Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize / Oznámení / Petice proti restriktivním opatřením omezujícím svobodný výkon práce občanů ČR, proti omezování činnosti vzdělávacích zařízení, proti plošnému povinnému nošení roušek, proti nevyváženému informování o nemoci Covid 19 / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-11-19 20:00

Zdravím Vás. Rád bych podepsal, ale nemám tiskárnu. Takových nás bude asi víc ku škodě petice. S úctou Pavel Hofírek.

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2020-11-19 20:38

#1: -  

dobrý den, snad není problém si v dnešní době uložit na flasku a nechat vytisknout v copy general nebo od někoho, kdo má tiskárnu, možná na poště, to si nejsem jistá. já jsem ve stejné situaci, ale vyřeším to. život nám stále klade překážky,, tzv. zkoušky, ale tahle patří mezi ty mailnké. děkuji a držím palce, aby se Vám to podařilo vyřešit. karolína


Nepřihlášený uživatel

#3 Více podpisů

2020-11-19 20:55

Dobry den. Je možné na arch nechat podepsat i lidi, kteří v el. petici podepsání nejsou? Dekuji. 


Nepřihlášený uživatel

#4

2020-11-20 04:38

Dobrý den, proč mám tisknou i ty předchozí strany a co s nimi po vytisknutí? Karel Bubeníček

Nepřihlášený uživatel

#5 Re: pane boze.... To je ale smula. Tohle nema reseni

2020-11-20 05:38

#1: -  

 

Vlado

#6

2020-11-20 06:46

Prosím Vás upravte petiční arch, tak aby se na stránku vešlo snadno počitatelné množství podpisů. (10 nebo 20)Teď je na stránce 14 podpisů a na další jen 3. Kdo z Vás to bude počítat? Znám to z vlastní zkušenosti.

Mára

#7

2020-11-20 06:56

Zdravím, je nutné, aby se poslalo tím státním molochem poštou? Nelze jen vytisknout, podepsat, naskenovat a poslat mailem?

avis

#8

2020-11-20 07:03

nešlo by zaslat datovou schránkou nebo podepsat kvalifikovaným, případně komerčním certifikátem?


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Více podpisů

2020-11-20 07:16

#3: - Více podpisů 

Ano, budeme rádi, pokud se vám podaří sebrat více podpisů. Děkujeme za vaši podporu a iniciativu.

Mějte se krásně

Petra Cihlářová

jef111

#10

2020-11-20 07:16

Panečku, to je zase obstrukcí! Co taky čekat od naší vlády, že... Je to evidentní pokus o stlačení počtu podpisů a zdiskreditování petice. Mělo by se začít využívat elektronické podpisy (certifikáty). Ty jsou úředně v pořádku a vláda nemůže remcat.


Nepřihlášený uživatel

#11

2020-11-20 07:21

Krásný den, je smutné, že jsou neustále vymýšleny kličky, jak zpochybnit zdravý rozum. Bohužel jsem dlouhodobě v zahraničí (Číně) a tedy mnou podepsaný elektronický dokument nemohu potvrdit doporučeným postupem. Pevně věřím, že i tak bude mít otevřený dopis vládě dostatek podpisů, aby byl respektovaným vyjádřením. S pozdravem a přáním všeho dobrého Tomáš Tuša

Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2020-11-20 07:49

#4: -  

Předchozí strany tisknout nemusíte, ale my musíme tuto poznámku na stránce mít, aby bylo nezpochybnitelné, že lidé vědí, co podepisují. Nám zpět, prosím, pošlete pouze podepsané podpisové archy. 

děkujeme za vši podporu

Petra Cihlářová


Nepřihlášený uživatel

#13 Biometrický podpis

2020-11-20 08:00

Mohu použít biometrický podpis, který je uznávaný např. v bankách?


