Zrušení omezení denní doby lovu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zrušení omezení denní doby lovu


Nepřihlášený uživatel

#201

2014-09-02 06:59

Jsem pro nonstopku na svazových vodách a K-70 pouštění velký kaprů.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-09-03 14:20


johnycash1

#203

2014-09-03 14:24

Dobrý den,

je to tak noční lov je kouzelný a dokáže naskytnout i krásné záběry.


Nepřihlášený uživatel

#204

2014-09-03 17:59

Jen dobre o pytlactvi se nesmi jednat ve zkracene dobe love,povolenka je vystavena na rok tak coby...

Nepřihlášený uživatel

#205

2014-09-04 08:45

už je na čase

Nepřihlášený uživatel

#206

2014-09-04 10:16

Jelikož jsem velký fanda chytání sumců už 30 let a bydlím u Lužnice kde ten sumec se za posledních 5 let neuvěřitelně rozmnožil jsem samozřejmě pro.Aspon se nebude porušovat ryb.řád,protože to většina stejně dělá a chytá celou noc.No řekněte sami,že vytahovat bojky v púlnoci a ve 4 je znova zavážet a přitom dělat zbytečně hluk na vodě je blbost.nechci tím říct,aby se sumec úplně vyplenil,ale zredukoval.Z Lužnice totiž začíná úplně mizet bílá ryba.Žiju u řeky celý život,ale tolik sumců nepamatuji.

Nepřihlášený uživatel

#207

2014-09-05 08:03

Myslím že zrušení denní doby lovu by bylo velkým přínosem, ne každý se dostane na podzim k vode již odpoledne..někdo taky musí pracovat. A co se týče ryb tak těm to určitě nějak zásadně neublíží, ty co budou chtít masařit si s nějakou dobou lovu stějně hlavu nelámou. Osobně bych byl pro aby se zavedli povolenky na celkový počet kusů ryb odnesených od vody a né nesmyslně 7kg na den...kdo proboha sní 7kg ryb denně?? Zamyslete se! Je mi úzko ztoho jak jsou vody vydrancované, když si vzpomenu jak jsme jako kluci (a to není tak dávno..jsem ročník 85) chodili na ryby..všude jich bylo plno...okouny jsem chytal na háček se stříbrnou matičkou a co jsem jich nachytal. Teď mám v třpytkách a woblerech tisíce a o rybu pomalu nezavadím. co budu ukazovat svým dětem až je budu chtít vzít na ryby to opravdu nevím..asi je budu muset vzít někam do akvária. :-(




hodonin

#208

2014-09-06 18:42

non stopka na řekach a jezerech male rybniky bych vinechal tam at si chodi duchodci.

mike

#209 Re: Re: Jaký to má mít přínos?

2014-09-14 12:49


Nepřihlášený uživatel

#210

2014-09-16 13:26

JÁ JSEM PRO.TO BY TI NAŠI BLBEČKOVÉ NEMOHLI DĚLAT NA ROZKOŠI KONTROLNÍ ODLOVY.BYL JSEM SVĚDKEM KDYŽ TAKOVÝ ODLOV DĚLALI V ZAKÁZANÉM PÁSMU A VŠECHNY RYBY ODVEZLI A PAK HURÁ SMĚR MRAŽÁK A NÁM OBYČEJNEM RYBÁŘŮM SE BUDE NECO STÁLE VYTÝKAT.RYBA SMRDÍ OD HLAVY.

Nepřihlášený uživatel

#211 Re: Re: Jaký to má mít přínos?

2014-11-23 16:07

#17: liza - Re: Jaký to má mít přínos? 

 Plně souhlasím s tímto názorem !

james

#212 Re:

2015-01-07 06:44

#18: -  

 Tak koukám, že už někdo převzal má slova z mých komentářů na stránkách Liga na ochranu kapitálních ryb, to je dobře plně souhlasím, nechodím k vodě kvůli masu, ale relaxovat a pokochat se krásnou českou krajinou... určitě tento projekt a petici podporuji, jen je problém v přípedě této petice elektronické nemusejí být podpisy uznány... bude to záležet na vyhodnocení rozhodně sbírám informace a chystám se vytvořit petici za více změn ve svazu. Petici budu mít s podpisovými archy na různých místech ČR... Až to bude aktuální určitě budu rád, když bude Vámi všemi podpořena s pozdravem Jakub Svoboda - Lov kaprů Jakub a Liga na ochranu Kapitální ryb

 


Nepřihlášený uživatel

#213

2015-01-07 10:59

Už by bylo na čase podpořit sportovní rybáře a néééé stále masaře!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#214

2015-01-07 15:40

Lidi který opravdu mají radi opravdovou KAPRAŘINU COŽ ZNAMENÁ CHYT A PUST souhlasím

Nepřihlášený uživatel

#215

2015-01-07 16:01

Snad to vide

Nepřihlášený uživatel

#216 Re: Jaký to má mít přínos?

