PETICE PROTI NESPRAVEDLIVÉMU ZRUŠENÍ PŘÍSPĚVKU INVALIDŮM


Nepřihlášený uživatel

#151

2013-05-29 13:27

Byrokracie mezná mezí do té doby , než se něco podobného nestane někomu z těch , kteří o tom rozhodují . Nikomu nepřeji nic zlého , jenom trochu selkého rozumu by to chtělo !!!!!

Nepřihlášený uživatel

#152

2013-05-29 14:02

Je velice nespravedlivé že ,,děti´´ které mají IQ 60 a rodiče jsou velice urputní a chodí si vymýšlet k lékařům jak moc jsou tyto ,,děti´´ hendikepované.Tak tyto,,děti´´ ZTP/P dostanou mrknutím oka a to dítko co je opravdu hendikepované to nedostane. Tady je velká chyba a já jsem s toho velmi promiňte za výraz NASRANÁ.

Nepřihlášený uživatel

#153

2013-05-29 15:28

měli by se nahoře stydět

Nepřihlášený uživatel

#154

2013-05-29 17:12

Je to moc smutný příběh a ta malá krásná holčička by si zasloužila žít jako jiné děti!Moc jí fandím Helena Kuklíková

Nepřihlášený uživatel

#155

2013-05-29 17:12

Malé přeju hodně úspěchů a mamince ještě spoustu radosti.Držím vám palečky....:-)


Nepřihlášený uživatel

#156

2013-05-29 18:01

JE AZ S PODIVEM...KOLIK MILIARD SE ROCNE VYHAZUJE ZA NESMYSLNE PROJEKTY...DALSI MILIARDY SE ZTRACI ZE STATNIHO ROZPOCTU NEZNAMO KAM... KDE ZUSTA
LO SVEDOMI TECH,KTERI UZAKONILI TAKOVY NESMYSL...JAK MOHOU KLIDNE V NOCI SPAT A NEMIT VYCITKY SVEDOMI... A TY LIDE CESKY UZ NESPI !!! PROBUD SE ... NEBOT ZITRA I TY MUZES BYT NA CERNE LISTINE SKRTU...

Nepřihlášený uživatel

#157

2013-05-29 18:38

Nevim.kdo dava tyto nahrhy kdyz je skutecnost na mile daleko od vasich zakonu ktere jsou .....
Dekuji s pozdravem Jana Harbistova

Nepřihlášený uživatel

#158

2013-05-29 18:55

Jsem proti nespravedlivému a nelogickému zrušení přispěvku invalidům!

Nepřihlášený uživatel

#159

2013-05-29 20:07

nejde se nepodepsat

Nepřihlášený uživatel

#160

2013-05-29 22:07

V našem státě jsou některé zákony naprosto nesmyslné a i sprosté vůči nám obyčejným občanům, platícím daně!

Nepřihlášený uživatel

#161

2013-05-30 05:20

Co dodat? Petice,charitativní akce,prosby?? Proč je to nutné? Proč to není právně dané? Simonka Smutá a přijetí do školky. Jako předškolní pedagog mám tento názor:"Vždyť je to vlastně diskriminace". Přeji si,aby se touto akcí ledy pohnuly a ta krásná holčička mohla chodit do školky, mohla si hrát se svými kamarády.To přeje učitelka z mateřské školky "Rodinka" v Korkyni, Katka

Nepřihlášený uživatel

#162

2013-05-30 06:42

Jen trošičku lidského rozumu při rozhodování a vše bude určitě snažší v životě.JB
Veronika Smutná

#163 Děkujeme za podporu

2013-05-30 07:28

Musím reagovat, napsat... strašně moc děkujeme za projevenou podporu i za slovní povzbuzení.
Mrzí mě.. především jako maminku handicapovaného dítka, jak tady v ČR fungují systémy posuzování, vyplácení příspěvků, vstřícnost úřadů.. mohla bych jmenovat dál a dál. Konečně... po necelých 3 letech jsme po několikátém odvolání získali na dcerku vyšší stupeň příspěvku. Vešlo v platnost postižení II.stupně. Kartička ZTP/P nám nyní zůstavá v platnost do srpna 2013. Poté budeme žádat o vydání nové, nebo jen o prodloužení. Bude probíhat další posouzení zdravotního stavu.. zda bude nebo nebude mít na průkaz nárok (třeba jestli se nezměnil její zdravotní stav k lepšímu??? Když to napíšu ošklivě,...tak třeba jestli Simonce nedorostla nožička). Máme však ohromnou radost.. dcerka byla přijata od září do klasické mateřinky a získala od města /i přesto, že spadáme do jiné oblasti/ pedagogického asistenta na 2 hodiny denně. Pro nás je to ohromná výhra :-)... Nyní mě těší, že Simonka začíná chodit, běhat.. a dělá nám jenom radost. Děkujeme za příjemné komentáře. rodiče Simonky

Veronika S.

