Vyhodte Bílka

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Vyhodte Bílka


Nepřihlášený uživatel

#326

2012-10-17 22:19

Dobrý večer.
Souhlasím s peticí za odvolání trenéra Bílka a přídal bych celý realizační tým asistentů a popradců , ale musím podotnout , že přístup spousty hráčů neodpovídá tomu, že hrají za repre naší republiky. Samozřejmě i toto je věc trenéra a managera mužstva, kteří se dnes tak perfektně předvedli na tiskovce. Panu Šmicrovi jde golf lépe než strategie fotbalu , kterou musí s trenérem vytvořit pro hráče, které mají k dispozici.
Kendy

#327 Re:

2012-10-17 22:26

#1: mildakos -

Navrhuji,pokud Bílek neodstoupí,přestat chodit na zápasy pod jeho vedením.Pak už to bude ostuda,o které si i ve světě budou psát.

ada.dol

#328 Bílek ven!!

2012-10-17 22:30

Mám rád fotbal a chci aby ho hrál i náš národní tým, který momentálně díky panu Bílkovi hraje vše, jen fotbal ne !
Nini

#329

2012-10-17 22:35

nejde mi tolik o výsledky,ale že tým se pod Bílkem nikam neposunul.Je to hnus bez koncepce,bez jasnýho směru,bohužel i bez kvality.Také nemůžu akceptovat trenéra,který se dostal k nároďáku tak,že mu post přenechal lidmi uznávaný Hašek.

Nepřihlášený uživatel

#330

2012-10-17 22:40

Taaaahni

Nepřihlášený uživatel

#331 Re: "Vyhodte Bílka"

2012-10-17 22:47

#234: Deivi 8 -

Vážený pane, úvodem mě překvapuje Vaše drzá teze o Hurvínkovi a válce. Jdete náhodou kolem se podívat, co to tady je zač. Tak jste to zjistil a mohl pokračovat dál. Ale vy ne, Vy máte najednou pocit, ze musíte  všechny poučit, protože zde uvedené názory se Vám nelíbí a všichni jsou hloupí. Skoro by mě nepřekvapilo, kdybyste se podepsal Michal Bílek.

A teď k věci. Patřím ke generaci, která fotbal sledovala se zájmem od roku 1960. Věřte mi, že mám co posuzovat a na co vzpomínat. Jak hráče, trenéry a vše související. Proto Vaše rady "tak tam běžte a ukažte, proč tam nejdete sami nebo proč tam sakra lezete" považuji jen za hloupé a drzé řeči. Já umím dobře svoji profesi, rozumím jí a tou se proto živím. Nemohu ji odfláknout, protože bych o ni přišel. Fotbalista je také profese. Trenér je také profese. Za tu práci je odměna. Když fotbalista, hokejista nebo trenér neumí svoji profesi nebo ji odflákne nebo nemá požadované výsledky, všude na světě letí. Tedy všude, jen u CZ repre ne. Odměny pro hráče jsou stálé, nenadřou se, trochu zrychlí ve 2. půli, přetrpějí sraz a pak honem do klubů snažit se, aby byli dobří a byli v základní sestavě a vyhovovali místním trenérůma fanouškům. Ani hymnu si před zápasem nezaspívají. Alespoň v tom by se Španělům vyrovnali. A Bílek? Ten zas celou dobu do dalšího srazu přemýšlí, na koho balón nakopávat příště. No za ty prachy, nevezměte to. A fanoušci?. Co si stěžují. hrajeme pořád ještě o druhý flek ze skupiny a neprohráli jsme. Co na tom, že se na to nedá koukat. Hlavně že budou prémie.

Závěrem chci dodat, že ač jsem sladoval fotbalové dění od roku 1960, hrál jsem ho i aktivně, ale poslední dva, tři roky se na něj netěším a nedívám. Přiznám se, občas se na chvíli podívám, jestli se to konečně nezměnilo, ale vzápětí bych si dal facku, co jsem si to já hlupák mohl myslet. NEZMĚNILO!