2015-01-07 19:44

#6: Jiří - Jaký to má mít přínos? 

 Plošná K70 je totální kravina?To si chceš Jirko cpát 20kg kapry do uzáku?Kdy budou příznivé podmínky dle tebe?Je vidět,že ke sportovnímu rybaření máš hodně daleko!!!!


Nepřihlášený uživatel

#217 Re: Jaký to má mít přínos?

2015-01-07 22:40

#6: Jiří - Jaký to má mít přínos? 

 Zdravím.Jen se zeptám, chytáš  například sumce?Asi moc ne,protože tam nejde o pohodlí,ale o čekání a souboj s životní rybou.Zavézt např.bojky a nastražit ryby není za 5 minut a když se člověk dostane v 21h k vodě a zavezeno mà ve 22h tak je opravdu hnus to po dvou hodinách všechno balit a za 4 hodiny zase zavážet.Díky tomu,že např myslivec chodí na prasata po půlnoci,tak přibývá např.bordel v lese atd...?A ty rádoby rybáři ,co se neumí u vody chovat, ty ryby odnesou a bordel udělají i ve dne,je to jen o tom je chytit a to lze i do půlnoci,protože nevěřím že vyrazí na ryby v jednu ráno.Jen trochu nechápu,proč kvůli pár těm ,,nerybářům" by si slušný rybář nemohl posedět u vody když  má prostě čas a náladu.Jestli někdo balí i v létě ve 22h a dál nemá zájem chytat,tak ať to těm co zàjem mají prostě dopřeje.....

Bart.bm

#218 všeci akorát brečíte

2015-01-08 07:12

a to doslovně.Jaký koliv váš požadavek je zcel nepodložený.Ohání te se jinými zeměmi ale nikdo z vás není schopen dodržet stávající podmínky.To že člověk příjde z práce než se nachystá a nahodí je šet a v deset dom...a to chcete sedět v zimních měsících celou noc a pak jít do práce??no to chci vidět a nechtěl bych být váš zaměstnavatel.Když už se oháníte jinými zeměmi že mají non stop...znáte i jejich další zákony které doprovází tento bod jejich stanov?Asi ne alehlavní je že víte že můžou chytat 24 hod.Ste jak bludné ovce co bečí jen jednu písničku furt dokola.Fajn ano lo 24hod ale zpřísnit sankce při porušení ostatních bodů stanov.A co bych do stanov dal...pokut se rybář ožere jak dobytek a není schopen řádně obsluhovat prut tím jeho doba lovu končí...když už tak už...kolikrát se totiž kapráři slejí jak prasata a tehdy mají největší ramena a vymýšlejí takovéto prozatím nesmyslné požadavky


Nepřihlášený uživatel

#219 Re: všeci akorát brečíte

2015-01-08 10:12

#218: Bart.bm - všeci akorát brečíte 

 Při smyslech nejsi asi ty!Co to tady meleš o práci?Bludná ovečko,prober se ty!!!!


Nepřihlášený uživatel

#220

2015-01-08 12:03

Tak to ma bejt.souhlas

Nepřihlášený uživatel

#221 Re:

2015-01-08 13:26

#51: Michal -  

 tak ses jednoduse kreten, ale jsem rad, ze ses nam s tim prisel pochlubit


Nepřihlášený uživatel

#222

2015-01-08 16:14

jsem pro zruseni omezeni denni doby lovu ryb. Pytlaci vzdy byli,jsou a budou a tudiz je nezastavi ani toto omezeni.A sportovni rybari za zruseni tohoto omezeni budou jen vdecni!A budou moci provozovat svou radost i v hodinach,kdy se doposud nesmelo.Pripadne prestupky bych zacal trestat daleko prisneji,nez jak je tomu ted.

Nepřihlášený uživatel

#223 Re:

2015-01-08 16:16

#206: -  

 svata pravda ;-)


Nepřihlášený uživatel

#224 Re: Re: všeci akorát brečíte

2015-01-08 16:25

#219: - Re: všeci akorát brečíte 

 asi nejakej zakomplexovanej blazen to je!!! Nechapu co to sem mota,co mu je do toho jestli pak kdo jde do prace :-D,to je snad kazdeho vec.A jestli on nechce chytat non stop tak at maze domu posera.Pro sumcarinu to bude velky prinos a pro sportovni rybare jak by smet a ty blbove co delaj bordel atd. jak pise tady posera,taky ti ho delaji neustale i pres omezeni


Nepřihlášený uživatel

#225 Re: všeci akorát brečíte

2015-01-08 17:16

#218: Bart.bm - všeci akorát brečíte 

 Koukám, ty ses pro jistotu zlil už před psanim toho svýho blábolu...