Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Tes123

#176 Re:

2011-12-27 14:43

#100: - jediné přejmenovávání  v historii s nimiž lze souhlasit bylo u těch  nesmyslných názvů stanic a jejich oprava na názvy podle místa. Tak aby se to Havlovi nestalo za pár let taky. Češi jsou machři na přejmenovávání. Už bychom mohli přestat.


Nepřihlášený uživatel

#177

2011-12-27 14:46

K této petici se připojuji už jen kvůli těm několika bodům zde vypíchnutých. Nijak nesnižuji osobnost a zásluhy exprezidenta Havla, ale chce to uvažovat s chladnou hlavou a ne s virtuálním kapesníkem nasazeným masmediálním molochem.

Nepřihlášený uživatel

#178

2011-12-27 14:54

Pokud je mi známo,tak pan Havel spolu s panem Klausem jsou zodpovědni za současný úpadek České republiky a dřívějšího Československa.

Nepřihlášený uživatel

#179

2011-12-27 14:56

Důležitý je hlavně ten odstup a soudnost...
emilium81

#180 Zlín - Havlov

2011-12-27 14:57

Přejmenujte Zlín na Havlov :-) - podobnou zkušenost už mají!

Nepřihlášený uživatel

#181

2011-12-27 15:01

Pro mne je V.Havel loutka, vedená tzv. západními mocnostmi k dosažení jejich cílů v naší vlasti.
Tu jeho "lásku a pravdu" (skutečnou) ukáže čas !!
Zásadně nesouhlasím, aby se po něm cokoli jmenovalo.
Tomáš

#182 hmmm101@seznam.cz

2011-12-27 15:02

#3: - cactus

No s článkem uplně nesouhlasím ale jsem proti pojmenování letiště podle Havla.Havel nic poctatného pro tento stát neudělal a pro to takové blbosti nejsou potřeba.Václav Havel byl takovej průkopník k tomu aby se rozkradly a zrušily naše podniky a byl to pomlouvač naších výrobků při tom když se podíváte na jeho hry co napsal tak je to šílená blbost. Tak to já si nechám ty socislistické výrobky a hry Havla ať si pouští někdo jinej.Ať si po něm pojmenujou barák na Praze 6 tam to bude každému jedno stejně je to tam věčinou samei zbohatlík a kdo ví jak k tomu baráku tam přišly.Je taková doba díky sametové revoluci že kdyby žil Palach tak se znovu upálí.Nesouhlasím s pojmenování´m letiště podle Havla dejme tam radči jméno obce nebo jen nějakou značku .


Nepřihlášený uživatel

#183

2011-12-27 15:03

To máme tolik peněz, abychom je vyhazovali do vzduchu? Příště budeme mít dalšího hrdinu a zase ten název změníme a pak zase a zase................ myslím, že ani V.H. by o to nestál!

Nepřihlášený uživatel

#184

2011-12-27 15:04

Jsem proti přejmenování hlavně proto, že tahle mánie mi připadá nedůstojná. Panu Havlovi za jeho postoj k bývalému režimu nepřestanu být nikdy vděčná, ale jako prezident mne zklamal. Jeho preferování "nepolitické politiky" vneslo do praktické politiky dost nefér události a velmi prospělo k štěpení společnosti. A to, co předvedli jeho vyznavači v médiích, ten vnucovaný Kult osobnosti, spolehlivě odradilo spoustu lidí. Pokud byl do této doby někdo k p. Havlovi nerozhodný, spolehlivě mu na něj vypěstovali averzi.

Nepřihlášený uživatel

#185

2011-12-27 15:07

Ruzyňské letiště přežilo všechny režimy, všichni ho tak známe a nevidím důvod, proč by se měl název měnit. Spíše bych byla pro to, aby byla po panu prezidentu Havlovi pojmenovaná věznice, ve které byl nespravedlivě vězněn.

fajtzyn

#186 ČT a sdělovací prostředky

2011-12-27 15:08

Jsem zvědav, kolik času budou věnovat této petici.

Nepřihlášený uživatel

#187 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-27 15:09

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

Za tohle by Vás taťíček Havel nepochválil-víte co vítězí nad nenávistí....

