Zachraňte tuning

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zachraňte tuning


Nepřihlášený uživatel

#26

2015-12-12 00:34

Nejsem zadny extra tuner, ale tohle je uz moc. Mozna by pomohla i demostrace ve stylu Spanile jizdy...kdy se sjede 3 tisice aut a v praze zablokuji silnice...to by jste videli jak rychle vy jim ty usmevy zmizely z xichtu...;-)
Jackob

#27 Re: klidně mrdam na jejich hromadu zákazů ... jelikož oni mrdaj nas jako slušný lidi

2015-12-12 06:15

#10: -  

 Deně se člověk podká s kretenem na silnici kterej nedá přednost,projede v klidu na červenou,ohrožuje provoz a zdraví a to má pouhou felicii a člověk co si koupí třeba jako já mondeo mk3 2001 2.0tddi a jen sníží podvozek posadí ho na 19" kola tak fizlové jdou po mě jak slepice po flusu ale že vedle mě jel borec s pomalu rozpadající padákem b4 a zastaví mě... Tak to je konec a stouhe bombou dnes končím ja ...

S podpisem petice a respektem k tuningu

                                                             Jackob


Nepřihlášený uživatel

#28

2015-12-12 11:42

Ať se starají o to aby byli silnice pořádně udělaný a hlavně ať omezujou ty organizace které ničí naší komunitu,tohle už je nehoráznost a totální diktatura co mas a co nemáš mít a co může a nesmíš apod.zacnete hlavně u sebe co máte hlasovat a jak se máte chovat,ne že budete omezovat ty lidi co tím zijou a berou to jako sportovního koníčka a nezarazujte tuning mezi rally sport vy arogantní mamlasove

Anonymous

#29 Re:

2015-12-12 12:43

#1: -  

 stačí věřit (Y) ;)

 


Nepřihlášený uživatel

#30

2015-12-12 13:07

Vymejsleji same picoviny,misto aby se starali o lidi,uz nevedi jak z lidi dostat prachy zmrdi

Nepřihlášený uživatel

#31

2015-12-12 13:46

Zdravím vás už to opravdu přehánějí zas v tom sou jen peníze a my na to doplatime. Už tak je to tady dost přehnané skrs tuning a ted ešte tohle to je poslední kapka sme pro ně jen smetí tohle nám ale už zakazat nemohou.!!!!

Nepřihlášený uživatel

#32

2015-12-12 15:31

Nikdo mi nebude diktovat co si muzu na svem aute vylepsit pokud to neohrozuje nici bezpecnost ! Statu odvadim dost velke dane a na sve vozidlo mi rozhodne neprispiva tak at jde do prdele s temi zakazy !!!
janči

#33 .......

2015-12-12 18:27

ja som slovák a túto petíciu som podpísal aj preto aby to nenapadlo náhodou aj našej dementnej vláde a tiež si myslím že by to hcelo poriadny protest k tejto petícii...


Nepřihlášený uživatel

#34

2015-12-12 18:46

blbci to sou nic jiniho .:D jenom žarlej nebo nevim mam rád tuning nemam rad originalni auto to potom nemá cenu žadný auto mít

Nepřihlášený uživatel

#35 Re:

2015-12-12 18:48

#26: -  

 To más pravdu .:D


Nepřihlášený uživatel

#36

2015-12-12 19:04

Zákaz tunyngu je nesmisl. Spousta lidi tím zije a pro spoustu lidi je to konicek . nevidím důvod proč zakázat například ciptunyng a podobně , třeba zrovna ten čip sníží spotřebu takže je to i knecemu dobře .já jsem pro TUNING..

