Petice Za zrušení soukromých exekutorů


Nepřihlášený uživatel

#1051

2014-08-17 20:28

jsem pro zrušení soukromých exekutorů jsou to normální zloději mi normální pracující lidé se máme dřít na tyto osoby? ať je konečně zruší

Nepřihlášený uživatel

#1052

2014-08-18 10:01

Exekutoři bezostyšně parazitují na neštěstí a utrpení druhých lidí pod státní ochranou....jak je to možné? Možné je to zejm. proto, že našim úplatným zákonorubcům mocně usypává exekutorská mafie... . Takoví exekutorští nenažranci, jako jsou např. Vrána, Podkonický, Zwiefelhofer, Grosam....atd. patřej za mříže (kde by nejspíše dělali "mámu" nějakému zavalitému a nemytému Romovi) a mluvčí exe.komory Báčová za své slabomyslné výlevy v médiích by měla být hospitalizována na psychiatrii.....

Nepřihlášený uživatel

#1053

2014-09-03 19:11

TRVÁME NA ZRUŠENÍ SOUKROMÝCH EXEKUTORŮ V ČR:

https://www.facebook.com/groups/trvame/

WWW STRÁNKY:

http://www.exekuce.estranky.cz


Nepřihlášený uživatel

#1054

2014-09-08 12:57

Podepisuji tuto petici dobrovolně, protože se mi nelíbí podporování vykořisťování sociálně slabších lidí. Náklady na exekuční řízení jsou stále vysoká. Neříkám, že práce exekutorů je lehká, ale já nehodlám platit ještě toho exekutora. Když to vezme do rukou stát a nebude mi přihazovat 200% úrok z úroku a nechá mě to v klidu doplatit, tak se i já budu cítit lépe. Méně byrokracie = méně peněz.

Nepřihlášený uživatel

#1055

2014-09-18 13:28

jsou to zlodějíčci
Quadrom - UniRoma

#1056

2014-09-18 17:16

To, že hledají adresy, kde se momentálně zdržujete (ve spolupráci s policií nebo jinými subjekty, např. různými prohnilými databázemi či udavači) ještě budiž, ale pokud vám na život zůstane třeba 500 Kč na měsíc, to už je vážně na pováženou!!


Nepřihlášený uživatel

#1057 Jiří

2014-09-28 13:44

Byznys jede dál. Naši nejvyšší by si měli uvědomit, že likvidace rodin pouze zhoršuje ekonomiku. Jiné státy to vědí a exekuce u nich neznamená likvidaci občanů, ale opravdové plnohodnotné a vyvážené vymáhání dluhů po povinném. V ČR to znamená ničit vše kolem sebe. Exekutor má větší moc než samotné soudy. Exekuce, které by se měly zastavit pro nemajetnost dle zákona, si klidně jedou dál a poplatky jsou fiktivně navyšované. Jsou postihované osoby, které s dluhem nemají nic společného. Média nás krmí tím, že úspěšnost exekucí je vyšší než byla úspěšnost soudních vykonavatelů. To je lež a statistiky jsou zkreslující a zavádějící.  Selský rozum říká, že zlikvidovaná rodina těžko uhradí další dluhy, za které mnohdy vůbec nemůže. Věřitelé by měli nést taky odpovědnost, všichni dobře víme, jak se v ČR půjčují peníze. Odpovědnost by měl nést i samotný exekutor. Kárné žaloby se řeší roky a exekutoři v byznyse pokračují bez omezení, sem tam malá pokuta. Co pro Tomáše Vránu je např. 80 000,-Kč? To je jako pro nás 80Kč. Je to všechno směšné a můžeme si za to sami, když neumíme udělat masivní demonstrace. 


Nepřihlášený uživatel

#1058 Re:

2014-10-19 16:11

#21: -  

 Vážený pane

Soudci se na exekucích přiživují výnosem a jsou nedílnou součásti exekuční mafie . Tak ajké zvyšování pravomocu soudci jsou jedna velká rodina s exekutory .


Nepřihlášený uživatel

#1059

2014-10-21 14:25

Nemají základy slušné chování.

Nepřihlášený uživatel

#1060

2014-10-22 06:17

Velké navyšování je akorát likvidace lidí..za jeden dluh,který díky namastění si kapes vyleze,může mít člověk zaplaceny další dva dluhy a tím pádem by bylo uspokojeno více věřitelů..mě osobně ničí život a už jsem svůj život,který je nyní onkologický chtěla mnohdy ukončit..drtí mě ty parchanti

Nepřihlášený uživatel

#1061

2014-10-29 19:28

Jsou to Vyčůraní Darmožrouti jako naší politici

Nepřihlášený uživatel

#1062

2014-10-31 20:32

Vratila jsem se po 16ti letech v USA do cech, abych dostala ranu pesti mezi dvermi. Zdrav. pojistovna skoda tvrdi, ze jim dluzim za cele ty roky! Bez ohledu na to, ze jsem ani nemela ceske obcanstvi. Kdyby mi tohle nekdo vypravel, tak mu neuverim... Takze asi vezmu svoje penize, zkusenosti i ochotu pomahat a pujdu o dum dal, protoze "vsude dobre, doma nejhur".
Skoda, zajimalo by me, o kolik lidi, penez a potencialu tahle zeme prichazi diky neschopnym politikum a statni, nebo statem pozehnane, mafii.

