Záchrana nutrií

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Záchrana nutrií


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Re: Re:

2014-02-10 19:56

#21: - Re: Re:

Tak zvířata v zoo - mají udělaný svůj vlastní výběh a kupu pracovníků, kteří se o ně starají :). A ptáčci? :) Krmítko mám na zahradě a krmím je a v porovnání s nutriemi to nejsou škůdci :).

Oleg Mitwol

#27 Muštelky

2014-02-11 11:39

Vysnídejme prosím tyto hlodavce, neb jejich maso je jemné a dobré.

Nepřihlášený uživatel

#28

2014-03-11 17:42

Já s vámi na prosto souhlasím aby žily, ale jenom mám dotaz jaké máte řešení?

Nepřihlášený uživatel

#29 Re:

2014-03-11 17:44

#1: -

Mám jenom dotaz jaké máte tedy řešení?

Majonéza552

#30 552

2014-03-12 14:42

můžu se zeptat tyto nutrie jsou v oblasti Hradce Králové v KUKLENÁCH?
micado

#31 Re: Re:

2014-03-16 09:40

#19: Alice - Re: no tak nenajdou od čeho jsou lidé.nutrie jsou krásné a není třeba je zabíjet atd...

Já taky žijí v čB a vím jak to vypadá a není to nijak poničené nemám ráda lidí kteří si vymýšlí. Sama chovám nutrie a jsou bez problémů žádné vše níčící zrudy


Nepřihlášený uživatel

#32 Re: Re: Re:

2014-03-16 12:37

#31: micado - Re: Re:

Tak si je chovejte a nevypouštějte je do volné přírody. Tam prostě nepatří...

Zvířecí máma
Nepřihlášený uživatel

#33

2014-03-26 19:54

U nás jsou také a je to nutrie říční. Šílené je že jsem dnes načapala dva kluky 12 a asi 13 let jak na ně házejí kameny, tak jsem je zastavila v trestném činu týrání křikem, prostě jsem je seřvala a přitom já nutrie sleduji pravidelně, živí se travičkou a senem a mají rádi mrkev, občasně kořínky, ale nepůsobí žádnou škodu...dokonce si ode mě berou potravu z ruky tlamičkou aniž by se mě dotkli, takže je to neškodný tvor mnohem větší hrozbou jsou hloupý lidé s kameny v ruce a lidé co nejsou schopní vychovat děti aby měli úctu k přírodě a ke zvířatům...určitě není schopna podemlít břehy...v takovém případě je na tom místě nedostatek stromů a za nezpevněný břeh nemůže nutrie, ale přírodní živel voda...a často sám člověk tím jak kácí stromy u břehů vod...se pak dělá eroze, za kterou nemůže nutrie ale lidstvo svojí činností kácení stromů u břehů vod...kdysi jsem psala seminární práci o erozi půdy a a hodně rybníků i řek jsem viděla a všude to samé...kácení stromů i břehů vod je hloupost jelikož břeh je pak nezpevněný a jakmile přijde voda je to v tahu...to jenom nějaký rádoby úředník se to snaží svést na malého tvora nutrii...


Nepřihlášený uživatel

#34 Re:

2014-03-28 21:51

#33: Zvířecí máma -

Hm, a vy jste kráva nebeská... Šílené je, když si taková nevzdělaná nána, může plácat játra jak se jí chce. Zkuste si o těch nutriích nejdříve něco zjistit.


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: záchrana nutrií

2014-05-13 20:30


Nepřihlášený uživatel

#36 j

2014-05-13 20:31

nechápu vás nutrie jsou silně invazivní a jak se vám bude líbit až nebudete mít co do huby běžte se podívat na pole jaké už páchají svými požerky za škody jsou to svině
Hradečák xx

#37 Re: Návrh

2014-08-25 11:56

#6: Hradečák - Návrh 

 Nutrie způsobují škody!

Běžte se podívat k soutoku, břehy jsou nestabilní, poddolované. Reálné škody jsou zjevné!!!

Obnovení břehů bude stát nás všechny (daňové poplatníky) skutečně několik milionů, co na tom nechápete?

Čím dříve budeme jednat, tím menší škody napáchají!!!

 

 

 

 

Patriot

#38 Re:

2015-04-07 16:53

#9: Zuzana -  

 Souhlas, není co dodat. Lidi buďte rozumní a počítejte. Platíme toho z našich daní snad málo? Budeme platit škody které způsobí přemnožená zvířata? A ještě navíc taková, která ani nepocházi historicky z našich končin? Přemýšlejte než se začnete stavět na stranu proti odchytu. Je třeba jejich počet razantně zredukovat než se to vymkne kontrole jako to bylo s potkany.


Nepřihlášený uživatel

#39

2016-07-13 10:00

Deset nutrií? Z Jižní Ameriky? Ti teda mají starosti, úředníci přemnožení. Dejte je nějakému soukromému chovateli úředníků.

Snehurkar007

#40 Re:

2020-02-04 15:44

Až se přemnoží a dostanou se do center měst, do vašich zahrad, sklepů a k vašim dětem a přenesou sem tam nějakou nemoc nebo parazita, něco zničí, rychle zapomenete na pozoruhodná zvířátka a budete volat město, potažmo stát o pomoc. To už ale bude pozdě, je to škodná a za škodnou ji musíme brát!