PETICE PROTI PLOŠNÉMU ŠÍŘENÍ JEDU V KRAJINĚ

PETICE PROTI PLOŠNÉMU ŠÍŘENÍ JEDU V KRAJINĚ / Oznámení / Poděkování a výzva k ostražitosti / Komentáře

Olga Suchomelová

#1 Petice "Vraťme život do krajiny"

2019-10-21 17:07

Petici "Vraťme život do krajiny" jsem již svým podpisem podpořila, protože se jedná o velice důležitou věc a soudím, že je nutné protestovat proti pokračující devastaci půdy je nanejvýše naléhavé!


Nepřihlášený uživatel

#2

2019-10-21 17:21

Dobrý den. Tuto aktivitu vítám a plně podporuji.Ing Michala Kučeru znám setkali jsme se v Olomouci.Prof.jakuba Hrušku jsem sledoval v nedělních otázkách Václava Moravce velmi se mi líbil. Malou možná zásadní poznámku:v boji proti suchu je jedna zásadní věc.Za minulého režimu se v rámci odvodnování ukládaly drenáže do hloubky 80-120 cm.Tím se stalo,že i když přijdou vydatnější srážky drenáž rychle stáhne vodu a odvede ji do vodotečí a pole zůstane bez vody suché.Voda,která měla zůstat v půdě a doplňovat spodní vodu odteče bez užitku pryč a krajina vysychá. S pozdravem Rýpar Josef
ok

#3 olga Jeřábková

2019-10-21 17:34

Dávno jsem neviděla mrtvá ....NEPŘEJETÁ zvířata na silnici. Tohle byly myšky, evidentně pošly přímo tam, na asfaltu a na silničce málo frekventované, ale zase ne tak, aby tam ležely hodiny.Je to silnice od Dubé ke Korcům a jedno je jisté, že tam nějaký idiot tráví.

Jaromír Habr
Nepřihlášený uživatel

#4

2019-10-21 20:10

Petici proti trávení hlodavců jsem podpořil. Další petici nepodpořím, jednak proto, že to začíná vypadat jako válka myslivecké lobby proti zemědělské lobby, ale především proto, že tyto problémy jsou naprosto marginální oproti problémům systému, který vše poměřuje penězi a jde na ruku nejhorším z nás lidí, a tím problémy vytváří.
Až bude petice za návrat lidskosti a omezení vlivu nenasytných a nenasytitelných pošetilců, pokoušejících se přivlastnit si svět, opět se rád přidám.

Iva Kočíková

#5

2019-10-21 21:28

Díky!!! Podepisuju kde co můžu. (Teda pokud jde o krajinu)

Marijaguar

#6 Re: ma to smysl

2019-10-22 08:35

#4: Jaromír Habr -  

Mily Jaromire,

jen bych Vas chtela malicko poopravit. Ta druha zde doporucovana petice nevznikla jako valka dvou lobby - je to velmi vzacna iniciativa, kde se spojili prirodovedci, ochranari a myslivci. Uz tim, ze spolu dve velke organizace, ktere se ne vzdy shodnou (ornitologove vs. myslivci) nasli spolecnou rec, je znamka, o jak zavazne tema se jedna. Ano, petice miri proti zavedenym agrarnim molochum, kteri nasi krajinu, objektivne priznano, nici. 
Vztahy mezi lidmi petice nezmeni, system neprenastavi, ale je to alespon mala vec, kterou muzeme udelat. Mala vec k pozitivni zmene. At uz je nase spolecnost nastavena jakkoli, i mala zmena ve vztahu k nasi zemi a prirode se pocita. A v tomto konretnim pripade - petice za peci o pudu a krajinu - je cela ta vec velmi dobre promyslena a podlozena. Text i pozadavky dobre napsane, a stoji za nimi lide, kteri se krajinou a jeji promenou zabyvaji odborne i desitky let. 
Doporucuju.
Uz proto, ze vam vleje nadeji, ze ne vse je u nas tak spatne, jak se zda. Ta lidskost, po ktere touzite (touzime) se da nalezt i zde. 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-01-25 05:22


Saly

#8 A můžeme znovu

2020-01-25 05:24

Skvělé, můžeme začít znovu, je to nekonečný boj.

Vlastik-vlasta Aron

#9 Petice

2020-01-27 19:43

Nebudu podporovat takového Darbujana,co mu jde jen o vlastní zisk a nekouká na krajinu a životní prostředí!!!!!!


Anonymous

#10

2020-05-07 08:10

...a nyní - jaro 2020 - bylo použití jedu povoleno!! :((

#11 4 mrtví ušáci

2023-03-30 13:55

Během týdne jsem při procházkách natrefil již na 4. uhynulého ušáka. Předpokládám, že to souvisí s avizovanou aplikací Stutox II (viz. webovky domazelice.cz/ aktuality/ oznameni-o-aplikaci-stutox-ii). Zákaz neprošel?




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...