Nerušte splněné sny!

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nerušte splněné sny!


Nepřihlášený uživatel

#151

2012-06-13 12:01

Prosíme, podepište - je to charita, která Vás nebude stát vůbec nic a přitom si každý týden na obrazovce budete moci ověřit, že jste pomohli dobré věci! Pomáhají postiženým, nemocným, lidem bez domova a teď je chtějí zrušit. Váš podpis může pomoci! Stačí kliknout na odkaz a vyplnit tabulku - zabere Vám to půl minuty!

Nepřihlášený uživatel

#152

2012-06-16 16:15

chceme zpátky splněné sny
Fernando

#153

2012-06-17 12:37

Podepsal jsem "2 000 slov " ,"CH77" , stále jsem věřil že nastane skučně doba , kdy si budeme moci oddechnout od diktátu vrchnosti ! Jsem přesvědčen že někdy to nastane , ale Já se toho již nedožiji ! Na příkaz Husáka jsem byl nelidsky pronásledován , byly proti mne vykonstruované obvinění a nakonec byl zavražděn můj advokát !Organizovaná skupina totalitních policistů , prokurátorů a soudců nadále napotrestáni vykonávají své funkce ! Měli být souzeni jako "Brožová " ! Zločinecká soudkyně Slunská , dokonce dělá místopředsedkyni soudu !Je velmi malá naděje ve změnu !!

Nepřihlášený uživatel

#154

2012-09-28 12:17

nechápu že se vždy ruší pořady které pomáhají a dělají něco pro lidi
tatianatana

#155 Splněné sny.

2012-09-28 14:03

Nerušte pořad Splněné sny začněte jej opět vysílat
nesnáším debilitu a závist

#156 Re:

2012-09-28 16:42

#12: ... -

vy jste obožák jak prase


Nepřihlášený uživatel

#157

2012-09-29 13:41

V dnešní době,plné nejistoty co zase ti naší chytráci tam nahoře vymyslí,jak nám opět zase nenápadně utáhnout opasky.Tak proto by si měli všichni ti,co zrušili vysílání splněných snů uvědomit že když pustíme televizi,tak my obyčejní lidé a taky naše děti, chceme v televizi vidět nějakou naději že i v této době nejistoty, si umíme pomáhat v nouzi a že se taky umíme radovat s radosti ostatních, kteří to potřebují více než my.Proto by SPLNĚNÉ SNY měli být spátky na obrazovce a bylo by nám všem zase o hodně lépe s úžasných příběhů, co pomáhají.Marcela

Nepřihlášený uživatel

#158

2012-09-29 14:04

Splněné sny dávají naději. Byl to balzám na duši. Pořad, kvůli kterému jsem se nehla od televize. Jediný pořad, kvůli kterému jsem ochotná někam psát, ochotná poslat peníze rodinám, kterým jste Vy - TV Barrandov změnili život. Teď vysíláte Recept na bohatství, který je blbá show a ještě Vám dělá hroznou sledovanost. Pojďte vrátit Splněné sny. Prosím!

Nepřihlášený uživatel

#159

2012-09-29 14:06

Modré z neba na Slovensku je nejsledovanější pořad. Když dáte Splněným snům šanci, budete je propagovat a nenasadíte je hloupě proti Výměně manželek, můžete docílit téhož. Splňte nám naše sny a vraťte ten nejlepší pořad na české obrazovky!
Nerušit a pomáhat !!!

#160

2012-09-30 19:05

Byl tu konečně jeden dobrý pořad ,který pomáhal lidem v těžkých situací a myslím že k vůil financím zkončl.Slováci mají své Modré z neba,které vysílají několik let a rozdávají statisíce,náš pořad vydržel jen chvilenku,asi by jsi lidé k vůli kterým pořad zkončil měli vzít od nich příklad a dál pomáhat lidem co to nutně potřebují.Zamyslete se nad sebou !!!!!
Kateřina

#161

2012-09-30 19:21

Splněné sny jsem sledovala a když vyzývali k tomu, ať tam napišeme, komu splnit sen, rozhodla jsem se splnit sen kamarádovi. Odeslala jsem žádost o splnění snu a poté se pořad přestal vysílat. Moc mě mrzí,že se pořad zrušil, protože to byl jeden z mála pořadu,kde se mohli lidi zamyslet nad tím, že jsou na tom lidé mnohem hůř a kde se jim mohl splnit sen, někdy i poslední. Moc mě mrzí, že já svému kamarádovi sen splnit nemohla, protože v ponděli, ve věku 25 ti let zemřel.

Nepřihlášený uživatel

#162

2012-10-01 19:30

Nerušte splněné sny
Hugo

#163

2012-10-02 22:53

Přeju pořadu hafo dalších dílů.

Nepřihlášený uživatel

#164 Proč ?

2012-10-12 22:29

Mě by docela zajímalo kdo má jaký důvod tento pořad rušit. Myslím, že je dobře, aby lidi kolem nás viděli jaká je skutečná realita lidí, kterí se nemohou např. uplatnit v práci kvuli handicapu nebo jak je to žěžké když se rodině narodí handicapované díte a nebo když zdravé dítě onemocní vážnou nmocí. Myslím, že je dobré když lidé vidí jak může být život těžší než někdo má a uvědomí si, že zdravý člověk by si měl vážit života jaký má protože: ,, Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř." Už se těším na další díly tohoto pořadu, protože tento tip pořadu nemá téměř žadnou konkurenci a nesmí být zrušen!
Jana Černá Liberec

#165

2012-10-19 21:16

Nemám ráda když se tady u nás likviduje vše co je pro obyčejné lidi prospěšné. Pořád se dávají v televizích hovadiny jako je Superstár a jiné které naše děti naučí pouze jak narychlo zbohatnout .. Tohle je jedna z televizních show která konečně tady v Čechách dává smysl. Prosíme neberte nám alespoň pohledy na pár tváří v tomto pořadu, které jsou šťastné. Tohle bychom jsme se měly učit a naše děti také. Jana Černá
Mally

#166 Týtý 2012

2013-03-16 10:42

Pojďme společně ukázat TV Barrandov, že jsme na Splněné sny NEZAPOMĚLI!! Podpořme tento SUPER pořad v anketě Týtý 2012.