Petice za znovuobnovení prodlouženého rodičovského příspěvku.


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

2012-02-06 11:54

#24: Karel Král - Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

Moc děkujeme.

Ta situace je opravdu hrozná.

Zrušili nám 7i letý rodičák a soc.příspěvek a dnes mi paní řekla,že PnP nám vyplatí,až proběhne nové šetření a přeposouzení......takže jsme bez peněz.

 

Nasměrujete mě prosím,kam můžu psát.

Díky


Nepřihlášený uživatel

#27 Re: Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

2012-02-06 15:24

#26: - Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

To vám řekli špatně,pokud jste do 1.ledna měla prodloužený rodičák tak máte na PnP narok automaticky.Dyžtak tu mám v komnetářích mail tak psíněte řeknu vám co a jak.

Jana Čápová

 


Nepřihlášený uživatel

#28 Re: Re: Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

2012-02-08 13:20

#27: - Re: Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

Platí to jen pro děti do 3 let,nám je 5.

Takže znovu přeposouzení.Nevadí,že jsme komplet byli přeposuzovaní na podzim.To bylo pro sociál. na PnP to chcou znovu...takže budeme mít peníze až za 2,3 měsíce.....

Ani nevíte,jak jsem nasr....!!!!!!!!!!!!

Housenka

#29 Re: Re: Re: Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

2012-02-09 09:41

#28: - Re: Re: Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

Neplatí to jen pro děti do 3 let, ale pro všechny, kterým byl přiznán RP do 7 let, řekli vám to špatně! Bohužel jsem se s tím také setkala, jediná šance je najít si ten zákon a ukázat úřednicím na ÚP.


Nepřihlášený uživatel

#30

2012-02-09 10:45

Problém celé věci také tkví v tom, že i kdyby jste chtěli umístit dítě do MŠ - máte smůlu. Předškolní vzdělávání není povinné, jen doporučené (i poslední rok před nástupem do ZŠ). MŠ by dítě vzala na úkor 4 zdravých dětí - a protože si můžou vybírat - nikdo je nedonutí...snažila jsem se syna integrovat i do soukromé školky - marně... Paní na hlídání příjde od 9000-13000.(při sazbě 50.-/hodinu)..Je to nereálné, vydělávala bych jen na hlídání..Vlková

Nepřihlášený uživatel

#31

2012-02-09 11:34

Většina poslanců ani neví kolika lidí se tato změna dotkne a jaké to bude mít následky.Hlavě že si sami sypou do kapsy desetitisíce.

Nepřihlášený uživatel

#32

2012-02-11 10:12

Zrušení prodlouženého rodičovského příspěvku byla hloupost. Tomášková

Nepřihlášený uživatel

#33

2012-02-13 11:53

Souhlasím a podepisuji,současná vláda zde není pro lidi,ale jen pro sebe.Vládnou si ve svůj prospěch.My je totiž vůbec nezajímáme!

Nepřihlášený uživatel

#34

2012-02-13 17:26

Tady není co řešit, dejte prostor těm, co to nejvíce potřebují... Dětem!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#35

2012-02-13 21:24

Jsem samozivitelka se dvema detmi,mladsi syn je vazne nemocny,nechapu proc misto vymysleni hovadin,si radeji neposviti na neplatice alimentu.Randýsková

Nepřihlášený uživatel

#36

2012-02-13 22:01

To co tato vlada predvadi je HYENISMUS

Nepřihlášený uživatel

#37

2012-02-13 22:07

Děkuji, že nejste lhostejní a snažíte se podpořit tyto rodiče

Nepřihlášený uživatel

#38

2012-02-13 22:51

Sama mám postiženou dceru, která je dlouhodobě těžce zdravotně postižená a tak vím, jak moc náročná je finančně i psychicky takováto péče. Přidávám se k žádosti o vrácení dávek, neb ty rodiny to opravdu potřebují!