Doufám, že jste už dávno z tohoto fóra pryč, ale přesto, věřte ve fotbale bylo líp. A jestli Vám dnešní stav vyhovuje, tak Vás upřimně lituji.

Josef Zemek, Beroun

Hrášek

#332

2012-10-17 22:47

Bílek žije ve svém světě. Chrání si Pekharta, protože dal branku proti Maltě, což je soupeř, proti kterému musí dát branku i hráč z jednadvacítky, který poprvé nastoupí za A tým. Hráči v poli úplná katastrofa. Koho se musím zastat je Čech, který občas dělá chyby, ale ve většině zápasů nás podrží, že nedostaneme větší nakládačku od soupeře typu horšího než jsme my! Zarážím mě statistika, která říká, Pekhart 17startů 1gól, mladej Kadlec 2starty a 1gól. Což je velký rozdíl. Bílek se bojí sáhnout do sestavy, kdyby tam zkusil dát mladého Vydru a Kadlece, tak je to risk, ale risk je zisk a Kadlec zkušenosti se světovým fotbalem má. V U21 nastupuje v základu, se Spartou hrává poháry. Plašil, Rosický, jak řekl Šíp při ME 2012 "Dejte metál Barošovi a nechteho být", tak takhle bych to udělal i s nimi. Dále Jiráček každý je z něho okouzlený, že je dobrý, protože zářil za Plzeň v pohárech v loňských letech, ale teď? Nenastupuje! Dále ... Bíleček tam dá Rezka, který hrává, ani nevím za koho. Závěrem dodám, ať Bílek sáhne do sestavy teď, odejte s menší ostudou, než s ostudou, která příjde s dalším zápasem, například proti Itálii.
Speedlock

#333 Re: Potenciální kandidáti

2012-10-17 22:50

#210: Fraxinus excelsior - Potenciální kandidáti

Pane Bílku, zapomněl jste se podepsat. Nebvo že by to byl pan Šmicr?

valda10

#334 Nechápu výběr trenéra u České reprezentace

2012-10-17 22:53

Od dob pana trenéra Brucknera nepůsobil u reprezentace trenér, který opravdu byl u nás nejlepší, tak jak by se to slušelo u reprezentace. Vždycky se stal trenérem ten, který vyhovoval vedení ČFA. Pana Chovance naštěstí vystřídal pan trenér Bruckner.Myslím si ,že předchozí volby a to pan Straka a nebo pan Rada byli pro náš fotbal daleko menší zlo než je nyní pan Bílek. Ale je to asi hodně tvárný člověk s hroší kůží. Já vím, není to tak jednoduchý, pan Rosický, klíčový hráč reprezentace je zraněný a nemá ho, kdo nahradit. Ale přece hráči, kteří formu nemají nemůžou hrát.Ale přece můžu zkusit hráče, kteří je nahradí, Vyskytli se třeba i v naší lize, ale je potřeba jim dát šanci. Nechápu taky, že hráči začnou hrát až ve druhých poločasech. Někteří hráči si myslí, že snad místo v reprezentaci mají pod penzí, Taky mně může úplně naštvat koncentrace, která není hned od začátku. Jak je možný, aby hráč Rezek udělal ve 13 sekundě zápasu takovou fatální chybu, jako včera, která nás mohla stát gól.Toto je všechno přece v kompetenci, hlavního trenéra, aby se to nestalo. Nechci se v tom už dál pitvat, protože se zbytečně rozčiluji. je potřeba, aby přišel odborník a ne připosraný vlezdoprdelka, který má strach něco udělat. Doufám, že výkonný výbor začne jednat, a to prodloužení smlouvy pana Bílka byla pěkná blbost, že jo pane Pelto?
nesmyslak

#335

2012-10-17 22:58

...JÁ BYCH JEŠTĚ DO VÝČTU K ODCHODU VYZVAL CELÝ SLAVNÝ FAČR,HOCHŠTAPLERA ŠMICRA I TY JEJICH NECHUTNÉ DRESY!!!

