PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

#251

2011-09-11 15:02

Přeji hezký den všem slušným lidem. Toto, co se u nás děje, není demokracie, za kterou jsem chodil cinkat klíčema a protestovat. Za celou dobu žádná vláda neudělala nic pro svůj lid a slušný občan dnes nemá žádná práva. Dokonce ani nesmí si chránit svůj majetek, natož své zdraví. Plně souhlasím s peticí za odstoupení vlády, ale dodávám, že se nesmí dopustit toho, aby se opět začlenili parlamentní strany do naší budoucnosti, neboť potom by tato petice neměla vůbec žádný smysl. Je třeba překopat spoustu nesmyslných zákonů a pracovat hlavně pro národ. Včetně vlády by měl odstoupit i člověk nejvíce škodící naší zemi a lidu (krade propisky). Nejmenuji ho záměrně, protože tato osoba je podle mne nejvíce škodící. Je pravdou, že se najde i třeba: "kam vítr, tam plášť" Kalousek a ten přežívá všechny vládní strany a v pohodě od počátku porevolučních vlád. Tak ten tam už vůbec nemá co dělat (opět škodič). Mohl bych pokračovat, ale všichni už to vlastně znáte sami, takže přeji hlavně úspěch a samozřejmě máte moji podporu. Jaroslav Čep Jbc
Alex Torok Havířov
Nepřihlášený uživatel

#252

2011-09-11 22:29

Plně souhlasím s peticí. S výjimkou krátkého období Pražského jara žádná vláda ČSR ani ČR nebyla dobrá, ale tato ve své antilidské a rozkrádačské politice předběhla už všechny předchozí a pomalu bych ji přirovnal k vládě stalinistů v 50. létech nebo normalizátorů počátkem 70.let.


Nepřihlášený uživatel

#253

2011-09-11 22:30

Ať už vypadnou ty korytáři hladový, doufám a věřím, že tato petice pomůže nám lidem chudákům co žijeme z ruky do .......... souhlasím s tím a fandím těm kdo to zorganizoval. Miluš

Nepřihlášený uživatel

#254

2011-09-11 23:34

KDO ZACHRÁNI TUTO REPUBLIKU, KDYŽ JE CELÁ ROZKRADENÁ?
MÁM POCIT, ŽE TI CO CHODÍ DO PRÁCE A PRACUJÍ, ŽE BY MĚLI MÍSTO DANÍ ODEVZDAT CELÝ PLAT, ABY ZBYLO PRO VLÁDU, POSLANCE A CIKÁNY (PARDON, ROMY) A BYLO BY VŠE V POŘÁDKU. JENŽE TO BYCHOM VŠICHNI VYMŘELI, TAKŽE BY NAKONEC VYMŘELI TAKY.
http://www.uzstacilo.cz

#255 http://www.uzstacilo.cz

2011-09-12 03:32

http://www.uzstacilo.cz připojte se na FB
zklamaná občanka této země

#256 moc si od toho neslibujte!

2011-09-12 11:02

Kdo nám vrátí rozkradený majetek?Kdo bude potrestán?...

Nepřihlášený uživatel

#257

2011-09-12 11:56

Každý má svou cestu, někomu to trvá déle, než se ho dotkne osobně současný stav společnosti. Každý národ má takovou vládu, jskou si zaslouží. Zahleděnost do sebe,sobectví a lhostejnost umožňují vládu darebáků. Je potřeba začít alespoň nazývat věci pravým jménem. Krádež krádeží, válku válkou podvod podvodem a nepřizpůsobovat se tomu. To je první krok.

Nepřihlášený uživatel

#258

2011-09-12 14:32

Přišla jsem nedávno o zaměstnání. 10 let ve školství.... Do té doby, než jsem začala shánět nové místo jsem si vlastně neuvědomovala (nebo nepřipouštěla - mě se to netýkalo), v jak děsným SRABU to žijeme. Je načase, vzít znuvu klíče do ruky, i když cepy by byly lepší. Škoda, kde těm je konec !Děkuji vám za vaši práci ! Ivana

Nepřihlášený uživatel

#259

2011-09-12 14:36

Sleduji, jak pomalu přibývají hlasy na petici. Takovýto způsob se mi zdá dosti pomalý. Málokterý uživatel internetu si toho všimne. Lepší by byly listiny na návsích a náměstích.

Nepřihlášený uživatel

#260

2011-09-12 20:47

Už konečně musíme začít uklízet ten nepořádek a pěkně od zhora dolů, takovej svinčík v tomhle státě nelze dále snášet!!!

