Petice S kočárkem Prahou

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice S kočárkem Prahou

zuzana

#1 A ne jen pro kočárky...

2013-06-11 07:22

Řekla bych, že tento problém je veliký i pro vozíčkáře a jinak nemohoucí, maminka s kočárkem je odkázaná na 2 až 3 roky na tento problém, pokud nemá víc dětí po sobě. Rozhodně jsem pro. A to ne jen jako matka dětí, ale jako matka dítěte, které nechodí. Tudíž mám ohmatanou Prahu na "bezbariérovost" velmi dobře a vyhledávat spoje jen nízkopodlažní atd. Nic příjemného...
Jana

#2 Zaostalá Praha

2013-06-20 11:33

Téměř všechna velká města Evropy mají tuto otázku již vyřešenou a bezbariérové cestování je již standardní záležitostí. Nechápu, proč je Praha tak pozadu - a není to otázkou peněz, tak špatně na tom rozhodně nejsme.

Nepřihlášený uživatel

#3

2013-06-20 19:04

Plně souhlasím s peticí. Praha není moc přístupná kočárkům. Málo nízkopodlažních tramvají, výtahy do metra, nepřístupné obchody, úřady, v zimě chodníky, málo zeleně pro maminky s malými dětmi.

Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Zaostalá Praha

2013-06-21 06:29

#2: Jana - Zaostalá Praha

Já jsem sice z Liberce ale do Prahy jezdím pouze s manželem protože né všude se dostanu s kočárkem a hlavně tak velké město jako je zrovna PRAHA by jich měla mít víc proto se připojuji k petici Iveta Žďánská


Nepřihlášený uživatel

#5 kočárky Prahou

2013-06-21 06:33

Bezbarierovi přístup je třeba všude a hlavně v Praze,je smutné že je jich tam tak málo Ž.

Nepřihlášený uživatel

#6

2013-07-17 21:18

ještě doplnit o cestu metrem.V některých stanicích metra výtahy pro vozíčkáře a kočárky jsou,ale v některých ne.Osobně jsme s tím měli velký problém.Hlavně trasy k vlakovému nádraží,kde by se to předpokládalo automaticky..