Uzavření škol do konce školního roku

Uzavření škol do konce školního roku / Oznámení / Uzavření škol do konce června 2020 / Komentáře

LFCFAN92

#1 Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-05 13:35

Kurva, to je zas petice k hovnu. 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!

 

Robert Samek

#2 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-05 19:01

Mrs_Brandy

#3 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-06 13:04

#1: LFCFAN92 - Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu 

Jako Zemana z hloubi duše nenávidím... ale tenhle člověk... ten na něčem jede :'D

Káťa

#4

2020-04-06 21:03

Budu se taky vyjadřovat...Do školy už by jsme neměli jít vůbec.. nevím kdo vymyslel tuhle kravinu že půjdeme do školy v polovině května..  Nikdo z vás ani z té vlády neumí pochopit že když půjdeme takhle brzo do školy že budou ohrožovat nejen sebe ale i naše okolí,sami sebe a tak... Proto souhlasím s tím aby jsme šli do školy až v červnu.. 

Káťa

#5 Re: Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-06 21:05

#2: - Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

Tohle není Facebook abys tu mohl se takhle vulgárně vyjadřovat

ChcemeMotýle
Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Re: Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-06 23:58

Svoboda

#7 pf

2020-04-07 09:59

ty duvody jsou uplně absurdni, vypada to na rychly vyplod Jenička ktery proste nechce do školy, učitelovi by se špatně dychalo 8 hodin v roušce, to rovnou muze miliony lidi přestat pracovat kdyz ji nekteri maji na ustech i 10 hodin, škola je pro vas epicentrum ale hlavne ze 80% studentu bojuje at bude tento rok bfl, ale ze se tam otoči 40k lidi za 4 dny uz epicentrum vlastne neni, uz tak staci kolik blbcu ma maturu kterou si vybrečelo tradičně každy rok a ted ji mit jeste zadarmo, jojo

Hajtula

#8 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-07 11:44

Kiwi

#9 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-07 11:46

#1: LFCFAN92 - Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu 

Za prvé proč urážíš děti navíc ty jsi se asi narodil jako dospělí co #1: LFCFAN92  za druhé ty #1: LFCFAN92 si asi také moc de školy nechodil vzhledem k tvému pravopisu za třetí #1: LFCFAN92 vyjadřuj se slušně za čtvrté toto je #1: LFCFAN92 dobře míněná petice a tím že jí budeš hloupě,drze a sprostě komentovat si nepomůžeš a jestli si si tím zvýšil sebevědomí,ego nebo popularitu tak si opravdu ubohý člověk

za páté já osobně s touto peticí souhlasím a vzhledem k tomu že jsem debilní dítě co si zaslouží přes držku (jak nám zdělil #1: LFCFAN92) tak si mi opravdu nechce nakazit a vzhledem k tomu že také jezdím MHD nechci nakazit ani ostatní a jestli umím aspoň troch počítat tak počínaje počítám že se potkám alespoň s 1000 lidí včetně mé rodiny

za šesté #1: LFCFAN92 ony důvody jsou správné,logické a inteligentní (na rozdíl od tebe #1: LFCFAN92) a proto ji prosím podepisujte jestli že máte tu možnost :)

 

a omlouvám se jsem tolikrát použila #1: LFCFAN92 ale jinak to nešlo :)

Hajtula měl by jsi se asi naučit český jazyk mladíků když tak všechno víš

#10 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-07 11:46

Nechápu

#11 Re: pf

2020-04-07 20:00

#7: Svoboda - pf 

Aha , vy jste asi taky trochu jetej že ?? To co jste si s prominutím našukali si laskavě pohlídejte doma . Protože se dítě může nakazit stejně jako vy , a co pak budete dělat když najedou budete na COVID-19 pozitivní ?? Nic radši budete psát že je vláda na piču že otevřeli školy . A vy jste teď v karanténě kvůli tomu že se dítě nakazilo ve škole 


Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-07 21:03


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: pf

2020-04-07 21:06

#7: Svoboda - pf 

Taky klídek 

Bureš

#14 Re: pf

2020-04-07 21:54

#7: Svoboda - pf 

Když budeš chybět za tim pásem kvuli koroně, tak se vcelku nic nestane


Nepřihlášený uživatel

#15

2020-04-08 15:32

Respekt gangstře❤

Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-08 16:02

#1: LFCFAN92 - Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu 

Hele, ty negramotný pablbe, Miloš Zeman je nejlepší prezident jakéhi jsme kdy měli. USA a náš spojenec?? Leda hovno, zachránili nás bratři z Ruska a zachraňují nás i teď. Jestli chceš promořit nákazou lidi, aby jich co nejvíce pochcípalo díky nesmyslnému otevření škol, nakaz se a zdechni jako první, nebude tě vůbec škoda. Napřed si doplň vzdělání, zlepši gramatiku, vymyj si držku mýdlem za ty urážky, ty spratku rozmazlenej a pak něco komentuj.

 

Monika

#17 Re: pf

2020-04-08 17:31

#7: Svoboda - pf 

Já mám v práci roušku na ústech 14 hodin. Je to hrozně vysílujici. Bolí mě hlava a těžko se mě soustředí. Špatně se mě dýchá. Mám dítě ve čtvrté třídě a při představě že by měla být 8 hodin v rousce, nevím jak by se soustředila a to samé nepřeji ani učitelům. Nevím jak by výuka probíhala. Opravdu si myslím, že rodiče v tomto případě naučí své děti doma v klidu líp než učitele ve škole s rouškou na ústech. 


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-08 19:24

#1: LFCFAN92 - Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu 

Nevím, co to píše za idiota, je tady řeč o dětech. 

A já jako rodič stim naprosto souhlasím, aby školy byly uzavrene

Dokud se to nezlepší...  

Míša

#19 Míša

2020-04-09 06:29

Dobrý den Jakube, již taková petice existuje. Dokonce se nám podařilo získat důležitých 50.000 podpisů.


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: pf

2020-04-09 12:01

#7: Svoboda - pf 

A co astmatici? Ti asi težko vyzrží 8 hodin sedět v rouškách

Strejda Karel

#21 Re: Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu

2020-04-10 06:03

#1: LFCFAN92 - Odvolat zkurveného proruského Ovara z Hradu 

Dobrý den pane Odvolat, předem vás upozorňuji, že stojíte na tenkém ledě, jde poznat, že jste asi sám vynechal hodiny češtiny.. Podám na vás trestní oznámení hezký zbytek pátku.. 


Anonymous

#22

2020-04-10 10:44

Když se budou dodržovat určité bezpečnostní pravidla tak si myslím že se není čeho bát a obzvlášť o život u každého se to projevuje jinak.

Nepřihlášený uživatel

#23

2020-04-10 19:47

Nechteto na odbornících kdy se otevřou školy jen oni tomu rozumí nejlíp takže není důvod se kvůli tomu rozčilovat bezdůvodně hlavně nepanikařte.

Nepřihlášený uživatel

#24 koment

2020-04-11 16:46

Jen tak mimochodem já sem sice volil někoho jiného když byli volby ne Zemana ale když už máte někdo potřebu naněj být naštvaní tak to nepište někam na net a nechte si to v hlavách. Zeman i když je starší tak myslím že tomu rozumí a dobře mluví.


Nepřihlášený uživatel

#25

2020-04-13 10:58

A tím, že tam studenti přijdou až v září se změní co přesně?



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...