Nepřihlášený uživatel

#261

2011-09-12 21:06

Nechybí peníze, je moc zlodějů ve vládě

Nepřihlášený uživatel

#262

2011-09-12 22:58

Tato vláda nevyhrála volby ale dostala se k moci podvodem,který vymyslel Václav Klaus, tak jako jiné podvody.Tato vláda neplní předvolební sliby,takže pokračuje v podvodu.Podvod v jakékoliv formě by měl být nejtěžší zločin.Těžší než vražda,protože z hlediska vyššího principu mravního vražda na tyranech není zločin.
Zodpovědní občané ČR

#263 Záasadní věcí je ZRUŠENÍ nehorázné imunity politiků v ČR !!!

2011-09-13 10:07

V české ústavě je odstavec, kterým si politici zajistili bezmeznou imunitu! To je strašná drzost !!! V části: Hlava druhá, článek 27/4 je, že když poslanci nebo senátoři nevydají poslance nebo senátora k trestnímu stíhání, tak je jeho trestní stíhání navždy vyloučeno !!! Tohle je neuvěřitelné zneužití pravomoci !!! Tento odstavec musí být z ústavy odstraněn !!! Jinak se nehneme z místa !!! BEZ této imunity budou poslanci a senátoři jednat mnohem zodpovědněji a poctivěji !!! TUTO ZMĚNU v ústavě MUSÍME DOCÍLIT !!!
Dokument

#264 Re:

2011-09-13 10:11

Žádné násilí ! Cokoli je založeno na zločinu, je zdrojem dalších zločinů ! Každé úmyslné zabití člověka je těžký zločin ! Žádné vraždy !

 

Zodpovědní občané ČR

#265 Zásadní věcí je ZRUŠENÍ nehorázné imunity politiků v ČR !!!

2011-09-13 10:15

Oprava nadpisu (viz příspěvek výše)

V české ústavě je odstavec, kterým si politici zajistili bezmeznou imunitu! To je strašná drzost !!! V části: Hlava druhá, článek 27/4 je, že když poslanci nebo senátoři nevydají poslance nebo senátora k trestnímu stíhání, tak je jeho trestní stíhání navždy vyloučeno !!! Tohle je neuvěřitelné zneužití pravomoci !!! Tento odstavec musí být z ústavy odstraněn !!! Jinak se nehneme z místa !!! BEZ této imunity budou poslanci a senátoři jednat mnohem zodpovědněji a poctivěji !!! TUTO ZMĚNU v ústavě MUSÍME DOCÍLIT !!!

Nepřihlášený uživatel

#266 Re:

2011-09-13 17:40

pták Loskuták

#267 Měli by

2011-09-13 17:43

zmizet i s touto vlád vyházet všechno od shora,kdi jim slouží jioou všichni televizní hlasatelé novináři,kteří nás informují neobjektivně vyházet všechny kdo jim slouží viz Jílková atd

Nepřihlášený uživatel

#268

2011-09-13 20:51

Proč se zapomíná na profesorissima kleptopresidenta V.K.?

Nepřihlášený uživatel

#269

2011-09-13 21:56

Začíná mi být Nečase a Kalouska líto. Chápu, že někdo vládnout musí, ale vstoupit do dějin jako inspirátor největších průšvihů je smutné.

Nepřihlášený uživatel

#270

2011-09-13 22:17

Je třeba sepsat a podepisovat další Petice za ODStoupení Klause a ODStoupení od smlozvy s NATO! Moje Mírové hnutí 2007 má pozastavenou činnost, ale zrušeno nebylo ani rozpuštěno, či zakázáno. Poue se někomu nelíbí slovo Mír a někomu zase slovo Bůh. Někomu se nelíbí obě slova zároveň a to se nelíbí přímo Satanovi. Nejhorší je, když je někdo Blbej a Navedenej zároveň. A kdo není Blázen, ten moje slova a písma pochopí. A, prosím, nikomu to neříkejte, jenom hlavně těm, komu to patří a je určeno.
talent

#271 Re: moc si od toho neslibujte!

2011-09-13 22:18

#256: zklamaná občanka této země - moc si od toho neslibujte! 

 Oni nám ho musí vrátit ti co ho rozkradli a bude nám lépe viz Řebíček, a všichni Vondra není možné,aby se obohatili z ministerských či poslaneckých platů i když už jsou tam dlouho


Nepřihlášený uživatel

#272

2011-09-13 23:27

Věřím, že se vše změní k lepšímu!!!

Nepřihlášený uživatel

#273

2011-09-14 08:41

Po peticích by měli následovat nátlakové akce-Obsazení náměstí se stany a veřejné protesty.

Nepřihlášený uživatel

#274

2011-09-14 09:18

Šetřit a utahování opasku je v této době nutné,ale v prvé řadě by si měli ti nahoře uvědomit kde se ztrácí ročně 100 miliard a tam se má začít od toho jsme je volily a za to berou peníze a né,že začnou z reformama od střední třídy a níže!

Nepřihlášený uživatel

#275 Re:

2011-09-14 11:09

#5: - vcera uz je pozde...