Rozhodni se sám za sebe!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Rozhodni se sám za sebe!

JB

#1 Simulakrum

2013-01-22 01:58

Zajimalo by me, kolik lidi o tomhle slove slyselo pred volbama, kdyz ho ted kazdy tak rad pouziva.
Občan, nikoliv ovčan

#2 Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

2013-01-22 02:12

Myslím, že pokud má někdo mozek a umí ho používat,tak mu nikdo nemusí radit aby se rozhodoval sám za sebe.Horší je to s naší tzv.inteligencí.Tam se rozhodují, kde to nejlépe posype korunky nebo raději eura.To je pak rychlé a jednoduché rozhodování.Kdo více zaplatí toho budu volit.Asi podle tohoto hesla bude volit naše česká "inteligence".Opět platí staré pravdivé přísloví" bližší košile než kabát.A až bude Karel Schwanzenberg u kormidla tak on to inteligenci už nějak oplatí.Třeba je naučí ,že čeština je mrtvý jazyk a český národ vlastně nikdy neexistoval.Věřím, že se naše inteligence rychle přizpůsobí podmínkám a pokloní se co nejníže.Stydím se, že mám českou národnost.Slova čest a národní hrdost už jsou u těchto lidí přežitek.

Nepřihlášený uživatel

#3 Re: Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

2013-01-22 02:24

#2: Občan, nikoliv ovčan - Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

No tak to je elaborát ... Zhruba stejně blbej jak ta petice. Ale nebojte, určitě vám to nějakej nemyslící komouš podškrábne.


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re: Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

2013-01-22 04:06

#3: - Re: Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

chudáčku duševní, každej, kdo petici podepíše je komouš a nemyslící k tomu? Ty máš fakt vymydlenej mozek naprosto doprázdna. Kdyby blbost nadnášela, tak jsi už odletěl z planety.

svědomí

#5 Re: Re: Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

2013-01-22 04:39

#3: - Re: Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

A co ty? Ty myslíš? A  víš ty jeden, že myslet znamená hovno vědět? A že tím pádem máš to hovno v tom mezi ušima?

svědomí

#6 K čemu jsou ale ty petice dobré?

2013-01-22 04:51

Nějak mně uniká, co s těmi peticemi hodlají jejich autoři udělat. K volbám přece nemají žádný význam ani před, ani po nich, takže ani případné ověřování těch "podpisů" nehrozí a petenti si tedy můžou nadělat poštovních schránek kolik je libo, každou s jiným jménem. Nebo ještě jednodušeji jednu schránku s fůrou aliasů. Ty petice postrádají jakýkoliv smysl.
Blanka.V.

#7 Re: K čemu jsou ale ty petice dobré?

2013-01-22 08:22

#6: svědomí - K čemu jsou ale ty petice dobré?

Nepostrádají. Sice jako takové nic nezmění, ale ukážou jiným, že slušnost nechat druhým právo na vyjádření, je samozřejmým právem.


Nepřihlášený uživatel

#8

2013-01-22 09:24

KAREL NA HRAD,JEZEVEC NA VYSOĆINU !
Držme se Historie nikoliv davové hysterie s Karlem

#9 Re:

2013-01-22 09:34

#8: -  

 ŽE VY JSTE ZASE JEDEN Z TĚCH BEZMOZKŮ S PLACKOU A HÁREM?

Evidentně těžce nemocný Karel toho chemika na Hrad protlačí. Ne že ne!

#10 Re: K čemu jsou ale ty petice dobré?

2013-01-22 09:37

#6: svědomí - K čemu jsou ale ty petice dobré? 

 Ta první na frenetickou podporu Karla s Čírem je fakt ujetá. Tato druhá o svobodě volby, je báječná ironie. Díky, autore. 

Že by tohle vzdělaní MUDr ...a PUDr nevěděli? Nechce se mi to věřit.

#11 Re: K čemu jsou ale ty petice dobré?

2013-01-22 09:41

#6: svědomí - K čemu jsou ale ty petice dobré? 

Ty na podporu Karla postrádají smysl určitě. Vždyť průměrně a od přírody chytrý člověk přece ví, že nejde vůbec o Karla. Toho maskota TOPky tahá za provázky Kalousek.