#164 Re: pro školku.. "RODINKA"

2013-05-30 07:33

#161: -

Paní Katko... slzička mi ukápla, když jsem viděla fotečku s dětmi na FB... děkujeme za podporu a koupi triček. Máte ohromné srdčíko, vedete dětičky už od mateřinky k dobrým skutkům ... kdyby takových učitelek - tet ve školkách bylo více :-) mějte krásné dny ♥ děkujeme


Nepřihlášený uživatel

#165

2013-05-30 07:59

to co se v cr deje je hruza

Nepřihlášený uživatel

#166

2013-05-30 08:45

Amputujem ministrovi také nohu a bude vše v pořádku raz dva.

Nepřihlášený uživatel

#167

2013-05-30 08:48

tato petice je to nejmensi co muzeme pro toto devcatko udelat.preji ji zdravicko a aby k ni byl život vlidnejsi

Nepřihlášený uživatel

#168

2013-05-30 09:05

Je neskutečné, co si politici v této krajině můžou vymyslet a odhlasovat!!! A lidi se tím musí řídit, jinak porušují zákon! Tohle není v pořádku! Copak se v naší vládě opravdu nenajde nikdo se zdravým rozumem a úsudkem? Podepisuji tuto petici a budu doufat v zázrak...

Nepřihlášený uživatel

#169

2013-05-30 09:21

někteří lidé si neuvědomují, že ikdyž postižení mají protézu a chodí, tak mají stále velké potíže a potřeby, aby mohli dobře žít...

Nepřihlášený uživatel

#170

2013-05-30 10:57

Prosime ministerstvo o prezkoumani stavu, tato zmena zakona jen znovu poukazuje na Kocourkovsky stav v nasi politice.

Nepřihlášený uživatel

#171

2013-05-30 11:19

Podporuji petici a jsem za pomoc tělesně postiženým. Takto postiženi lidé musí bojovat za přiznání jakékoliv finanční a jiné podpory. Naproti tomu drogově závislí či alkoholici, jsou již diagnostikování - tedy nemocní a mají právo na důchod.. atd.. Tito si svoje onemocnění zavinili sami a již je o ně postaráno!! Kde to má logiku???

Nepřihlášený uživatel

#172

2013-05-30 12:13

Ať stát zruší sociální příspěvky neplatičům a přestane házet naše peníze Romům, přistěhovalcům a vězňům, ať si začnou na sebe vydělávat sami! I vězni ve vězení? Buď si vyděláš na postel a jídlo, nebo budeš spát po tmě, na zemi a ohladu! To samé Romové, proč nedáte barák bezdomovcům? Ti ho nerozkradou a nezdemolujou, ale budou za něj vděční, spousta lidí denně končí na ulici a žije v naprosté chudobě, proč? KVŮLI STÁTU, KTERÝ JE DO TOHO SÁM DOSTAL!!!


Nepřihlášený uživatel

#173

2013-05-30 13:15

Nechápu politiku a jednání v tomto státě. To nejde ani pochopit. Ti co se snaží nejmín tu mají vše ale mělo by to fungovat naopak. Sama jsem 8měsíců po amputaci levé horní končetiny v zápěsti pro rakovinu a tyto patálie s tímto státem postaveným na hlavu mě teprve čekají. Držím palce

Nepřihlášený uživatel

#174

2013-05-30 15:39

At si pan ministr sam vyzkousi aspon mesic jake je to zit v teto situaci a zvlast s prijmi jenz nasi obcane dostavaji.Sami jezdi na nase vydelane penize ,ktere nam nejen ze vse zvysujou dani z pridane hodnoty a dalsi nam odeprou.At sami ve vlade si snizi prijem a prispeji na obcany kteri to vazne potrebuji a zvlast at PLK soudi cloveka ne od stolu ale po radne lekarske kontrole.

Nepřihlášený uživatel

#175

2013-05-30 16:48

Je to ostuda cele nasi spolecnosti,nasi vyspele spolecnosti,jak je prezentovana ve svete, a jak ve skutecnosti situace vypada doma......
holcice preji,aby zvitezil zdravy rozum, a mela se v zivote jednou moc dobre.......