Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

#2026

2011-12-30 23:07

Nesmyslné řešení

Nepřihlášený uživatel

#2027 Re: souhlasím !

2011-12-30 23:22

S.T. - občan ČR a důchodce

#2028 Stydím se za vás všechny

2011-12-30 23:27

Nedá se upřít, že to otevření základních bran po roce 1989 do světa udělal právě on.........Letiště JFK v New Yorku získalo svůj název jen měsíc po smrti prezidenta Kennedyho
mostak

#2029

2011-12-30 23:29

O mrtvejch jen dobre tak se budu drzet spatky.zak tedy slusne ja neverim ze komunizmus by bez havla nepadl to bylo nevyhnutelne ani ze by trpel a udelal vic nez jini.naopak dostat se tam radikal misto havla a umirnenejch komancu bylo lepe.ja neverim ze souhlas s bonbardovanim srbskejch nemocnic pomohl humanite.neverim ze odchod ze zbrojnich trchu ktere zabrali americane jejihz kongres oznacil havla za mirotvorce pomphl miru.ja neverim ze osvonozeni nekolika cikanu za napadeni tehdy parlamentniho politika sladka pomohlo demokracii.ja neverim ze vstup do eu pomohl vr ne do eu spolupracujicicj statu,ale havlovo eu superstatu pod vedenim nemecka takpve eu kedns mena,jeden ptezident a jeden stat.ja neverim ze vstu do nata kde jen doplnujem silu usa nam pomaha vzdit historie ukazala ze sebelepsi spojenec muze zradit a to zvlast stat co ma misto armady par doplnkovejch jednotek.nakonec pred terorizmem chrani policie a bis a armada v tom nezmuze nic tim spis ze nato zajistuje levnejsi rou pro velke zemr a nas jen dalo na terc.koneckoncu valci se se sousedy a ti jsou v natu.neverim ze politik berici ve svobodu slova by podporil cenzuri,ruseni nepohodlnejch stran a zavirani za nazor ne nepodobne tomu komun

Nepřihlášený uživatel

#2030

2011-12-30 23:31

Nesouhlasím s přejmenováním,vzhledem k tomu že Vaclav Havel a jeho rodina nebyla tím za co je naše garnitůra vydává,to myslím především léta předválečná a pak hlavně v době 1939 až 1945 kdy sympatizovaly s fašisty.Nakonec mi i vadí jeho slova po revoluci :nechci barandov lucernu a podobně lidé se budou mít dobře nebude nezaměstnanost atd.jeho projevy velmi dobře znám a myslím si že i většina národa.Možná to byl hodný člověk ,ale žádný politik,nýbrž obrovský idealista,který na takové funkci neměl co dělat.Potkal jsem ho v Plzni v hospodě po propuštění z vězení ,tak vím o čem hovořím.

Nepřihlášený uživatel

#2031 Re:

2011-12-30 23:32

#16: -

kdo nechce znát, nehledá jinde, truchlí....... a poslouchá ty blbiny o něm v TV atd.

mostak

#2032 Re: komunistickemu pod zaminkou boje s extremizmem.ja verim v niceni idei ideou a ne zavirani lidi.p

2011-12-30 23:34

marek

#2033 Re: Stydím se za vás všechny

2011-12-30 23:35

#2028: S.T. - občan ČR a důchodce - Stydím se za vás všechny 

 Já se stydím za Vás. Požadavek petice není kontroverzní. A pokud Havel skutečně pocty měl a nebyl nastrčen STB či jinými zpravodajskými službami, jistě se není čeho při analýze jeho působení bát. 


Nepřihlášený uživatel

#2034 Přejmenování Ruzyně

2011-12-30 23:36

No dobře, souhlasím! Název "Věznice Václava Havla", to zní docela dobře. Takže z "Věznice Ruzyně" udělat "Věznici Václava Havla"

Nepřihlášený uživatel

#2035 Re: absolutní nenávist komunismu !!no ja nejsem komous spis naopak hodne napravo a spousta komancu n

2011-12-30 23:41


Nepřihlášený uživatel

#2036 nesedi dik havlovy vzdit on mel k uhlovy at zedy komancum blizko

2011-12-30 23:45


Nepřihlášený uživatel

#2037 s odkazem na polistopadové tunelováni Blanku přejmenovat na Tunel Václava Havla

2011-12-30 23:45

ale možná to čeká až na Václava Klause.

Nepřihlášený uživatel

#2038

2011-12-30 23:47

Chci Letiště vrahů Mašínů

Nepřihlášený uživatel

#2039

2011-12-30 23:48

Co vlastně bývalý prezident Václav Havel udělal tak úžasného, že je kolem jeho úmrtí taková hysterie? Že byl nadšen z "humanitárního" bombardování Jugoslávie či z každé války, kterou USA nebo NATO vedlo? Nebo snad VH vedl život hodný následování?

Nepřihlášený uživatel

#2040 Re:

2011-12-30 23:49

#61: -

kde to je? Pošli mi odkaz na leon.tyn@centrum.cz.díky


Nepřihlášený uživatel

#2041 Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-30 23:56


Nepřihlášený uživatel

#2042

2011-12-30 23:59

když už, tak chci letiště Karla Kryla

Nepřihlášený uživatel

#2043

2011-12-31 00:01

Myslím, že jen objektivní posouzení historiků může posoudit zásluhy o stát, nikoliv histerie spuštěná sdělovacími prostředky, které nejsou a ani nemohou být vzhledem k vlastnickým strukturám objektivní

Nepřihlášený uživatel

#2044 Re: Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-31 00:12

#49: Smrtkomoušům - Re: absolutní nenávist komunismu !!

