Egypte - vrať Adámka zpět jeho mámě


Nepřihlášený uživatel

#26

2012-03-26 13:30

namet na reportaz na tv nova :-))) misto vymeny menzalek ted pobezi unosy do egypta nebo co?

Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2012-03-26 13:33

#26: -

No bylo by to asi přínosnější než Výměna manželek...


Nepřihlášený uživatel

#28 Re:

2012-03-26 13:41

#14: -  

 Ale to není o cizincíh, ale o lidech :-(( to je to :-((  viz. Martin Gábor   Slovensko, který unesl 2 děti do USA jejich maminka  je neviděla délenež rok :-(  

Tím jste tomu nasadila korunku :-(bohužel toto se děje i tady . Jen stačí otevřít statistiku . Ono se to může stát každé mámě a, kteá dá ruce do ohně, že né?:-(


Nepřihlášený uživatel

#29

2012-03-26 13:48

Spravne, to neni o cizincich ale o arabech. Je jich tu hrstka a uz vrazdy, unosy deti, zneuzivani apod. takze presne tak , otevrit si statistiku a podivat se na to procentualne a myslim , ze se vam protoci panenky.

Nepřihlášený uživatel

#30

2012-03-26 13:52

Myslím že je to trochu divné podle mě se nic nedělá jinak by to nemohlo trvat 3roky,Kahira a i Slovensko by mělo v činosti přidat aby se Adémek vrátil do vlasti a k mamince.Je to nehozázné počínání Slovenské vlády nedělá prostě dost
přezdívku? Jmenuju se Greissingerová

#31 Re:

2012-03-26 14:05

#18: -

jo tak ono Vás to nedojímá. . ?!? Za to vy mě dojímáte velice. V čem jste Vy lepší než Arabové? V tom , že jste se narodila v Evropě? No, víte rodinu ani místo narození si vybrat nemůžeme - přátele naštěstí ano. S Vámi bych se přátelit nechtěla. Já jsem před lety prošla podobnou situací - i když trvala jen 2 měsíce - jako Adámkova matka. Otec byl ovšem "spořádaný Evropan". Přeju Vám klidný život bez překážek  - soudit Vás nebudu, jednou nás všechny bude soudit Bůh. .


Nepřihlášený uživatel

#32

2012-03-26 14:09

Už dlouho nemám pocit, že žiji v civilizovaném světě. Snad petice pomůže. Paní držím palce ať se její situace brzy vyřeší.

Nepřihlášený uživatel

#33 Re:

2012-03-26 14:17

#14: -

Příjde mi dost hloupé soudit to kdo je otcem Adámka!!! Jako mamina tří dětí si nedovedu představit, že bych o jedno z nich přišla a můžu říct, že i já jsem málem v této situaci byla a to je otcem mých dětí je ČECH!!!!! Je jedno jaké národnosti je, pokud se chce chlap pomstít a ublížit tak ženě která ho opustila nebo se mu jen tak znelíbila, udělá to ať je ČECH, ARAB, SLOVÁK, POLÁK, AMERIČAN... To jen vypovídá o povaze člověka, když dokáže napsat něco ve smyslu " DOBŘE JI TAK" atd. Někdy mi zůstává rozum stát nad hloupostí a ubohostí lidí jak se hrubě vyjádřit, pošpinit a ještě si myslet, že jsou kdoví jak skvělí. Pokud nemáte zájem přispět k dobré věci, tak se prominutím na to vyserte a nekomentujte a ani nic nepodepisujte!!! Naštěstí je na světě  i tak dostatek hodných lidí, kteří mamince přejí, aby Adámka opět objala a políbila!!!! Upřímně přejí těm ubožákům, aby je taky v životě potkalo velké neštěstí a všichni kolem se na ně VYSRALI!!!!


Nepřihlášený uživatel

#34

2012-03-26 14:33

"Malem" ale fakt jenom malem lol )) A kam ti ho "malem" unesl , z Plzne do Domazlic nebo z Mostu do Chomutova? )) Me tyhle namitky az zase tak mimo neprijdou. Muze se ti stat u kazde narodnosti stava se to ale bohuzel vetsinou u arabu ;) Souhlasim s 14

Nepřihlášený uživatel

#35

2012-03-26 14:39

Veľmi držím palce Katke aby konečne našla svojho Adamka,tento príbeh sledujem od začiatku ako sa dostal do médií

Nepřihlášený uživatel

#36 Re:

2012-03-26 14:39

#34: -

Jde vidět, že to vypovídá o tvé inteligenci :o))))) To máš pravdu, protože u nás v čechách, většinou dotyční zabijou své děti i svou ženu a v lepším případě pak odstřelí i sebe! Poslední dobou je toho ve zprávách dost, pokud víš co to je a díváš se. A to neznamená, že když je čech, že díte unese do zmiňovaných Domažlic :o)) Jako čech má tu možnost stejnou vycestovat do zahraničí!!!! Zapni trošku své mozkové závity než plácneš další hovadinu!!!!


