NE záboru plochy RBC 1235 Radouč a navazujících pozemků


Nepřihlášený uživatel

#26

2013-10-24 05:32

Namísto fotbalových hřišť a parkovišť pro jejich návštěvníky by bylo třeba stavět cyklostezky z Mladé Boleslavi všemi směry. Jsou určitě potřebnější, užitečnější a sloužily by všem.

Nepřihlášený uživatel

#27

2013-10-24 07:51

Jsem pro zachování tohoto kousku přírody, kterou tu máme k dispozici. Již tak hodně zmenšenou o nově postavené domy, které tu podle původních záměrů vůbec neměly stát. Hlavně, že se povolila výstavba solární elektrárny v blízkosti zmíněné školy.
Určitě by bylo lepší financovat jiné, potřebnější projekty pro obyvatele našeho města.
Růžička

#28

2013-10-24 08:25

Pro nové koupaliště a krytý bazén se pořádné místo v Mladé Boleslavi najít nemůže. Přitom je to věc která zajímá téměř všechny obyvatele Mladé Boleslavi i obyvatele velké části okresu. Staré koupaliště páni radní nechali zčásti zastavět benzínovou pumpou a fotbalovým hřištěm. Na místě kde by koupaliště mohlo stát a bylo poblíž hustě obydlené části Mladé Boleslavi a současně by mělo výbornou polohu pro příjezd obyvatel mimo Mladou Boleslav páni radní umožnili postavit TESKO a fotovoltaické panely. Vzrostlé stromy se kácí, betonuje se a dláždí podle návrhů firem které si potřebují vydělat! Namísto stromů a keřů jsou jen trávní plochy aby si sekačková lobby mohla vydělat a otravovat lidi kraválem sekaček i v neděli po ránu. Tak se o nás starají radní města Mladá Boleslav.

Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2013-10-24 08:28

#26: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#30

2013-10-24 15:41

Navrhnout odstranění

Nepřihlášený uživatel

#31

2013-10-24 17:45

Proč musíme podepisovat petice za zachování zdravého rozumu ? Asi peníze.....

Nepřihlášený uživatel

#32

2013-10-24 17:59

Kdyz jsem to videla co se tam za poslednich pet let v Boleslavi zmenilo hruza nic k lepsimu.Boleslav uplne upadla.

Nepřihlášený uživatel

#33

2013-10-24 18:04

Před několika lety mě naštvalo, jak zrušili skatepark za Májem a postavili tam šatny pro nějaký teplouše hokejbalistický. A co bude tady ? Budou se tam po večerech slejzat cigoši, vykouřený palice a jiná sebranka, tak proč ? At jde ODS do hajzlu

Nepřihlášený uživatel

#34

2013-10-24 18:43

TO JE OTRES,CO SE TADY DEJE.URCITE JE ZASE NEKDO PODPLACENY.
reznik

#35 RADOUC

2013-10-24 18:45

Souhlasim se vsim,co je tu napsano.Vsechny zmetky serezat do krve a posadit do mraveniste,mozna by to pomohlo!!!!
GD

#36

2013-10-24 19:23

Nejsmutnější je , že ten kdo o tom rozhodne je člověk ,kterému je Ml.Boleslav a lidi kteří kolem toho monstra budou bydlet úplně ukradený hlavně , že z toho kšeftu budou prachy! Běda ,kdyby se jednalo o něj!!Pořád se brečí , že na nic nejsou peníze a přitom se vyhazují na zbytečnosti!
syslík

#37

2013-10-24 19:47

A co pozemky ve Svojsíkově ulici naproti parkovací ploše - přímo na kraji Radouče, přesně tam kde se mezi stromy prohání králíci? kdosi je v tichosti prodal komusi a už tam jsou nenápadné tyčky ohraničující pozemky pro budoucí řadové domy. Jednou prodají celou Radouč, uvidíte.

Nepřihlášený uživatel

#38

2013-10-24 21:13

Je potřeba stavět cyklostezky rychleji a logicky. A hlavně tak aby se na kole dalo někam dojet.
Jsou už vidět první nesmělé pokusy ale jako celek nepropojené, projetí křižovatek s dětmi na kole je spíše hororový zážitek na hranici pokusu o rodinnou sebevraždu.

Pořádný moderní vodní centrum ve stylu Aquaparku Čestlice či Babylonu, je ostuda zdejší radnice když musíme s dětmi stále jezdit za relaxací a kulturou do Prahy a do Liberce ...