Nemluv o komunismu kdzž nevíž co to je .Dnes se světoví politici vrací k učení Englse v tom je pravda .Nemluv o komunistech a o penězích po revoluci kdy náš stát byl ve velkých aktivech na celém světě máme dnes státí dluh 1,8 bilionu korun. Vysvětli to,když obyčejní lidé mají čím dál tím míň peněz na výplatách včetně policie ,hasičů ,a všech záchraných složek ,lidí kteří nasazují své životy prakticky denně,a našich politiků kteří si peníze naopak stále přidávají,nemluvím o korupci a dalších podvodech našich politiků atd.Máš samozřejmě pravdu máme demkracii máme volnost cestování a pod. ale kolik procent lidí to může využít?Málo ale to je jen zlomek toho co nám pan Havel ,ale i ostatní přinesli .Zamysli se.

Nemesis

#2045 Re: Stydím se za vás všechny

2011-12-31 00:19

#2028: S.T. - občan ČR a důchodce - Stydím se za vás všechny

Nejdříve si přečtěte Analýzu 17.11.89 a pak se styďte sám za sebe, že jste naletěl největšímu vlastizrádci, Kennedy si letiště zasloužil. Jemu šlo doopravdy o lid, ale Havlovi šlo pouze o majetky, hérečky, moc. Složil i tajnou přísahu.

(vytaženo z dopisu Zdeňka Spálovského)

Co obsahuje tajná přísaha?  Plně jste převzal jejich odkaz, který naplňujete. Plníte také přísahu, kterou jste skládal v Izraeli opřen o Zeď nářků a při Vašem svěcení do 30. svěcení ve stupni 1. Jednáte přesně jak jste slíbil. Rozbít náš stát, podrazit lid, nadělat z nás otroky a poslušné stádo konzumentních tvorů, vnutit lidu apatii, beznaděj, lhostejnost a nezájem o věci veřejné, musela narůst kriminalita, prostituce, drogy a tim rozbit morální hodnoty společnosti. Jednáta přesně podle zasvěcení: Já, jedině já vše kvůli mně, vše pro mne, a to všemi možnými prostředky. Přísahu, kterou jste skládal v Izraeli, byla přísaha Bohu zla – Jahvem – Luciferovi a Satanovi. Nejsem fanatik, ale tvrdý realista. Zlo, v kterém stojíte, se muselo ukázat, odhalit svoji tvář. To se stalo.  Já jsem skládal přísahu životu, Pravdě a spravedlnosti – tomu Bohu, který stvořil Vesmír, planetu Země a Člověka, Stvořiteli, Soud, o který jsem požádal není spor dvou jedinců, ale boj dvou systemu. Dobra a zla. To, že jste mi dal milost, , ne z humánních důvodů, ale proto, abyste mi zavřel hubu. To jste dal naprosto jasněnajevo, že mám pravdu a z té vy máte strach.  Proto říkám: Buď život nebo smrt, buď pravda nebo lež, buď spravedlnost nebo zločiny a bezpráví.  Ochrancem vlastizrádných zločinců. Buď já a ten dobrý, čisty obelhaný a okradený lid a moje vlast, nebo Vy a ta banda vlastizrádných zločinců, které chráníte a kterým tolik vyhovujete. Proto žádám referendum, proto, že jedině lid je pánem v zemi a z jeho vůle pochází veškerá moc ve státě.  Máte-li tak silnou podporu lidu, jak uvádí sdělovací prostředky, nemáte se čeho bát.Navrhuji Vám jen pro nás dva dialog v České televizi. Totéž také navrhuji Václavu PRUŽINSKÉMU – Klausovi, po našem pohovoru.

bodlák

#2046 Re: cactus

2011-12-31 00:19

#3: - cactus

ten kdo podepsal petici za přejmenování je stejná zrůda a zrádce jako komunisti. Urazil jste mě, ale jen trošku, protože člověk, jemuž to myslí tímto nekomplikovaným způsobem, ani urazit vlastně nemůže :-)


Nepřihlášený uživatel

#2047

2011-12-31 00:20

Pan Havel jako prezident ČESKOSLOVENSKÉ FEDERATIVNÍ REPUBLIKY se aktivně podílel na likvidaci tohoto státu, který mněl podle ústavy bránit. Nebránil ho protože abdikoval aby umožnil tento protiústavní zločin Klausovi a Mečiarovi a sám se vyhnul trestnímu stíhání. To je pravda o jeho "pravdě a lásce".
michal

#2048 Re:

2011-12-31 00:21

#2029: mostak -

pánové, naučte se napřed psát. Komunismus a ne komunizmus, a garnitura, ne garnitůra. dál raději nečtu.

pozorovatel

#2049

2011-12-31 00:25

Tak jsem vyjádřil pod peticí Feniče nesouhlas a on mi příspěvek smazal! Ukázka demokracie podle Feniče. Jde mu jen o vlastní zviditelnění.O Havlovi objektivněji na britskelisty.cz či zvedavec.cz

Nepřihlášený uživatel

#2050 df

2011-12-31 00:26

když už, tak letiště Josefa Švejka