Odvolání ministra Kalouska

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Odvolání ministra Kalouska


Nepřihlášený uživatel

#51

2012-07-14 20:08

Už teď je pozdě,Kalousek ve vládě neměl být už dávno,je to farizej,lhář a arogantní mocipán,takoví nemají co pohledávat ve vedení státu,člověk se za ně musí jen stydět!

Nepřihlášený uživatel

#52

2012-07-14 20:08

Myslím, že i když nás bude 500tis. , tak to se Slotou ani nehne...

Nepřihlášený uživatel

#53 Re: SOUHLAS!!!

2012-07-14 20:10

Zdenda19895
Nepřihlášený uživatel

#54

2012-07-14 20:10

Tento defraudant tam nikdy být neměl.


Nepřihlášený uživatel

#55

2012-07-14 20:26

Už to snad vědí ,že musí odstoupit,je toho hodně ..

Nepřihlášený uživatel

#56

2012-07-14 20:33

Pan Kalousek by si už měl dát od politiky oraz, už mu to leze na mozek, jak dokazuje svou arogancí a hulváctvím. Je to ukázka politika zralýho do na "odstřel". Ale na každou svini se vaří voda.

Nepřihlášený uživatel

#57 Tolja

2012-07-14 20:44

Nečas Tvaroh Tolja se ještě chválí, co dobrého pro lid udělali. To je vrchol drzosti.

Nepřihlášený uživatel

#58

2012-07-14 20:52

Kalousek je někdo, kdo v politice nemá co dělat a to už dávno!!!!

Nepřihlášený uživatel

#59

2012-07-14 21:00

Odvolani Kalouska je jenz acatek, nakonec bude obvinen a skonci v kriminale.
seky

#60 Re:

2012-07-14 21:03

#52: -

:o) u poprav stačí tří,čtyři lidi....nemusí být 500 tisic lidí... :o)


Nepřihlášený uživatel

#61

2012-07-14 21:04

Už bylo dosti těch jeho prasáren , Dělá z lidí dobytek a to přece my hrdí Češi nedopustíme !!!

Nepřihlášený uživatel

#62 Re: Stojím za Kalouskem

2012-07-14 21:58

#36: Penizenejsouvsechno - Stojím za Kalouskem

Reformy? A kde je, prosím, vidíte? Církevní restituce, neustálé rozkrádání a okrádání, zdražování? Zdražit umí každý vůl, jen schopný ministr by uměl ne jen sestavit rozpočet (a to chemik neumí), ale především vybrat daně! Veškerá práce naší rádobyvlády spočívá v tom, že občas v těch lavicích sedí, a když už tam tedy sedí, vyřizují si soukromé věci (mobily, notebooky), volně se procházejíce do kantýny a zpět se baví mezi sebou, či na sebe neustále útočí. Daňový poplatník a jeho prospěch? To je to poslední, co by je za ty nezasloužené peníze zajímalo! Jo, z Řecka to ale možná vypadá jinak.....


Nepřihlášený uživatel

#63

2012-07-14 21:58

Arogantní samolibí a nejhorší ministr který zde byl nic totiž neumí hrubián který se neumí ovládat pryč sním

Nepřihlášený uživatel

#64

2012-07-14 22:19

Dávno měl být pryč,nevím co tam ještě hledá,jenom dělá nepříjemnosti,nikdo na něj není zvědavý a s ním by měli odejít všichni,kteří sedí ve vládě jen pro peníze....

Nepřihlášený uživatel

#65

2012-07-14 22:42

Včera bylo pozdě

Nepřihlášený uživatel

#66

2012-07-14 22:50

Neznám politika, který udělal tomuto státu a současné vládě tolik problémů jak právě MIROSLAV KALOUSEK. Každá vláda ve které byl,je a bude MIROSLAV KALOUSEK měla a má problémy. Neměli byste se voliči nad tímto zjištěním zamyslet?

Nepřihlášený uživatel

#67

2012-07-14 23:38

Takhle sprostě by se ministr Kalousek neměl vžádném případě chovat. To co tady předvádí už přesahuje meze. Obyčejný člověk by už dávno byl ze zaměstnání vyhozen.