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-12-27 15:09



Nepřihlášený uživatel

#189

2011-12-27 15:10

I se vší úctou k V. Havlovi nesouhlasím s přejmenováním již dlouho známého objektu. Po silné mediální masáži mi to přijde už opravdu moc! Jsem jedině pro pojmenování nové, zatím neznámé budovy či objektu.

Nepřihlášený uživatel

#190

2011-12-27 15:11

Nemohu souhlasit s oslavou člověka, který schvaluje zabíjení nevinných civilistů tzv "humanitárním bombardováním". Co mu udělali civilisté v Bělehradě nebo jinde na území bývalé Jugoslávie, že schvaloval jejich bombardování? I kdyby zahynul jenom jeden nevinný člověk,  tak je to špatně a jako humanista to nemůžu schvalovat.  A že jich tam bylo víc, než jeden. Když se pan Fenič chce zviditelnit, po neúspěšné kandidatuře na řetitele ČT, ať si ty náklady na přejmenování zaplatí sám a všichni, kteří petici za přejmenování podepsali, ať mu na to přispějí.

Petr

#191 Jsem proti takovému přehnanému uctívání už především proto,

2011-12-27 15:13

že pan Havel a jeho příznivci, bez jakéhokoliv povědomí o ekonomických zákonitostech, tak brutálně prosazovali a propagovali naše členství v EU a všechny, kdo uváděli protiargumenty, dehonestovali. Proto jsme dnes ekonomicky tam, kde jsme. V obrovském průšvihu, protože EU jde ke dnu..

Nepřihlášený uživatel

#192

2011-12-27 15:15

Jsem odpůrce přejmenovávání čehokoliv a vytváření kultů osobností. Obojího jsme si užili dost. Pokud se postaví nové divadlo a bude nést, se souhlasem občanů, jméno Václava Havla, tak nejsem proti, ale nevidím důvod, proč měnit zaběhlý a výstižný název letiště. Děkuji za pochopení mého názoru a přeji Vám hodně zdraví a pohody v nastávajícím roce 2012, Ivo Skalický

Nepřihlášený uživatel

#193

2011-12-27 15:17

Nikdy by se nemělo cokoliv dělat unáhleně a pod vlivem emocí.

Nepřihlášený uživatel

#194

2011-12-27 15:20

Kdyby měla Praha několik mezinárovních letišť - tak jak je tomu v metropolích, která dává Feničova petice za vzor - neměla bych nic proti tomu, kdyby některé z nich bylo (pro rozlišení) pojmenováno po V. Havlovi. V situaci, kdy Letiště Praha Ruzyně je a nadlouho zůstane jediným pražským mezinárodním letištěm, považuji snahu přilepit k jeho názvu Havlovo jméno za trapnou šaškárnu.

Nepřihlášený uživatel

#195

2011-12-27 15:22

Nechme odeznít emoce po mediální masáži, a pak se bavme.

Nepřihlášený uživatel

#196

2011-12-27 15:25

Důležitější je zbavit se parazitů, snaha měnit jméno letiště, je nesmyslná, jen by to komplikovalo život cizím pasažérům, nemluvě o tom, že zásluhy Václava Havla musí zhodnotit budoucnost.

Nepřihlášený uživatel

#197 Re: absolutní nenávist komunismu !!

2011-12-27 15:27

#15: komunismus je zvěrstvo !! - absolutní nenávist komunismu !!

Bylo by dobře, kdyby jsi nejdříve dokončil základní školu a doplnil si tak základní znalosti českého jazyka. Úroveň tvého vyjadřování svědčí i o výši tvého IQ. Žádné argumenty, jen nadávky. Cokoliv dalšího je zbytečné dodávat, stejně by jsi to nepochopil. Přesně takové dementy současná pravicová vláda potřebuje.


Nepřihlášený uživatel

#198

2011-12-27 15:28

Pane Feniči, jsou lepší způsoby jak se zviditelnit

Nepřihlášený uživatel

#199

2011-12-27 15:29

Pavlína
Nepřihlášený uživatel

#200

2011-12-27 15:30

Nejsem příznivcem toho, aby se přejmenovávali ulice,čtvrtě,náměstí,návsi,ba dokonce letiště,když každé to místo má jíž zažité názvy,které se běžně používají.Zato nově vzniklé ulice,čtvrtě,parky,ať se pojmenují po známých osobností,ale musí stím souhlasit většina obyvatel,kterých se to bezprostředně týká.