Zastavme nové formy cenzury

Zastavme nové formy cenzury / Oznámení / Petice proti novým formám cenzury: Co nového po dvou měsících / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-11-10 00:59

Nenechme dopustit 1984 být naší budoucnoustí.

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-11-10 01:00

V USA startuje i tato aktivita R.F.Kennedyho Jr.: https://www.youtube.com/watch?v=CzjY6swWXH0

Nepřihlášený uživatel

#3

2020-11-10 19:59

Děkuji za vaši iniciativu, přeji hodně skutečné moudrosti, síly a odvahy.

Efezským 6:12
 
12 Vždyť boj není namířen proti lidem, nýbrž proti silám neviditelné duchovní říše, proti mocnostem zla a tmy, které ovládají vztahy mezi lidmi a národy.

Procházka


Nepřihlášený uživatel

#4

2020-11-11 10:23

Ahoj, chtěl jsem někde kliknout a poslat Vám pár stovek. Máte někde sbírku pro drobné dary?
Stop Cenzuře
Autor této petice

#5 Re:

2020-11-11 10:40

#4: - Ještě ne, vydržte. Vážíme si vaší nabídky. Účet zveřejníme po založení právního subjektu.

 


Nepřihlášený uživatel

#6

2020-11-14 23:05

Dnes jsem jsem zažil skvělou cenzuru ze strany Youtube. Konkrétně kanálu "Český rozhlas Plus," který mi smazal komentář pod videem (https://youtu.be/fV_dIkC7tio). Je to celkem bizarní debata ohledně výsledků amerických voleb, kde sedí čtyři hosté a tito lidé prakticky zastupují jeden a ten samý názor, levicově zaměřený. Takže vyváženost nula. Všichni si plácají po zádech, jak ten jejich názor je správný. Jeden z hostů pronesl větu (a teď promiňte, nebudu přesně citovat): "Kdyby Biden dokázal zmanipulovat volby ... tak bych ho volil o to více ..." . Nemohl jsem odolat rejpnutí v komentářích, tak jsem napsal větu: "Hitler byl skvělý manipulátor, toho bych volil." Vzápětí mi byl komentář odebrán. Nevím tedy, jestli nepochopili sarkasmus, nebo se cítili uraženi výsměchem, anebo zkrátka o Hitlerovi se nesmí mluvit. Toť moje dnešní zkušenost.

Nepřihlášený uživatel

#7

2020-11-20 17:55

Mohla by se ta nezisková organizace jmenovat "Politická neziskovka"? Asi ne, ale spoustě lidí by to zvedlo mandle :D

Nepřihlášený uživatel

#8

2021-01-20 13:52

Netušil jsem, že třetí třetina mého života proběhne opět v disentu. Jiří Moučka