Nepřihlášený uživatel

#336

2012-10-17 23:02

Nevěřím tomu, že naše reprezentace má jen na to,aby remizovala s Bulharskem 0:0 a předvedla tak strašný výkon jako včera !!! Jestli si to DE Bílek myslí, tak tam nemá co dělat !!
Mastič

#337 Re: vyhodit bilka

2012-10-17 23:10


Nepřihlášený uživatel

#338

2012-10-17 23:26

KATASTROFA co pan de.Bílek predvádí..jeho mysleni je na urovni mouchy..
jumbo1966

#339

2012-10-17 23:28

V dobách politického marastu si ještě nechat kazit to jedinné co nás vždy jako národ spojuje a to je náš repre fotbal a hokej, kde hokej stojí pevně v rukou profesionálů, bohužel fotbal v čele s Bílkem a Šmicrem je na úrovni snaživých amatérů (jejich hráčskou profesionalitu jim neupírám), ele pro znovuzrození českého fotbalu nejsou ti správní, proto bez díků a zlatých padáků, odejděte!

Nepřihlášený uživatel

#340

2012-10-17 23:36

Správná věc ta petice, když s tím vedení FAČR nechce nic dělat a drzost Šmíci dnes v TV je do nebe volající a je to urážka všech fanoušků.
jara37

#341

2012-10-17 23:41

Doufám že ho konečně vyhodijou. Pod jeho vedení je to hrůza. NEjlépe kdyby se vráti do vedení Karel Brückner!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#342

2012-10-17 23:41

Žloutek ven
Mike-xy

#343 De-Bílek

2012-10-17 23:58

Bez komentáře.Konečně ten trenérský analfabet a anální alpinista vedení FAČR snad půjde od válu...

Nepřihlášený uživatel

#344 Výmluvy

2012-10-18 00:00

Pan Bílek by si měl odpustit výmluvy typu: Já nemůžu za to, co hráči hrajou... On je ten, který volí hráče do národního týmu a pokud není přesvědčen o tom, že dotyčný hráč na to má, nemá jej nominovat! Špatný herní systém či taktika, je další stránka českého fotbalu, která jde na vrub trenérovi!

mmmm

#345 SPONZOŘI národního týmu

2012-10-18 00:01

Musíme začít bojkotovat nejen takové příšerné utkání, musíme hlavně bojkotovat REPREZENTAČNÍ sponzory, protože oni tuto hrůzu platí! A uvidíte že když se ozve první sponzor že nechce spojovat své dobré jméno s touto hrůzou, ledy se pohnou a i ten beton popraská!
Bílek a celý realizační tým VEN!

Nepřihlášený uživatel

#346 Re:

2012-10-18 00:09

#1: mildakos -

Vzpomínáte třeba na zápas čr-nizozemí na euru? jak celá evropa chválila náš útočný fotbal a na pana Brucknera jak dokázal reagovat na vývoj zápasu a střídat třeba už po 20min.?...P.Bílek na mě působí dojmem že je mu to co se děje na hřišti celkem fuk....


Nepřihlášený uživatel

#347

2012-10-18 00:13

Nedá se na to koukat

Nepřihlášený uživatel

#348

2012-10-18 00:15

Je to k nekoukání

Nepřihlášený uživatel

#349 Re: Re:

2012-10-18 00:15

#346: - Re:

Proč by ne... Bílek mi připomíná lemply z bývalého zaměstnání, kteří se v klídku posadili do kouta se slovy "hodiny běží"!  Proč by se měl rozčilovat, je to jen hra a on potřebuje jen stabilní plat!!! Je jako naší politici... zakousne se a nepustí!!!

Michal S.

#350 Špatnej trenér, fotbal bez koulí

2012-10-18 00:27

Mně nevadí, když národák prohraje, ale nechá tam duši při otevřeném fotbale. Mně vadí, když hraje nudnej fotbal s defenzivními úkoly a při velké porci štěstí uhraje remízu 0:0 s Bulharskem. S Bílkem to bohužel nikdy jiné nebude.