Nepřihlášený uživatel

#68

2012-07-14 23:38

Bohužel odvolat Kalouska nestačí.Už se snad musí něco stát - jak dlouho si ještě necháme všechno líbit.Od roku 1968 do roku 1989 to bylo 21 let - teď tu hrůzu snášíme už 23 rok - nezdá se Vám to příliš dlouho.V roce 1989 jedna chytrá paní v televizi prohlásila, cituji: "nechme samet sametem pánové a dámy, buďto s nimi "zametem" nebo oni s námi." A už s námi zametají trochu příliš,nemyslíte??!! Ale hlavně zapomínají,že schody se odjakživa zametají od shora dolů - nikdy ne naopak - to se totiž ten bordel neuklidí.

Nepřihlášený uživatel

#69

2012-07-14 23:58

Vláda psychopatů
ŠVEC Z PŮLNOČNÍHO KRÁLOVSTVÍ

#70 POCHYBNOST

2012-07-15 00:17

Proč jen Kalousek.
Řekl bych,že pokud by se provedly prověrky všech lidí v politice,na úřadech i ve velkých firmách a společnostech,musely by se stavět další věznice,protože dám krk za to,že valná většina z těchto " MOCNÝCH " má za nehty morální nečistotu a museli by být po právu potrestáni včetně sebrání veškerých špinavých a nepřiznaných peněz a s kompletní konfiskací majetku neprávem nabytého.
KAŽDÝ SE TU MUSÍ MÍT JAKO V ZEMI KRÁLE MIROSLAVA A BĚDA TOMU,KDO SE OPOVÁŽÍ ŠKODIT DRUHÝM LIDEM !!!

Nepřihlášený uživatel

#71

2012-07-15 00:19


Škodí všem slušným lidem.

Nepřihlášený uživatel

#72 Odstoupení pana Kalouska

2012-07-15 00:22

Pane Kalousek povím vám jen pár slov
Vizitkou a ukazatelem vyspělosti každé společnosti je především to jakým způsobem se stará o své hendikepované nebo jakýmkoliv způsobem oslabené jedince (postižené,důchodce,matky samoživitelky a podobně) Vzhledem k tomu, že státní politika neustále nutí obyvatelstvo „utahovat opasky“ a to včetně slabých skupin, měli by podnikatelé vzít tak trochu morální zásady do svých rukou když už vláda žádné nemá a zmírnit alespoň trochu mezinárodní ostudu, protože z úst některých politiků je slyšet neuvěřitelné výroky „snížíme důchody“ , “ povinné důchodové připojištění“ a podobné nestydatosti. Politikům v naší zemi totiž již dávno nejde o stát, budoucnost české země, vlastenectví a podobné morální zásady. Jde jim jen o popularitu, vlastní prospěch a ego každého z nich což národu rádi předvádějí jak kohouti při svém nejlépe televizním hašteření. Velikáni Českých dějin se musí v hrobech obracet , když se jim, jejich činům a celému národu tahle partička u moci do obličejů drze vysmívá. Poslední dobou se zdánlivě blýská na lepší časy, ale je to jen zdání a politické mlžení. Pouze účelově jsou na světlo vytahováni ze zaprášených skříní politických stran různí kostlivci v podobě úplatkářských afér politiků kteří se ostatním nějakým způsobem znelíbili nebo jsou již nepotřební a tak jsou obětováni aby se ostatní paraziti této země mohli ještě pokusit na poslední chvíli očistit.
Nejlepším příkladem a obětí vlastních triků a nabubřelosti je asi pan Rath který s velkým překvapením zjistil, že vazba neznamená nic jiného než člověka jak sám v TV prohlásil duševně zlomit a orgánům činným v trestním řízení umožňuje touto novodobou torturou kteréhokoliv jedince psychicky týrat jak dlouho je jim libo a rozhodně v mnoha případech nejde jen o známé 3 vazební důvody. Ještě před měsícem by na takové téma v TV vedl zrovna jako většina politiků jen hloupé bláboly plné jemu vlastní samolibosti a tvářil by se jak tomu všemu rozumí i přes to že ve věznici v životě nebyl ani na návštěvě . No nic, myslím že na svůj odposlechový výrok „jsme v prdeli“ pan Ráth velice často v té prdeli vzpomíná proto, že v tu chvíli ani netušil o jak velké prdeli vlastně mluví a jak dlouho v ní bude.
Píši zde protože jsem asi jediný občan ČR který byl vyhozen z občanského fóra stranickými funkcionáři v roce 89. Tito se v podniku kde jsem pracoval okamžitě převlékli a obsadili vedoucí funkce OF. Já jsem byl na schůzi OF vyslán zastupovat naší provozovnu protože jsem byl znám svým protikomunistickým postojem. Po vstupu do zasedací místnosti jsem uviděl předešlého předsedu SSM v čele stolu a další dva stranické kandidáty a tak jsem prohlásil, že s těmito lidmi tam rozhodně sedět nebudu. Pak jsem byl těmi samými lidmi vyzván abych místnost opustil, že nemám dělat problémy a zdržovat a že tam s nimi tedy nemusím být. Neuvěřitelně zklamán sem spěchal do tzv. Špalíčku kde bylo centrum OF a celou záležitost jsem tam vylíčil. Bylo mi stroze odpovězeno, že si musíme poradit sami. Jenže já byl v tu chvíli opravdu sám. A výsledek po 23 letech ? Převlečení bolševici se postupně v rámci úspor zbavovali zaměstnanců výrobního družstva a rušili jednu provozovnu za druhou. Z této skupiny lidí však neodešel nikdo dokonce i stařičkého komunistického předsedu, který mi osobně sliboval vedoucí místo za vstup do KSČ si nechali a nikdo netušil proč. To vyplavalo až později, družstvo totiž vlastnilo dům v Karlově ulici asi 300 metrů od Karlova mostu. Nikdo ze členů a vyhozených zaměstnanců to netušil a družstevníci si nechávali vyplácet 1200,-Kč členského podílu jen z neznalosti obrovského majetku družstva. Dnes ovšem tuto lukrativní nemovitost vlastní pár bývalých bolševických předáků pokud už jí dávno neprodali, aby tak nadosmrti zajistili sebe a své děti.
Z výše uvedených faktů jsem pochopil že angažovat se s opravdu čistým úmyslem se v této zemi prostě nevyplácí. A proto mi nezbývá než ze srdce přát našim kohoutům politiky aby je vystřídali a nejlépe vyhodili ještě větší a mladší kohouti s ostřejšími lokty než mají oni sami a třeba někteří z nich poputují za kolegou Rathem, aby věděli co to je být v prdeli. Jako můj známý invalidní důchodce kterému po zaplacení nájmu zůstane 2000,- Kč na měsíc!
Petr Pešek


