Obnovu Tyršových sadů ano, ale šetrně k přírodě a bez plýtvání


Nepřihlášený uživatel

#1

2012-04-03 00:37

Obnovu Tyršových sadů ano, ale šetrně a bez kácení vzrostlých sromů.

Nepřihlášený uživatel

#2

2012-04-03 12:38

Souhlasím s iniciativou "Obnovu Tyršových sadů ano, ale šetrně k přírodě a bez plýtvání". Mgr. T. Kopecký

Nepřihlášený uživatel

#3

2012-04-03 14:16

Na naší radnici je zřejmě nějaká kletba, nic nejde dle zdravého rozumu, namátkově bazén, tř. Míru, park...

Nepřihlášený uživatel

#4

2012-04-04 00:42

Pozde, ale prece...

Nepřihlášený uživatel

#5

2012-04-04 09:18

Mám sice pocit, že rozhodnutí gaunerů z radnice nic neodvrátí, ale musel bych si vyčítat, že jsem se proti jejich aroganci nepokusil alespoň nějak bojovat. Jak vidno pocit moci láme charaktery stále - viz radní tohoto města.
Olda Bašta
M.P.
Nepřihlášený uživatel

#6 Pro lepší život v Pardubicích!

2012-04-04 10:11

Zásadně nesouhlasím s betonováním cest v parku, parky jsou pro mamky s dětmi, sportovce, staré lidi a proto chci, aby si nikdo neničil nohy po tvrdém povrchu, dost už betonu v Pardubicích!!!!! V parku zásadně cesty pískové nebo štěrkové!!!!!!!!! Jen tak se vsákne dešťová voda!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#7

2012-04-04 22:03

Podporujem vaše snaženie a držím palce zo Slovenska...
Leon
Nepřihlášený uživatel

#8

2012-04-05 18:48

Musíme myslet na generace po NÁS !! NE Kácení !!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#9

2012-04-05 18:48

neničte to o co jste se sami nezasloužili, nechte žít stromy,jež tu byly už před vámi a vám pomáhaly celý život dýchat

Nepřihlášený uživatel

#10

2012-04-05 18:49

Strom roste dost dlouho ale pokácený je rychle a hlavně už se to nedá vzít zpět.

Nepřihlášený uživatel

#11

2012-04-05 18:53

Bydlím ve Zlíně, kde se rovněž drasticky kácí stromy. Do Pardubic jezdím jednou ročně. Vím, že je to velký problém a občany měst to netěší. Proto se k petici připojuji a přeji zastáncům zeleně zvrácení rozhodnutí dalšího kácení. Martin
vybrat prezdivku

#12 Předmět

2012-04-05 18:57

Mám na Tyršovy sady krásné vzpomínky. V osmdesátých letech, když jsem byl Pardubicích na internátě tak jsme tam chodili randit a na tom parku byly ty stromy nejkrásnější. Byla by jich škoda. Držím Vám palce z Trutnova, Pavel


Nepřihlášený uživatel

#13

2012-04-05 18:59

Zdravím vás ,doufám že si ti lidé uvědomí jak je to dlouhé období než takový strom vyroste a co vše lidem dává.Díky S.pavlíček

Nepřihlášený uživatel

#14

2012-04-05 19:00

Dívky jsou statečné a líbí se mi, že bojují ženským způsobem proti hlouposti. Držím Vám palce. V Pardubicích studuje moje dcera.

Nepřihlášený uživatel

#15

2012-04-05 19:01

Stromů je stále méně,lidé zachraňte je !!!

Nepřihlášený uživatel

#16

2012-04-05 19:12

Je to barbarství!!Doufám že tomu zábráníme!

Nepřihlášený uživatel

#17

2012-04-05 19:13

Strom roste víc jak 100 let to co místo něj postaví možná ani sto let nevydrží, nebylo by lépe, architekty za jejichž práci je velmi dobře platíme, aby stromy mladší 80 let raději zakomponovali do architektonického projektu, stejně ty stromy je přežijí a aspoň budou mít pocit,že pro tento svět něco krásného udělali. Je to jen osobní názor člověka který mnoho let pracoval ve stavebnictví a osobně jsem zachránil mnoho starých stromů, které pak po dostavbě lidé obdivovali jak nádherně ladí spolu s moderní architekturou a architekti nakonec na to byli hrdí. Děkuji, snad si někdo přečte má slova a zamyslí se zahubit vše staré a budou hrdi na krásné vzrostlé stromy které vyrůstaly spolu s námi.Komunisté také jen bourali a stavěli králikárny, myslím si,že my jsme inteligentnější a milujeme krásné věci. Ing.Lubor Skřeček

Nepřihlášený uživatel

#18

2012-04-05 19:18

Mame na rozhodujich mistech uplne blbce nebo sycaky,kteri sleduji nejaky osobni zajem.Kdyz nebudou stromy,je lehke prodat pozemek na jine ucely.

Nepřihlášený uživatel

#19

2012-04-05 19:19

Jak mohou mít obyvatelé Pardubic zastupitele,kteří jdou proti svým voličům?Co dělají "zelení"?Vyžeňte zastupitele a zvolte si ty,kteří budou mít na zřeteli prospěch města a obyvatel.Na rozloučenou bych jim dal k náhradě pokácenou zeleň.Držím Vám palce.

Nepřihlášený uživatel

#20

2012-04-05 19:20

\když někomu nezáleží na stromech, nezáleží mu ani na lidech a naopak.

Nepřihlášený uživatel

#21

2012-04-05 19:23

Pardubičtí radní nevědí, co činí.
Připomíná mi to jednoho chytráka, který likvidoval stromy ve svém okolí tak dlouho, až dospěl k bodu, kdy se mu krajina kolem něj proměnila v poušť a zem se začala hroutit, až došlo k masivním sesuvům půdy.
Čím člověk zachází, tím také schází.
Pavel Sivák

Nepřihlášený uživatel

#22

2012-04-05 19:27

Další příklad nekompetentnosti a hloupé zvůle momentálně vládnoucích samozvaných správců obecného majetku. Obecní majetek není prostředkem o obohacení ani zviditelnění jakéhokoliv úředníka. Povinností je je spravovat, chránitm zachovat a rozmnožit pro generaci příští.

Nepřihlášený uživatel

#23

2012-04-05 19:35

Celá táto akcia vyrúbania zdravých stromov v Tyršových sadoch je proti zdravému rozumu. Žiadam týmto o okamžité zastavenie výrubu - toto môžu realizovať len ľudia, byrokrati, ktorí nemajú k prírode žiadny vzťach a nemajú ani predstavu aké sú potrebné stromy pre čistý vzduch miest - však sú to pľúca mesta.

Nepřihlášený uživatel

#24

2012-04-05 19:35

Strávil jsem v Pardubicích hodně času a toto město se mi vždy líbilo. Naprosto chápu všechny jeho obyvatele, že bojují o to, co je jim, a nejen jim, blízké. Stejně tak jako oni z principu odmítám devastaci zeleně a realizaci nesmyslných, zbytečných a drahých projektů, o které navíc obyvatelé města ani trošku nestojí. V drtivé většině případů jde jen o to naplnit kapsy určitých lidí, protože o peníze tu jde v první řadě právě těmto lidem.


Nepřihlášený uživatel

#25

2012-04-05 19:36

Přeji nám všem, aby se nám konečně "rozsvítilo" a našli jsme nový životní roměr:-).Tak tento můj podpis jako další krok ke smysluplnému žití.