Nepřihlášený uživatel

#1063

2014-11-04 19:09

Exekutoři to je sebranka zkurvysynů a zlodějů.Jenom v tomhle českém bordelu se jim takto daří,
Opička

#1064 Re:

2014-11-04 19:10

#1061: -  

 Kdepak ne darmožrouti jsou to zkurvysyni jeden vedle druhého

opička

#1065 Re:

2014-11-04 19:11

#1061: -  

 Nene jsou to všechno zkurvysyni jako naše justice

kočička

#1066 Re: Re:

2014-11-04 19:13

#1058: - Re:  

 Soudci v tomhle státě to je banda zkurvysynů na západě by je nenechali dělat ani rozvody tuhle sebranku

Kočička

#1067 Re:

2014-11-04 19:14

#1051: -  

 Nejsou to zloději to urážíme zloděje,jsou to zkurvysyni


Nepřihlášený uživatel

#1068

2014-11-23 19:37

Dobrý den, když jsem volala na soud, abych zjistila něco víc o manželových dluzích a exekucích, dozvěděla jsem se, že "exekuce jsou vedené proti mému manželovi, tudíž se mě netýkají a nemohou mi sdělit žádné informace". Vtipné? Snad. Ale pouze do té doby, než mi jeden "exekutor" prohlížel moje osobní (a intimní) zásuvky a nakonec mi ukradl výhradně moje věci pořízené ještě před svatbou. Na dokladu o koupi není jméno kupujícího. Prosím - který zákon toto přikazuje (a přikazoval) prodávajícím, aby doklad byl VŽDY na jméno? Složitými právními cestami (na jejichž počátku byl pokus o sebevraždu)se povedlo věci dostat zpět. A dnes? Exekuce ještě nejsou u konce. Každý den žiji v napětí, zda se dostanu po návratu z práce domů. Děti nemohou být sami doma - bojí se. Stejně jako já... Ale, věřím, že všeho do času, i "samozvaní vykonavatelé spravedlnosti" dojdou své odměny... Povinní, třetí osoby i vy oprávnění, a vůbec všichni, kteří exekutoři okrádají pod rouškou spravedlnosti - DRŽME SE! Zdraví Milada
Mili

#1069 mafie

2014-11-27 21:26

Exekuce bez pravidel je státem podporovaná zlodějina !!! Jak může třeba exekutor násilně vstoupit do bytu v kterém není nikdo doma-je to PORUŠENÍ DOMOVNÍ SVOBODY !!! Může si tam UKRÁST co chce a kdo mu to dokáže? Stát bude stát při něm neboť je to úřední osoba. V zájmu soukr. exekutora není vymožení dluhu ale nahrabat si do svojí kapsy a za každou cenu, i za cenu okradení nevinného,který není dlužníkem!!! A nic se mu nestane, stát s tím souhlasí !!! Dokonce se zabavenými věcmi kšeftují, sami si je kupují a přeprodávají-viz. J.Podkonický.Samostatnou kapitolou jsou pražské dopravní podniky-hnus na druhou !!! Nikdy nebylo v ČR tolik sebevražd od doby co stát postil do ulic soukr. exekutory. dokážou dostat člověka i rodinu až na samé dno. HNUS !!!

Mili

#1070 Re:

2014-11-27 21:29

#1068: -  

 Naprostý souhlas, je to obyčejná a sprostá genocida obyčejných lidí a rodin.


Nepřihlášený uživatel

#1071

2014-12-08 17:57


Všechno je to trestný čin, lichva, budu to brát tak
do 10 max 13%.Tak proč se tito lidé nezavírají.Za
čokoládu ukradenou v krámě až dva roky.Co zde
odírání vydírání lidí, kde je policie co orgány politici a další tady chtějí jen bohaté a chudé.Novodobé vykořistování lidi co takhle REVOLUCE! Milan


Nepřihlášený uživatel

#1072

2014-12-18 10:52

je hrozne co lidem dělaji kolika nasobek aby je zničili

Nepřihlášený uživatel

#1073

2014-12-18 10:58

Včera bylo již pozdě.

Nepřihlášený uživatel

#1074

2014-12-18 11:00

Exekuce jsou v rozporu s nejvyšším normativem ČR-ÚSTAVOU.


Nepřihlášený uživatel

#1075

2014-12-18 11:31

Podporuji tuto petici