Proti stávce odborářů

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Proti stávce odborářů


Anonymous

#1

2011-06-13 11:49

Když stávkovat, tak inteligentně.

Nepřihlášený uživatel

#2

2011-06-13 16:21

Odmítám nátlakové akce pseudoodborářů,teří chtějí vyvolat v zemi destabilizaci.
já král první

#3 když stávkovat

2011-06-13 16:25

tak pořádně
kde mohu podepsat petici proti této petici?
jaja

#4 moc vás tady placených antistavkařů není.

2011-06-13 16:33

Koukám, že vás tady moc proti te stavce není.

Nepřihlášený uživatel

#5 podporovat tuto vládu

2011-06-13 16:34

je ostuda
vozembouch

#6

2011-06-13 16:40

jenom magor je proti stávce

#7 No teda

2011-06-13 16:47

ale vás tady je! Myslim těch co to podepsali. Můžete se v mikrobuse hrát na schovku tragédi!

Nepřihlášený uživatel

#8 rodí se nám

2011-06-13 17:00

nový dopis pragováků na podporu vládě

Nepřihlášený uživatel

#9 Re:

2011-06-13 17:00

#6: vozembouch -

Vozembouche je holt pro.

josh

#10 Stávka

2011-06-13 17:37

Když tady čtu ty negativní komentáře, mám dojem, že se jedná o lidi středního věku, kterým můžou být tyto reformy vcelku jedno, protože tyto se týkají převážně lidí narozených po roce 2000 (důchodová reforma) a jiné se týká mnohem více lidí, než jen těchto "vyvolených" kteří o sobě dávají vědět. Osobně nevidím ke stávce důvod. Je to pouze nátlaková akce, kterou odboráři dělají jen proto, aby nepřišli o svoje výhody, které v práci mají, ale to, že je spousta jiných nemá je nezajímá. A dále pak se stačí podívat, jak tomu bylo v posledních letech, kdy normální člověk musí vyžít s tím co má, zatímco odboráři chtějí pořád něco navíc a když to nemají, tak přeci nebudou pracovat. Trochu mě připomínají p. Paroubka, který když prohrál volby řekl, že země se kvůli volbě občanů vrací do roku 1948, kdy se k moci dostali komunisté jen proto, že právě sociální demokracie rozpustila vládu v době, kdy většina poslanců byla mimo republiku.

Co se týká stávek, má se náš stát ještě co učit. Stačí se podívat do Velké Británie, kde to odboráři zkoušeli za doby, kdy byla premiérkou Margaret Thatcherová. Když začali stávkovat v uhelných dolech, nakoupili levné uhlí z Polska, aby ukázali, že je nepotřebují. Ušlé zisky zaplatili odboráři ze svého a nakonec si to rozmysleli, protože viděli, že nic nedostanou. Další nátlaková akce byla od dispečerů letového provozu. Tito oznámili generální stávku, která měla zastavit veškerý letecký provoz v Británii. Vláda povolala armádu a těm, kteří se rozhodli nepracovat vzkázala, že další den už do práce nemusí. Obě akce dopadli pro odboráře tak, že si nic nevyřvali a nakonec byli rádi za to co mají, neboť i tak mají více, než většina "normálních" obyvatel.

Nakonec jedna otázka: Je spravedlivé, aby zaměstnanec DP či ČD měl cestování zadarmo, včetně jeho rodinných příslušníků, když každý jiný za to platí nemalé peníze???


Nepřihlášený uživatel

#11 jo Mrs. margaret byla dobrá

2011-06-13 18:10

hospodářsky poslala británii o několik let zpět a konzervatisti se z jejích "úspěchů" vzpamatovávali v podstatě 20 let
ale hlavně že ukázala tvrdou ruku to se bolševikům líbí

Nepřihlášený uživatel

#12 Re: Stávka

2011-06-13 18:39

#10: josh - Stávka

Vůbec nemá cenu se těch lidí na něco ptát, teď jsem dostala na jednom chatu odpověď na otázku co se zlepší tím, že si vzájemně rozmlátí huby a budou "věšet" všechny co nejdou s NIMI. A proč z toho mám mít pocit, že to vše dělají pro naše potomky. Asi bych jí dostala taky a hlavně jsem amorální. Prostě jen černá nebo bílá.

Vůbec nemá cenu se ptát tam kde odpovídá anonymní agresivita a jednoduchost. Je mi zle z toho, co se v lidech(?) probouzí.


