Nemocnice Hlinsko

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Nemocnice Hlinsko

Petr Fořt

#1

2012-02-11 22:33

Chvályhodné! Nicméně neuvěřitelně naivní. Kulturák je z učiliště,to už samo je ironie a v tuto chvíli a za této situace budme rádi,že je alespon v CR a HB. Za dva tři roky už to může být úplně jinak. Ale držím palce!

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2012-02-12 11:10

#1: Petr Fořt -

děkuju ano je to naivní ale to jsem byla vždycky ,protože nikdy nepřestávám věřit to už my andělé takový jsme ale vždycky co jsem si dala do hlavy tak jsem bojovala až do konce neustoupímmmmmmmmmmmm :)))))))) díky vám všem Evik

 


Nepřihlášený uživatel

#3

2012-02-12 17:02

Mnohdy se stane že jde o minuty a je hodně velký rozdíl jet za první pomocí 10 min. než do 20km vzdálené Chrudimi 20min.Taky berte v potaz aby bylo u zařízení pořádné parkoviště,mnohdy se stává že není možné zajet autem až ke vchodu a musí se auto nechávat i několik set metrů od nejbližšího vstupu do kterékoli části budovy.Jinak to bylo vždy moje tajné přání nastěhovat všechny hlinecké lékaře do jedné velké budovy,spousta mi dá za pravdu až se třikrát v zimě projdou z náměstí na nádraží a zpět,když nikdo neodhadne hned správnou diagnozu tj.:laboratoř,obvodní,chirurgie-celý den zaplácnutý,místo ležení v posteli courání s nemocí v těle.
Přeju Vám za celou naši rodinu aby toto přání vyšlo,vznikne tak i hodně nových pracovních míst pro nezaměstnané-pradleny,uklízečky,kuchyně,zřízenci,údržba okolí,řidiči sanitek,správce budovy...
hodně zdaru,MagdaR.
Iveta

#4

2012-02-12 18:28

Svatá pravda, ale realita je bohužel pro nás pro všechny úplně jiná :(

Nepřihlášený uživatel

#5 Re: eva

2012-02-12 18:39

#3: -

děkuji vám za podporu a budemeli všichni věřit povede se to budu dělat proto vše Eva -Anděl


Nepřihlášený uživatel

#6

2012-02-12 21:18

Taky už jsem zažila,když se mi dcera v noci probudila s brekem, že jí bolí bříško a ne a ne přestat. Nevěděla jsem, jestli to není slepák nebo jestli něco nespolkla a nakonec jsme museli jet do Chrudimi na Pohotovost, aby nám řekli, že to je jen z buráků, který jedla s babičkou.Byla bych pro zcela zařízenou Pohotovost - ultrazvuk,rentgen,laborka,lékárna

Nepřihlášený uživatel

#7 Re: eva-večernice vyšínská

2012-02-12 21:30

#6: -

děkuji za hlas


Nepřihlášený uživatel

#8

2012-02-12 21:51

To snad nemyslí vážně. Vše zruší co je pro nás užitečný. A ještě zrušit nemocnici tak to už je fakt síla.

Nepřihlášený uživatel

#9 Re:

2012-02-12 21:57

#3: -  

 Máte pravdu, ETA je už skoro prázdná, tam by bylo místa !


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2012-02-12 22:48

#8: -

teď nerozumím my přece bojujeme a tahle petice je za to ,abychom právě nemocnici v hlinsku vybudovali


Nepřihlášený uživatel

#11

2012-02-12 23:27

A už nemůžeme pomalu počítat ani s chrudimskou porodnicí, která díky své popularitě mezi "maminkama" bude nejspíše také zrušena, protože rodičky z Pardubic, chtějí čím dál více rodit v Chrudimi místo v místní "krajské" nemocnici ..a to pánům "nahoře" nedá spát a tak přemýšlejí jak dostat zpátky rodičky do Pardubické krajské nemocnice a už se jim honí hlavou, že jí budou rušit.. zhovadilost největší!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-12 23:31


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-13 19:52



Nepřihlášený uživatel

#14

2012-02-13 23:52

SOUHLAS!!! Hlavně, že se utratily milióny za nové kulturní centrum, které vypadá, jak mauzoleum pro Lenina, které se v budoucnu nevyužije, bude chátrat a budou se do toho lejt další miliony!!!! A hlavně...firma Chládek a Tintěra, která to z většiny stavěla, zároveň staví paní starostce barák u Pardubic!!! ...náhoda???
eva vyšínská
Autor této petice

#15 Re:

2012-02-14 07:59

#14: -

děkuji rozhodně náhoda to není a vypadá to opravdu dosti výrazně mazec

K

#16 Re: Re:

2012-02-14 14:50

#15: eva vyšínská - Re:

Proč cenzurujete komentáře místo toho, aby jste chyby opravila? Slovosled špatně, čárky špatně, typografie je také celá špatně.

Nejdřív se prosím naučte psát...

Tečka, čárka

  • píší se těsně za slovo bez mezery a následuje za nimi mezera
  • mezera se nepíše, když následuje další znaménko
  • pokud věta končí zkratkou, další tečka se nepíše
  • pokud věta končí pomlčkou, nepíše se za ní tečka
  • tečka se nikdy nepíše za nadpisem
  • popisky a legendy k obrázkům se neukončují tečkou ani tehdy, skládají-li se z více vět
  • je-li celá věta v závorkách, je tečka uvnitř a naopak:
    Je to tak (a nejinak). Je to tak. (A nejinak.)
  • končí-li věta výpustkem (...), další tečka se nepřidává. Výpustek se píše jako speciální znak, nikoliv jako tři tečky.

http://jls.webz.cz/mff/tex/referat.html


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re:

2012-02-14 19:30

#16: K - Re: Re:

Omlouvám se sice toto není zrovna má parketa ale tady nejde o to být zkoušen z českého jazyka.Každý umíme něco .Mě jde hlavně o to pomáhat lidem což dělám a taky o zdraví což je nejdůležitější věc na světě sama jsem si prošla rakovinou vím o čem mluvím pokud chcete klidně mi to můžete opravit ale pokud vám není lhostejné vaše zdraví a zdraví nás všech tak to můžete podepsat.Jinak mi výjde na jaře kniha naštěstí bez chyb:)

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-02-15 01:17



Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re: Re:

2012-02-15 01:19

#16: K - Re: Re:

ano, mate pravdu,ale teckama a carkama a vypustkem se neuzdravim...

eva vyšínská
Autor této petice

#20 Re: Re: Re: Re:

2012-02-15 08:08

#19: - Re: Re: Re:

dobrý den tak to určitě ne člověk se uzdraví svojí vírou.Jsem člověk,který léčí duše můžete se na mě obrátit ráda vyslechnu a pomohu .