Nepřihlášený uživatel

#38

2012-03-26 14:56

#36 mila inteligentko , dej sem nejake pripady , kdy cech unesl dite a ujel s nim do zahranici , potom je secteme a porovname kolik procent to dela brano na cely narod , potom se podivame kolik procent to dela u tech par arabu , kteri ziji v cechach. Verim , ze jsi prudce inteligentni ale i pres to je tvuj pohled na vec trochu zavadejici ;) Jeste jina vec , vy si fakt myslite, ze by to dite po x letech slo s mamou , kterou uz ani davno nezna nekam do cech? To dite uz je tak zabehle v egypte ,v jejich rodine, v prostredi, ze se samo bude branit zuby nehty jit nekam s clovekem , ktereho vicemenne ani nezna.

Nepřihlášený uživatel

#39 Re:

2012-03-26 15:28

#38: -

Opět musím oponovat :o))) čti prosím pozorněji!!!! Kopíruji svůj komentář: "To máš pravdu, protože u nás v čechách, většinou dotyční zabijou své děti i svou ženu a v lepším případě pak odstřelí i sebe!" Tím jsem napsala, že souhlasím, že únosy se ději pravděpodobně častěji u cizinců!!!! Ale u nás to dopadá daleko hůř, tím, že se to řeší vraždou dětí a ženy!!!! U únosu je šance, že své dítě rodič ještě uvidí! A to bylo konstatování, že i když je čech neznamená to, že dítě unese zrovna např. z Prahy do Domažlic...že má tu stejnou možnost jako cizinec vycestovat mimo naši zemi!!! A opět jen tak konstatuji, v mém blízkém okolí znám dva případy rodin čechů kdy jeden z rodičů unesl své dítě za hranice.


Nepřihlášený uživatel

#40

2012-03-26 15:28

Děti mají mít maminčinu náruč..
spy0911

#41

2012-03-26 15:32

Petice je podepsána ... Adámek by měl být co nejdříve u své maminky|!!!! Doufám že se něco stane aby se malý našel!!! Mamince přejeme moc moc síly protože to určitě nemá vůbec lehké,tam daleko v cizí zemi!!!Má můj velký obdiv za to že to nevzdává!!! Držíme palečky!!!!
K.

#42 Re:

2012-03-26 15:37

#14: -

Nevím proč mám ten pocit že si tady snad léčite mindráky že nemáte dítě....pokud by jste ho měla nikdy by jste takové kraviny nenapsala. Matka která miluje své dítě se dokáže vžít do situace Kataríny. Katarína, budem se modlit za to ať brzo svého chlapečka  obejmete.


Nepřihlášený uživatel

#43

2012-03-26 16:03

#39
Cti pozorneji .. zatim jsi uvedla jen informace typu "jedna pani povidala" a za druhe jsem napsala preber si to procentualne. Nejde porovnavat trestne ciny celeho naroda s par sty cizinci i kdyz uz i tak se ti arabove dokazali vyrazne zviditelnit. ;)

Nepřihlášený uživatel

#44 Re:

2012-03-26 16:15

#43: -

Neřeš, stejně nepochopíš :o))) protože nečteš a nechápeš to co tím říkám. Nejhorší je srážka s blbcem :o))) Sbohem.. :o)))


Nepřihlášený uživatel

#45

2012-03-26 16:22

napodobne ;).. pa pa :)

Nepřihlášený uživatel

#46

2012-03-26 18:02

zenske kdyz nechcete pomoc tak nechapu proc vubec otvirate tuhle stranku a pisete do tehle diskuze.myslim ze matka Adamka si uz vytrpela dost a cist takove kecy co napsala pani nebo slecna pod cislem 14 ji moc nepomuzou.jestli mate takovy nazor tak si ho nechte pro sebe a nedelejte ji to tezsi nez to ma.jestli vy cislo 14 jste spokojena se svym czskym Pepou tak vam to nikdo nebere ale nenavazejte se porad do arabu.vse je na mentalite lidi.a vy jste se ted predvedla uboze.

Nepřihlášený uživatel

#47

2012-03-26 18:26

V Egypte sa nikto o nic nestara , len o prijem penazi z turistiky.. Zila som tam ako delegatka a viem ako to tam chodi.. Je ale priserne ze tato uboha matka nemoze svojho syna najst a nikto s tym nic nerobi ;-( Prajem vela stastia

Nepřihlášený uživatel

#48

2012-03-26 22:06

Najsť toho chlapa ,dat do basy a nikdy mu nedovolit vidiet slnko ani mesiac...to by som si prial!!

Nepřihlášený uživatel

#49

2012-03-27 00:29

doufám že se adámek brzy najde držím palce

Nepřihlášený uživatel

#50

2012-03-27 02:15

je mi líto každého dítěte, které rodiče používají proti sobě v době rozvodu a po rozvodu. unést dítě mámě je jeden z nejhorších zločinů at je spáchán kdekoliv.dítě patří mámě. nechápu když otec je zavřený proč je dítě bez druhého rodiče, to jsou mi zákony a chudák dítě. vraťe jej matce!!!!!!!!!!!!