To se ovšem do kontextu s "milovaným" Karlem nehodí

#12 Re: Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země

2013-01-22 10:04

#2: Občan, nikoliv ovčan - Karel Schwanzenberg-Bilderberg-Konec české země 

 Copak Bilderberg, má toho nekalého za sebou více. 

Petr

#13 Re: Simulakrum

2013-01-22 10:05

#1: JB - Simulakrum

Třeba já jsem slovo simulakrum slyšel poprvé asi před týdnem a domnívám se, že jsem jeho smysl pochopil. Myslím, že na objekt, vytvořený reklamními a marketingovými agenturami, jménem Karel Schwarzenberg se vztahuje celkem přesně.

sniff

#14 Hm,

2013-01-22 10:16

už je ta mediální masáž mozků fakt k blití! Už se bojím otevřít i pivo, aby na mě z flašky nevylezl Kchárl - a proto radši piju chilské červené, tam nic nehrozí :-)
franta

#15 prosim vysvetlit

2013-01-22 10:18

Popravde nechapu jak petice vedcu a lekaru je v rozporu ze svobodnym rozhodnutim kazdeho stejne tak by jste mohli protestovat treba proti volebni kampani obou kandidatu, ani mi neprijde moc vtirava...paklize me nezajima tak na ni neklikam ne :-)

Nepřihlášený uživatel

#16 President?

2013-01-22 10:40

Vítěze voleb budu ctít jako svého presidenta. Pokud s tímto souhlasí i příznivci Kodla, jen dobře :-)

Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: K čemu jsou ale ty petice dobré?

2013-01-22 10:59


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Simulakrum

2013-01-22 11:05

#1: JB - Simulakrum

má podle Vás snad právo používat periferní slovní zásobu výhradně z "akademické obce"? mám VŠ vzdělání, ale podle toho, co se teď v naší zemi děje, si spíše přeji, abych jej neměla. za akademii se opravdu stydím!

můj otec je hlupák, co kutá olovo, ale rozhodně je inteligentnější než Obdržálek a spol.


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re: Pišta

2013-01-22 11:31

#9: Držme se Historie nikoliv davové hysterie s Karlem - Re:

Já mám sice háro,ale volím Zemana.Takže co?Jo a nemám placku a dej si facku.

evan

#20

2013-01-22 11:42

Není zapotřebí mít vysokoškolské vzdělání abychom pochopili, že společnost je dvojí, ti co mají peníze, a ti kteří na ně musí vydělávat. Kdo platí pedagogy university karlovy?

Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2013-01-22 11:48

#20: evan -

Buďte radi že na ně nemusite vydelavat pazourkem a oštěpem :-)

lůza-hrůza

#22

2013-01-22 11:48

Opravdu hnusná propaganda,snad horší než za socializmu!
V.

#23

2013-01-22 12:03

Otřesná kampaň v prospěch kandidáta Schwarzenberga si nezadá s nátlakovými a propagandistickými akcemi z dob protektorátu, upevňování komunistické nadvlády v 50. letech a v čase normalizace, kterou jsem sám zažil. Naši umělci, akademická a odborná veřejnost by s přihlédnutím k vlastnímu kreditu měla občany spíše uklidňovat a pokud cítí potřebu se k něčemu vyjadřovat, čekal bych výzvy k zodpovědné a promyšlené volbě podle nejlepšího svědomí. Volby věcné, zbavené zbytečných emocí, volby pro léta budoucí, s výhledem pro život příštích generací a prospěchu tohoto státu. Co však vidíme? Politické agitky na akdemické půdě univerzity nejvýznamnější a nejstarší, zaplacené a naučené řeči kulturní reprezentace částečně bez znalostí a zábran. Já, jakožto svéprávný, kritický a přemýšlející volič jsem znechucen takovýmto chováním sdělovacích prostředků, dávajících prostor převážně feudálnímu kandidátovi.

Nepřihlášený uživatel

#24 Re:

2013-01-22 12:06

#23: V. -

Co to meleš, kdyby jsi napsal to co jsi napsal v 50 letech tak jdeš přinejmenším sedět...cítíš ten rozdíl?


Nepřihlášený uživatel

#25 Re:

2013-01-22 12:18

#8: -

Strč si šišlu do králíkárny burane