Nepřihlášený uživatel

#39 Re:

2013-10-25 06:55

#28: Růžička -

s tímto nemůžu než souhlasit. Navíc nechat postavit Tesco tak blízko Intersparu ukazuje, že město tu nevládne a schvaluje projekty dle představ investorů. Potom to samozřejmě zdůvodní a zaštítí se "další nabídkou skvělého nakupování pro občany" nebo v případě nových hřišt "další možností sportovních a volnočasových aktivit pro děti " . Jak ušlechtilé.

Dalších 9 fotbalových ploch v severním městě je zřejmě málo. Už tak okleštěné území dostane zásah s další strany.

Radouč potřebuje nárazníková pásma, nejde přece udělat kolem nejchráněnejší části zeď a za í ať se děje cokoliv

1.Potom přijde již diskutovaný požadovaný chodníček napříč radoučí pro kočárky atd.

2.Když už bude chodníček, někdo si prosadí osvětlení,

Co přijde pak ?

 


Nepřihlášený uživatel

#40

2013-10-25 07:16

Já pod okny žádné fotbalové hřiště nechci. Mám krásný výhled na celou Radouč , krásná zeleň a klid ,proč o to mám přijít? Píši sama za sebe ,ale určitě nejsem sama komu se to nelíbí a má stejnou perspektivu.
bonsajka

#41

2013-10-25 07:16

Několikrát do týdne chodím do chránněné oblasti Radouč, je to skvělé relaxační místo pro všechny lidi, kteří hledají relaxaci spojenou s procházkou a klid. Jestli se bude prostor ztenčovat, který i nyní je dosti využitý, tak již nebude místo, které by splňovalo tuto funkci. Je samozřejmě důležité pro ekologickou rovnováhu oblasti.

Nepřihlášený uživatel

#42

2013-10-25 10:24

namastit si zase kapsy, o to vám jde, né o lidi
jep

#43

2013-10-25 10:26

namastit si zase kapsy o to vám jde!!!! Co naše děti, vždyt už se tu nedá dýchat, samí beton, auta....

Nepřihlášený uživatel

#44

2013-10-25 10:32

Proč se nelze opravit, zútulnit a případně zvětšit hala u Kauflandu. Vždyť to je pro ostudu! Zastavěných ploch je všude plno, ať se investoři příjdou kouknout na Radouč o víkendu, kolik lidí ji využívá. Sice se podstatná část zůstane, ale to budou pak další a další další a z té přírody nám nezůstane zhola nic:-(

Nepřihlášený uživatel

#45

2013-10-25 11:44

Chodím na Radouč, jako velká skupina obyvatel tohoto města. Mnohokrát mne napadlo, že kdyby se trochu a citlivě zkultivovala ,bylo by to ku prospěchu Radouči a návštěvníkům . Přibyl by další pěkný koutek pro všechny, ne ohrazené sportoviště pro vybranou a velmi malou skupinu. Peníze na tuto investici by jistě pokryly náklady na vybudování cest bez králičích nor, kde si lidé i nohy zlomí, na naučnou stezku s popiskami atd.

Nepřihlášený uživatel

#46 Re: Sice podstatná část zůstane ...

2013-10-25 13:12

#44: -

ale ten "trojúhelník" je z hlediska celé Radouče nejdůležitěší - vysoká tráva a nálet křovin slouží jako ochrana a útočiště zvěře


Nepřihlášený uživatel

#47

2013-10-25 16:30

Vypadá to že si chce zase nějakej boleslavskej mocipán namastit kapsu podobně jako prodejem Compagu a Centrothermu a projekty jako minikruháče , nesmyslné ostrůvky a offroadové retardéry , holt asi je potřeba postavit k vilce bazén a na golf lanovku .


Nepřihlášený uživatel

#48 Re: Odstranění radních ? Že by defenestrace :-)

2013-10-25 16:40


Nepřihlášený uživatel

#49

2013-10-25 17:28

proč u petice není uvedena správná mapka zábora? souhlasím, že další fobalová hřiště nejsou potřeba, ale rozhodně tahle dezinformace ohledně špatného plánku dělá petici špatné jméno

http://www.mb-net.cz/?page=cz%2C20227.sportovni-hriste-nezasahnou-do-chraneneho-uzemi-radouce

Nepřihlášený uživatel

#50

2013-10-25 17:47

Sice už v MB nebydlím, ale narodil jsem se tam a skoro 2/3 života jsem tam žil. Jednu dobu jsem byl i jako městský radní v roce 92-96. Už v té době byly snahy Radouč rozparcelovat a zastavět. Obávám se ale, že stepní charakter Radouče ale zachránit nepůjde. Tento charakter totiž a mnoho chráněných druhů rostlin "pomohly" udržovat ruské tanky a další vojenská vozidla, která tam měla své cvičiště.