Nepřihlášený uživatel

#73

2012-07-15 00:27

jsou to všichni zloději!!!! Vzkaz pro hovada ve vládě: Zrušte imunitu , prokažte svůj majetek a jak jste k němu přišli,křížová kontrola na akcie na jméno + zveřejnění ''zadavatele'',a další ...
Z prava do leva jsou to zloději

Nepřihlášený uživatel

#74 Re:

2012-07-15 00:35

#72:Dobrý večer , na váš dopis můžu říci jenom jedno - velmi pěkně a vystižně napsáno ,myslím že mi brzy rupnou nervy a do té ulice půjdu a to prosím né k vůli tomu že nemám práci nebo peníze ,ale protože se již nemůžu dívat jak kriminálnici a zloději zlodějů v parlamentu zadlužujou naše děti a rozkrádají již tak hodně rozkradenou naší zem.

 


Nepřihlášený uživatel

#75 Re: Hovada ve vládě

2012-07-15 00:45

#64: -  

Souhlasím s vaším názorem .Jenom maličkost ,... přijedte se podívat v zimě do Špindlu jak si zde pravice a levice potřása rukama s lobisty a mecenáši polityckých stran a pochopíte že je úplně jedno koho volite - je to trapné ,ale je to tak !!.

Jedno je jisté všech +- cca 199 osob v parlamentu kradou a jsou zloději a je úplně jedno jestli je to Franta z OF,nebo Jirka z SSM převlečený za ODS .Protože vážení -pointa spočívá v tom ,že strany někdo platí ,a tito sponzoři z velkých firem si tu dají do KSČM 5 MIL ,do ODS 15 mil ,do ČSSD 7 mil ,do TOP 09 3 mil ,a pak naší zloději v parlamentu pískají jak káže pán .

Takže je to vše o ničem