Nepřihlášený uživatel

#39

2012-02-14 01:30

Nejsem obecně zastáncem příspěvků na cokoliv. Rodičovství je zodpovědnost a pokud budou stavěny matky nemocných dětí do situace, že budou muset volit mezi zdravím svého dítěte a přežitím, tato společnost míří k takovému problému, že levnějším řešením je jim prostě pomoct. Nebo ústavy a neštěstí?

Nepřihlášený uživatel

#40

2012-02-14 08:29

I mě (malému) tento příspěvěk vzaly :(( dá se říci že ze dne na den a bez jakéhokoliv písemného oznámení!!!!

Nepřihlášený uživatel

#41 Re: Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

2012-02-14 08:30


Nepřihlášený uživatel

#42

2012-02-14 08:54

Za všechny nemocné dětičky. Prosím pomozte jejich maminkám překonat tohle těžké období.

Nepřihlášený uživatel

#43

2012-02-14 09:02

souhlasím s peticí

Nepřihlášený uživatel

#44

2012-02-14 10:01

Podepisuji, protože znám lidi, kterých se to konkrétně týká.

Nepřihlášený uživatel

#45 Re:

2012-02-15 20:22

#1: -

ano,ten kdo to vymyslel nad tímto špatným rozhodnutím nepřemýšlel.Mám pětiletou dceru po třech operacích srdce a po jedné operaci zubů.Víceméně ji mám stále doma.Před operací musela být bez kolektivu,po operaci musela být bez kolektivu,nesmí do silného mrazu ani do silného tepla,unavuje ji změna počasí a změny tlaku.Je více spavá,než ostatní zdravé děti a snadno se unaví.Do školky chodí jednou až dvakrát týdně.Jak mám vydělávat?Je často nemocná,chytne vše s čím děti do školky přijdou,ona s tím odchází.Léčí se s hloupou virozou i 3-4týdny.Je velká chyba,že zrušili prodl.rod.přísp.


Nepřihlášený uživatel

#46

2012-02-19 15:01

Jestli chcete, aby se rodily děti, tak je potřeba rodičům pomoct!!!

Nepřihlášený uživatel

#47

2012-02-21 01:34

Když mohou vysocí státní úřednící pobírat tak horentní sumy a přitom jsou zdraví,proč by se mělo chudákúm,kteří ne vlastní vinou jsou na tom špatně,měly tyto příspěvky rušit?Jen se podívejte,jak všichni vypadali,když nastoupili do funkcí a jak blahobytně všichni vypadají dnes.Špatně by se zvykalo na méně peněz,že ano?

Nepřihlášený uživatel

#48

2012-02-22 11:39

Dobrý deň,
viem, že nie som občan ČR, ale nedá mi nepripojiť sa a podporiť tak snahu zmeniť nezmyselné zákony tak u Vás ako aj v SR. Dúfam, že ľudia nebudú lahostajní k problémom, ktoré trápia mnohých rodičov chorých detičiek... je to smutné a zúfale starať sa, bojovať, vychovávať, snažiť sa nájsť popri tom úsmev a pozitívnu energiu, keď štát Vám miesto pomoci len hádže polená pod nohy!!! Je to kruté, ale ja mám tento pocit už dlho:
Pre štát by bolo najlepšie, keby STARÍ a CHORÍ( aj deti) VYMRELI... Kto to nezažil, tak nepochopí...
Držím palce!!!!!
A.H.

Nepřihlášený uživatel

#49

2012-02-22 15:06

Pomozte prosím těm , kteří se nemohou bránit - každý chce lepší svět a mnoho z nás myslí šasto jen na své zájmy, přitom radost přichází nejčastěji k těm, kteří umějí více dávat než brát - to je to štěstí, které všichni hledáme, jak se říká, dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno.....kéž bychom se měli všichni více rádi L.

Nepřihlášený uživatel

#50 Re: Chtěl bych poděkovat p.Václavu Krásovi a národní radě osob se zdravotním postižením.

2012-02-28 00:48