Odstoupení vedení Slezského fotbalového klubu

VITUS

#1 SFC

2012-11-21 19:57

TAKHLE TO UŽ DAL NEJDE S TIMHLE VEDENIM
Tonislav1979

#2

2012-11-21 22:13

Je třeba, aby se konečně změnilo něco v horních patrech!! Ne, dole.
sd

#3

2012-11-23 15:38

WKS & SFC
Jan Pitřík
Autor této petice

#4 Re:

2012-11-23 16:22

#3: sd -

Díky za podporu!

ZápadočechSFC

#5 SFC

2012-11-23 17:19

Pozdrav z druhého konce republiky od fanouška SFC! Chci Slezský tam, kam patří! Do GL!!! A s tímhle vedením se to rozhodně nepodaří!
Křak

#6 Petice

2012-11-25 09:20

Taky jsem to sice podepsal,ale pochybuju,že se něco změní.Ale naděje umírá poslední!!
wladys

#7 vedení ven!

2012-11-26 21:13

Musí se něco změnit! Nikdo není nenahraditelný a snad to pochopí i na Hlásce. A uvědomit by si to měl i Mates, když je vlastně placen námi co platíme daně a chodíme pravidelně na fotbal!
Jiří Bilík
Opava

#8 Přikázané prohry

2012-11-27 19:11

Dozvěděl jsem se z dobrých zdrojů blízkých vedení, že hráči mají přikázáno venkovní zápasy prohrávat, protože, vedení nechce ať postoupíme do ligy, protože na ni nemá město ani FC peníze. Samotné hráče už nebaví taková hra, kdy nemůžou ukázat co umí a nemůžou si pořádně zahrát, a když vidí jak ne svou vinou přícházejí o fanoušky a tím i peníze do kasy. Vraťte fotbal a opavský sport tam kde byl dřív a kde patří!!!!!!
Tomáš Rohovský

#9 Re: Přikázané prohry

2012-11-28 09:05

#8: Jiří Bilík - Přikázané prohry

ty musíš být strašný kokot. Kolik ti je roků..? 13 ?

Jiří Bilík
Opava

#10 Re: Re: Přikázané prohry

2012-11-28 10:11

#9: Tomáš Rohovský - Re: Přikázané prohry

Ty mluvíš z pohledu fandy a já zas spohledu fandy,který ma kontakty přímo z kabiny.A K6okot jsi jedině Tyyyy!!!!! KÁMO!!!

d

#11 Re: Re: Re: Přikázané prohry

2012-11-28 20:32

#10: Jiří Bilík - Re: Re: Přikázané prohry

 

Ty jsi vazne kokot Bilik!!!

Doma prohravaji proto ze maji kvalitu na ligu:-)

Bilik fotbal se hraje vetsinou na trave s micem vis.....:-)


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Re: Re: Re: Přikázané prohry

2012-11-28 21:51

#11: d - Re: Re: Re: Přikázané prohry

Co si Ty mysliš ,,S kým tu tančíš v těhle šatech " Nevím sice   kolik Ti je ,ale moc néé..Mličńáku,Davej si pozor co mluvíš a s kým.Takové fandy jako jsi ty ,,Slezsky" nepotřebuje .Víííš KÁMOŠKU!!!

nikdo a nikdy...

#13

2012-11-29 14:18

SFC Opava je pojem!Jak zázemí, tak fanoušci.Opavský fotbal patří do první ligy, to je pravda.Ale pokud na to není, tak přece nebudu předvádět to, co se předvádí poslední 3 sezóny.Je to hrůza a děs.Pokud se něco nestane( což silně pochybuju, protože vedení města si to bude předávat, jako horký brambor) a příslušní lidé neseženou opravdového sponzora, tak si tady můžeme psát do aleluja.

Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Re: Re: Re: Re: Přikázané prohry

2012-11-29 16:40

#12: - Re: Re: Re: Re: Přikázané prohry

po tom kolik mi je ti je hovno!

Jsi u me kopa sracek co na fotbale nebyl ani nepamatujes a jen kecas nesmysly!!!

kamarady si hledam sam osle;)

a dost nema cenu se s kazdym trotlem dohadovat

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-11-29 17:04



Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přikázané prohry

2012-11-29 17:44

#14: - Re: Re: Re: Re: Re: Přikázané prohry

Ty slova si odpusť  ja chodím na fotbal už 35let a s takovýma fandama se nemá smysl o čem bavit.Fakt nemusím, jako bys nebyl. Máme pravdu oba dva, že by měli hrát pořádně jak venku, tak doma. To co jsem napsal je pravda, vím to přímo od hráče, je nasraný a chce z Opavy odejít. Jistě uznáš, že zveřejněním jeho jména bych mu uškodil a to já kámošům nedělám.  Pokud si my fandové budeme nadávat do trotlů a kokotů, tak ten náš fotbal v Opavě odrovnáme sami, proto že si sebe navzájem neumíme vážit a neumíme se navzájem respektovat, jak potom můžeme chtít po vedení klubu, aby nás fandy respektovalo a bralo vážně, když mezi sebou známe jen urážky a ponižování.


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přikázané prohry

2012-11-30 15:13

#16: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přikázané prohry

udelej mi laskovost chytraku podivej se na tabulku a rekni mi proc by jim mel nekdo prikazovat prohravat!!!!!?????????

 

...

#18 ...

2012-11-30 18:17

Jsme fandové jednoho klubu.. Máme držet při sobě a ne se tu hádat jak nějaké béčka...
Daro

#19

2012-12-04 12:49

WKS & SFC
dub

#20 Zastupitelstvo...

2012-12-06 19:18

Pokud jste se někdo z Vás byli podívat na posledním zastupitelstvu, bylo by jasné o co mocipánům na Hlásce jde. Nikdo s vedení nemá šajn jak sehnat prachy od slušného sponzora a navíc si myslím, že je to ve své podstatě ani nezajímá. Příspěvky jak od města, tak od sponzorů, rok od roku klesají. Kam se to všechno s tímto vedením může dostat, pokud si zastupitelstvo bude prosazovat jen své názory?
Nakonec přiklepnou dorovnání platu a nějaké drobnosti, ale celkové řešení hledat nebudou.
Mluvím z osobní zkušenosti s vedením instituce zvané magistrát.
http://www.petice24.com/proti_beztrestnemu_mlaceni_oban_mstskou_policii_v_opav
johnyice

#21

2013-02-14 03:42

Dejte blbci funkci a takhle to dopadne!!!! Neschopnost vedení klubu má za následek pomalé skomírání klubu s dlouhou tradicí a s nejlepšími FANS v republice!!!! KORYTÁŘI : udělejte dobrý skutek všem věrným mateřskému klubu SFC ------ ODSTUPTE!!!!!!!!!!