DOMOV VŠEM útulkovým z Přímětic

DOMOV VŠEM útulkovým z Přímětic / Oznámení / Článek o Příměticích v jihomoravské MF DNES a iDNES.cz / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2017-02-20 16:31

Pěkný den i já jsem před cca 10 lety zachraňovala ale tentokrát koně. Koně v Kletečné u Pelhřimova. Hladem se okusovali navzájem, velká břicha jak byli plné červů, jezdci kteří je osedlali, tak koně vysílením zemřeli, utopili, majitel je i rozporcoval a prý narval do mrazáku. Jednu holčinu jsem uprosila o fotky, dala mi cd které jsem odnesla, volala jsem na všechny dostupné úřady, zaslala do TV. Nejdřív z pána udělali tyrana a druhá televize božského zachránce všech nemocných koní a ze mě největší ,, kravku,, v republice. Nevím jak se mu daří nyní, přestala jsem se již zajímat, ale někdo tvrdí že si pořídil lva a tak ty koně kteří pojdou asi budou mít svá uplatnění i po smrti. Už se nezajímám a je to již dlouho, ale držím palce každému kdo se zajímá, pomáhá a hlavně vydrží nad úřady a lidskou neochotou.
Naštvaná

#2 Re: smutné

2017-02-21 21:32

#1: -  

 je docela smutné ze jste se přestala zajímat jen po tom co vám někdo šlapal na paty člověk ze srdcem který  chce opravdu pomoct jde hlava ne hlava a ne ze po neúspěchu se na to vykašle je to snad horší než nedělat nic 

je mi z vás zle!