Proti zákazům vstupu do lesa.

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Proti zákazům vstupu do lesa.


Nepřihlášený uživatel

#1

2016-03-30 09:27

To je hodně divné.  Většina lesů bývala vždycky volně přístupných. A když synek pana hraběte zatkl babičku, an v lese sbírá chrastí na vaření a otop, dal mu jeho tatínek facku.


Nepřihlášený uživatel

#2

2016-03-30 11:06

vzdyt ta novela jeste ani neprosla


Nepřihlášený uživatel

#3 Re:

2016-03-30 16:31

#2: -  

 Až to projde, bude pozdě na protesty


Nepřihlášený uživatel

#4 Re: Re:

2016-03-30 23:07

#3: - Re:  

 to jako vazne berete jako nejaky protest petici, ktera ani nema v zakone zadnou oporu, protoze aby mela nejakou vahu musi byt papirova

Karel

#5

2016-04-08 08:33

vidím, že někomu stačí článek v idnes: Idnes aby dovozoval dalekosáhlé závěry

Mimochodem žádná "Česká lesní správa" neexistuje

 


Nepřihlášený uživatel

#6

2016-04-21 08:11

Podepisuji...Ať si myslivci honí motorkáře a čtyřkolkáře,a ne lidi,kteří se chovají slušně.Je snažší dohnat lidi,kteří jdou na procházku,než motoristy..Možná by se měli raději starat o přemnoženou zvěř,ničící majetek.Chápu to v případě ohrožených druhů zvěře..Neměli by zakázat spíš postřiky a jatka zvěře při sekání porostů a plodin?

Nepřihlášený uživatel

#7

2016-04-21 17:57

Větší blbost jsem už dávno neslyšela. Lesy jsou pro všechny obyvatele České republiky. Ti, co je vlastní se o ně mají dobře starat a jen, když je to nutné v zájmu zvěře, tak třeba upozornit na to, že je třeba chodit po cestách a být tiší. V době lovu na divočáky nebo srnčí zvěř je dobré dát upozornění od kdy do kdy dát větší pozor, aby nás myslivci nezastřelili.

Nepřihlášený uživatel

#8

2016-04-24 17:34

To co si ty naše debilove vymejšlí už je hnus. Je to samej nemakačenko a neví jak obyčejné lidi otrávyt.
Hamba co se v tomto státě děje.

Nepřihlášený uživatel

#9 Kdo jsou ti myslivci?

2016-04-25 17:28

To jsou asi ti co jim nic nepatří a chodí po cizím lese s flintou. Neni jejich pozemek ani les, ale pakárnu dělat budou. Já vidím tu bandu co střílí po všem co se hýbe a je jim jedno jestli je to můj pes nebo kočka.


Nepřihlášený uživatel

#10

2016-04-25 17:45

Jedná se o přenášení zodpovědnosti ze střelce na rodiče a celou veřejnost. Tím dojde k odebrání poslední možnosti socialně slabším na rekreaci. Ano vrchnosti se to samozřejmě netýká. Ta si jezdí jinam. Ať se stydí pokud ještě vědí co to vubec je.

Nepřihlášený uživatel

#11

2016-04-25 17:50

Neskutečná arogance moci proti většině obyvatel! Ať jsou stanovena přesná pravidla,ale jenom v době kdy může hrozit nebezpečí.Takto někdo dá zákaz a už jej nezruší.Gaunery zase nikdo nepostihne-odnesou to zase jenom lidé kteří milují přírodu.
Zajímalo by mne jméno blba,který to vymyslel.

Nepřihlášený uživatel

#12

2016-04-26 20:37

Jako lidé jsme součastí přírody a Země nikdo ji nám nebude zakazovat abrát.

Nepřihlášený uživatel

#13

2016-05-25 14:03

Aby si na mě vyskakoval nějakej vychlastanej, polodementní geront, kterej má papíry na to, že je myslivec, že jsem vlezl do lesa a chtěl po mě za to 30 000, to bych v tu chvíli přestal mít úctu ke stáří a nakopal bych ho do míst, kde záda ztrácí svoje ctěný jméno. Hlavně by ale potřebovali nakopat ti, kteří tento zákon vymejšlejí.

Nepřihlášený uživatel

#14

2016-05-26 09:39

Aha. Když zastřelí v lese babičku, co sbírá v lese chrastí na vaření a otop, tak to bude její vina. Páchala trestnou činnost tím, že vlezla do lesa.

 


Nepřihlášený uživatel

#15

2016-05-26 09:48

Australští černoši provozují svoje zemědělství tak, že napřed krajinu vypálí.  Pak tam pasou klokany a psy dingo.  

    Před časem dorazili podobní experti do Řecka. A za guvernéra Schvarzeneggera do Kalifornie.  Zahynuli přitom i nějací nimrodi. Zřítil se pod nimi posed.


Nepřihlášený uživatel

#16 Re:

2016-06-04 17:46

#1: -  

 Události roku 1848 začaly jako protesty proti privilegiím tehdejších lovců. Po roce 1918 byly honební zákony(tehdy ještě bylo co honit)  upraveny velice pečlivě, aby obyčeje  nimrodů nezadávaly příčinu k nevoli.


Nepřihlášený uživatel

#17 Re:

2016-06-04 20:04

#13: -  

 Jednou jsem takového zeleného mužíka potkal v lese.  Náhodou jsem se otočil  překvapil ho, jak šmíruje. Do té doby jsem o něm neměl nejmenší tušení. On se bleskurychle zdekoval. Zmizel jako když ho smaže. Jako krtek v trávě. Malinko  pajdal, nejasno proč.  Možná ho jiný zelený mužík někdy předtím střelil do zadku. Skrýval tvář. Obával se prozrazení. Scházel se tam poblíž s jednou paní. Jestli ho střelil ten její, netuším.

      Jiného zeleně oděného mužíka  jsem potkal u zžíceniny.  Provozoval v lese loupežnické řemeslo. Vlastně  neparkoviště bez dalších služeb. Pořídil si za tím účelem ceduli s taxou. Taky asi udával trampy; těžko  dokazovat, ale do místa jeho působiště udeřila STB nejméně jednou hromadně.

 Tihle zelení mužíci dovedou být hodně nebezpeční. Ozbrojení až po zuby jsou i bez pomoci dalšího zákona. 

 


Nepřihlášený uživatel

#18

2016-06-04 20:19

Další pitomý unijní výmysl. Jestli si někdo myslí, že zabrání arabákům v invazi, je na velkém omylu. Tohle zafunguje přesně v jejich zájmu. Nimrody pobijou, les vypálí. Akorát je přitom nebude nikdo rušit. Iniciátory a autory toho zákona vyhoďte.


Nepřihlášený uživatel

#19

2016-09-30 14:10

Sice v nic nedoufám, ale nechci se tvářit, jako že je svět kolem nás v pořádku. Vlastně doufám, pouze v ukončení dějin tohoto zvráceného světa, rukou Pána Boha.