět k nakradenému majetku a využívají k tomu dosazené vlastizrádce typu Duka!!! Kristus ani Bůh žádné majetky a materiální hodnoty neuznávají! Tak se probuďtě vážení věřící!!!!

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-01-14 12:28

V dnešní době se lidé ocitají na ulici,díky tomu,že nemají práci,díky tomu jak se s nimi v práci i zachází,podle ústavy má každý občan právo na práci,ale ta bohužel díky naší vládě není.Vláda se raději bude zabývat církevními restitucemi,protože krize se týká pouze nás obyčejných lidí,ale ne vlády.Podle mě je to hlavně její zájem jak překulit majetek církvím,opět praní peněz

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-01-14 13:44

Petici vítám, ale opravdu nešlo restituční zákon napadnou dříve, hned po té frašce se schválením v PS ?

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-01-14 14:24

Je to kalouskovina - odplata občanům za jeho odstranění.

Nepřihlášený uživatel

#11

2014-01-14 15:24

Nevěřte, lidé, tvrzení klerikálů, že zákon nelze referendem změnit či zrušit. Stejně tak je možné novým zákonem zneplatnit smlouvy s církvemi, které podepsala překotně Nečasova vláda.

Nepřihlášený uživatel

#12

2014-01-14 15:25

Církev hlavně katolická získávala majetek exekučními prostředky a vraždami vyhlídnutých obětí. Navíc za druhé světové války kolaborovala s Hilerem, tudíš jí byl majetek který ji poválce zbyl právem konfiskován.

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-01-14 17:12

Jak tohle někdo vůbec mohl povolit? Církev po staletí kradla(zloději), pak komunisti(zloději) ukradli církvi a teď vláda(zloději) vracejí zloději, co si nakradl? CO to jako je?

Nepřihlášený uživatel

#14 PLATY DUCHOVNÍCH

2014-01-14 18:56

Ať svatí vrátí státu finanční částku, kterou stát za uplynulá desetiletí vynaložil na platy duchovních. Měl to financovat Vatikán...
okradený státem

#15 Skrytým, opravdovým důvodem pro církevní restituce je navrácení Sudet Němcům

2014-01-14 20:27

Skrytým, opravdovým důvodem pro církevní restituce je navrácení Sudet Němcům, jak to od počátku chtěli Havel a Schwarzenberg. Nejprvé je nutno, aby byly plně prolomeny Benešovy dekrety tím, že justiční mafie vydá satanistickým Řádům německých a maltských rytířů majetky zkonfiskované za našebo vlasteneckého prezidenta Beneše pro zradu a kolaboraci s nacisty. V budoucí velké ekonomické krizi bude většina národa baz přístřeší a jídla a budou se dělat pogromy na Romy, kteří budou dostávat plné sociální dávky. Ty přijdou zachránit Němci, očistí se od Holocaustu, protože před ním budou zachraňovat Romy. Kolonizace ČR bude dokončena. Potom jsem se z toho hrozného snu probudil a uviděl jsem Kalouska a Klause, jak statečně nasazují vlastní životy a všechny poctivě nabyté peníze za blaho našeho národa.
Josef Toman
Autor této petice

#16 Pozor! Církevní restituce výrazně prolomí Benešovy dekrety

2014-01-14 21:41

Pozor! Církevní restituce výrazně prolomí Benešovy dekrety, takže se asi bude vracet ohromný majetek Německým a Maltským rytířům. V zkorumpovaném státě s justiční mafií to asi nebude těžko zařídit. To prolomí Benešovy dekrety plně a na řadu přijdou další, včetně Sudetských Němců. Zajímalo by mě, jestli máme v našem státním znaku 2 lvy, protože bylo od počátku plánováno, že jeden bude nahrazen sudetoněmeckým orlem. Uvědomme si, kdo církevní restituce prosadil. Nebyli to pámbičkáři, ale ti politici, kteří jsou zodpověďni za vysokou korupci. ODS věděla, že končí. Než odešli, je možné, že se pěkně napakovali za to, že tohle svinstvo prosadili.

Nepřihlášený uživatel

#17

2014-01-14 22:18

Šiřte dál! Viz facebook a další stránky.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-01-14 22:27

Nesouhlasím s církevni restitucemí není to jejích.

Nepřihlášený uživatel

#19

2014-01-15 07:51

Nechci platit nic církvím !!!! Nikdy jsem nebyl věřící a tedy nemám vůči církvím žádný závazek !!!
Platit něco co mě neoslovuje - nechci !!

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-01-15 08:16

Naše republika je jeden velký cirkus a vstupné vybírá pár mocipánů, kteří už si brousí zuby na majetek, který si pak rozdělí s církví.O vrácené pozemky církví se pak rozdělí a budou je prodávat jako luxusní stavební pozemky. To se opět napakují !!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-01-15 08:16

Církev si nikdy nevydělal majetek vlastní prací, protože konfiskace majetku a prodej odpustků nemá s legálním nabýváním nic společného.
David

#22

2014-01-15 13:51

Jako ateista říkám, že jste jen banda vypatlaných ubožáků.

Nepřihlášený uživatel

#23

2014-01-15 14:28

Naprosto souhlasím s touto peticí a připomínám. Jedině KSČM je zárukou jednání o zrušení církevních restitucí. A tím i hrází proti prolomení Benešových dekretů. Věřím dnešní KSČM.

Nepřihlášený uživatel

#24

2014-01-15 17:49

jen jsem to otevřel a byl jsem podepsán, s tím nesouhlasím je to podvod
VB
Tom

#25

2014-01-15 22:20

Můj názor je ten, že církev majetek získala díky odpustkům, kdy bohaté uvedla na ,, lepší cestu,, poté co spáchali nějaký ten přestupek proti církvi a oni se museli následně vykoupit. V té době to bylo vymývání mozků podobné tomu, co se děje v islámu. Už jen dle života těchto řečených spasitelů, kteří kázali vodu a pili víno...Proti církvi skoro nic nemám, nechť si každý věří v co chce, ale ať to nezasahuje do běžného života občana této země, který ztrácí víru snad už ve vše.