Nepřihlášený uživatel

#13 Re: Re: Stávka

2011-06-13 18:58


Nepřihlášený uživatel

#14

2011-06-13 22:19

Bez komentáře.

Nepřihlášený uživatel

#15

2011-06-13 23:41

At soudruzi odboráři už táhnou do háje a začnou makat. Jak je možné, že jim nevadí, že si jejich šéf železnic nechává platit přes 250tis. měsíčně. Ať si konečně přestanou brát do huby, že zastupují celý lid ČR. To už mají takovou demenci, že si do ní sami nevidí? Není to náhodou jejich generace, která dokázala tady vše rozkrast a ještě volat chyťte zloděje? Ať se vezmou za ruku s p. Husakem a dále hospodaří jako v Sazce...

Nepřihlášený uživatel

#16 Na kole

2011-06-14 14:41

Ve čtvrtek chci jet z Jižáku na kole. Nechce se mi ale proplétat mezi auty. Co takle se dohodnout a vyrazit ve velkém počtu po magistrále do centra? Mohli by se přidat i lidi na inlinech.
Ra

#17 Re:

2011-06-14 14:41

#1: -

Ptala jsem se na všech diskusích: proč proboha nenechají socani a jejich přisluhovači vládu udělat reformy. Když jsou na ně lidi naštvaní, zvolí příští kolo socany a oni budou mít usnadněnou cestu. Ale oni jsou tak zaslepení, že ani nedokáží uznat, že vláda vládne a oni mohou jen doporučovat. Jsou ubozí.

Ra

#18 Re: Stávka

2011-06-14 14:45

#10: josh - Stávka

všechny  benefity mohou zůstat, když si na to zaměstnavatel vydělá a zaplatí je zaměstnancům ze svých zisků. Když ne a kradou je ostatním zaměstnancům, pak je něco velmi špatně.

jack

#19 Není jich moc

2011-06-14 19:20

Stávka je pro utlačovaný lid, nechápu nějakého troubu, co to může podepsat. Vypsáním předčasných voleb by stávku zastavili. :-)
dement

#20 Re: Není jich moc

2011-06-15 00:16


Nepřihlášený uživatel

#21

2011-06-15 00:17

jseš blb a jěště utlačovanej ha ha ha.
Matouš Jeřábek

#22

2011-06-26 20:45

Kdykoliv nekdo dostane neco zadarmo, nekomu jinemu zadarmo neco vzali... - Bob McEven (americky senator)
akcitrk

#23 Proč proti stávce ?

2011-06-28 09:14

Já si myslím ,že ty peníze,které chybí teď v státní pokladně , rozházeli a prošustrovali ti co tam teď sedí , nechápu proč by to měli platit normálně pracující lidé. Ať radši neplánují tak velké výdaje a investice , však až se pokladna vyrovná tak pak se bude pokračovat. Stávka je náznak toho , že se toto lidem nelíbí a,že ti co nemají za svou práci zodpovědnost , tak vesele utrácejí naše daně a pak po nás chtějí ještě více peněz. Stávkovat by se mnělo důrazněji a pro konkrétní kroky, co budou muset politici udělat , aby nemuseli lidem brát peníze.Takhle se hospodaří se svěřenými statky ? Velkej bič a malej dvůr na ně.

Nepřihlášený uživatel

#24

2011-06-28 10:42

Kdyby šli Ti hajzlové odborářští raději něco dělat - celá léta se to tu válelo u koryt a teď to ještě otravuje národ... Nahnal bych je do Michelinky tahat pneumatiky... Dohnalo to ekonomiku do krachu a teď to chce ještě přidat... Práci bych Vám přidal vy šmejdi..... Kotalík Marek...!!!!!!!!!!!!!!!!
40 je krásný věk...

#25 Re:

2011-06-28 10:46

#15: -  

 SOUHLASÍM S vÁMI, stávkovat si můžou dovolit jen zaměstnanci velkých celků, kde mají tzv. totalitní odbory ROH, já kdybych v práci stávkovala ( a to dělám v bance) tak zítra nemusím chodit...tohle vydírání státu fakt nesnáším a kdo to všechno zaplatí no my ostatní ze svých odvodů, tak kdo bude ještě letos stávkovat už tu byli doktoři, dráhy tak ještě zbývá policie a učitelé, všichni ohromní chudáci...