Nepřihlášený uživatel

#14 Re:

2020-11-20 08:22

#1: -  

Dobrý den, odkud jste? V rámci Prahy můžu pomoci. Každý podpis dobrý .-) Kdyby někdo další v rámci Prahy 4 neměl tiskárnu, tak se ozvěte na můj mail veronika.lepova@centrum.cz

Veronika Lepová


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Biometrický podpis

2020-11-20 08:25

#13: - Biometrický podpis 

Bohužel, co funguje v bance nefunguje ve státní správě... je mi líto, ale musím vás poprosit o poslání poštou... dle právní rady i oscenování a mailem poslání je právně irelevantní...

Děkuji za pochopení a trpělivost

Petra Cihlářová


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2020-11-20 08:29

#7: Mára -  

Je mi líto, ale dle rady právníka, aby podpis byl právně relevantní - jediná cesta je fyzické poslání 

Děkuji za pochopení a trpělivost

Petra Cihlářová 

Lekno

#17 Iny pohlad na situaciu

2020-11-20 08:52

Pokial neodmietnete platformu "virusu", takato agenda bude v buducnosti nanovo zneuzivana. A nezabudnite tento koment zamazat, kedze nezapada do Rockefelerovskeho ucenia mediciny a moze podkopat Vase pozicie.

K nekonecnemu virusovemu hlupnutiu:

„Pasteur nedokazal v bujove zistit ziadne zmeny. Usudil teda, ze povodca besnoty musi byt preto mimoriadne maly, neviditelny a narocny prirodzene a nazval to virus.
Tu vec, ktoru nedokazal najst. Virus v preklade znamena jed.
Moderna medicina odvtedy zacala tento pojem pouzivat na to …
Dnes vsetci vieme, co je virus, je to takzvany povodca choroby. ale ja ho vidim ako povodcu v uvodzovkach.
Pasteur vtedy pouzil tento pojem ‚virus’, zaviedol ho do mediciny a dnes sa vsetci tvaria, ako keby vedeli o com hovorime.“

Pravda o očkovaní – Anita Petek ( https ://www. youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk ) od 00:09:30

Morse: What to do if you have a Cold and Flu | Dr Robert Morse N.D’s Advice
https :// www.youtube.com/watch?v=s1GYK2Coc84

Princip zdravia (je zdrave filtrovanie lymfatickeho systemu oblickami, …):
http ://www. msfullhair.com/dr-morse-on-hair-loss-how-to-regrow-thinning-hair-naturally/

KIDNEY FILTRATION – IMPORTANT! Public Domain Video
https://www.youtube.com/watch?v=JO4V9so3bxI

Enigma

#18 Ukousnutý titulek

2020-11-20 10:13

Máte ukousnutý titulek, je tam jen "proti nevyváženému in", zbytek chybí.

Pezot

#19 2. stránka petice - petiční výbor

2020-11-20 11:51

Dobrý den, v seznamu petičního výboru je u paní Janišové překlep - Jašinová, aby se na tom nějaký perfekcionista kocourkovský právník neotočil a neshodil celou petici.


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: 2. stránka petice - petiční výbor

2020-11-20 12:27

#19: Pezot - 2. stránka petice - petiční výbor 

Děkujeme za upozornění, opravíme.

hezký den

 

Robert

#21

2020-11-20 16:12

Zdravím, i když je to obstrukce ze strany státu, rád si to vytisknu, podepíšu a pošlu. Pro ty co nemají doma tiskárnu: určitě ji má nějaký váš kamarád, známý, zaměstnavatel apod. Přece se nechcete v budoucnu vymlouvat na tiskárnu před vlastními dětmi nebo vnoučaty, až se vás budou ptát, co jsi udělal pro to, aby jsme žili jako svobodný národ?  Aby se nevrátila totalita?  Krásný den všem.

Alena

#22

2020-11-20 16:24

Dekuji za to, ze jste tuto petici sepsali. A vazim si Vas. Jsem rada, ze muzu podepsat.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-11-20 19:25


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-11-20 19:51


gully

#25 Re: Re: Biometrický podpis

2020-11-23 12:16

#15: - Re: Biometrický podpis 

Tak to nic. Nebudu se podřizovat nějaké právní radě, evidentně složené s nevzdělaných idiotů (což mě ovšem nepřekvapuje).




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...