Nepřihlášený uživatel

#37 Re: do ulic

2015-12-12 19:07

#14: pijotress - do ulic 

 Tak do toho jdu taky :D


Nepřihlášený uživatel

#38

2015-12-12 20:28

Sou to buzeranti. Kamarád žije v německu udělal si auto podle svých představ jako napří klad: větší brzdy ,upravil motor,světla podvozek,........ Udělal tam stk a zapsali mu věci do tp a nikdo ho neomezoval a nic takového. A když dojel do čr tak policajti nemohli nic pač to mněl v tp. Tak proč by to nemohlo fungovat tady? Protože nás tunery nikdo z polityků nechápe. Nemněli to oni tak to nemůžeme mít ani mi, zkrátka musíme mít vše  podle nich? Já ba tu jejich bizeraci kašlu. J.R


Nepřihlášený uživatel

#39

2015-12-13 03:56

Já nwm ale člověk si koupí auto za své peníze a nemuže si tam udělat něco co by chtěl???proč jako???Prostě ČR samé kokotiny .)ú


Nepřihlášený uživatel

#40

2015-12-13 08:01

Neskutecna buzerace nas ceka.hlavne ze jsme chteli svobodu a najednou se vse zakazuje

Nepřihlášený uživatel

#41

2015-12-13 08:31

Sám makam na kare...a tohle! Stát je akurat vyjebanej.! Nechapu s toho už

Nepřihlášený uživatel

#42

2015-12-13 10:02

Mam rad tuning a vse kolem nej tak proc nas chteji stale omezovat

Nepřihlášený uživatel

#43

2015-12-13 11:25

Nezacina byt toto opet zacatek komunismu? A nebo spatne chapu pojem demokracie?

Nepřihlášený uživatel

#44

2015-12-13 15:09

to tedy bude ještě horši jak za komunismu , všechny auta budou muset byt stejne a jak se bude nekdo lišit tak to bude nepovolený tuning , a nakonec  zde budou jezdit jen seriovky a prodavat  se budou jen auta vyrobena v EU.

kane007

#45

2015-12-13 19:44

Hlavne, ze tomu chteji rikat demokracie a neustale akorat zakazujou, prikazujou co a jak delat....za chvili budeme moci chodit akorat tak pesky, protoze eko auta budou drahy jako krava a benzin nebo diesel zakazou uplne

KOFOLA

#46

2015-12-13 22:22

kazdy ma sve konicky !!! nekdo ma golf ,nekdo jizdu na koni ,dalsi zase tenis no a my NO MY MAME TUNING TAK NAM HO NEBERTE !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#47

2015-12-14 13:31

Jo nevím z čí tlamy to vyšlo, ale původní návrh zněl, že se do aut budou moci dávat pouze díly originální, vím že spousta lidí proti tomu protestovala, že tím pádem si prakticky nikdo do auta nemůže dát náhradní díl ani z druhovýroby. Jsou to kreténi, a né že bych byl jakkoliv nábožensky založený, ale příště budou chtít zakázat třeba křesťanství ne?
Kyuubi96

#48 Re:

2015-12-14 13:33

#26: -  

 To zní jako skvělý nápad, GIGA TUNING SRAZ PRAHA? Vygumujem krysy z hradu :D 


Nepřihlášený uživatel

#49

2015-12-15 03:20

Proč by chom měli mít všichni úplně stejná auta bez nejakych úprav vzdit auto které je v tuningu je kolikrát mnohem bezpečnější než nějaká sériovka většinou když si někdo ladí auto tak např si koupi lepší brzdove kotouče a desky a kdyz sériovka tak většinou něco obyčejného co skoro nebrzdi... Nechcete nám nakonec zakázat i chodit na WC? Ubohy stát a ubozaci co ty naše zákony vymislite stidte se a raději se začnete starat o ten bordel co tady je a ne o záliby lidí a používat a brát řidičský průkazu... To že někdo náliže nebo nadycha snad neznamená že neumí řídit jednou autoskolu udělal tak proc pokud nezavinil žádnou nehodu ale když zpacha nehodu tak ať si to pořádně obsere! Jen sikanujete občany ČR a hlavně ridice vymyšlite hovna a chujarny! Uvedomte si že některé lidí ridicak živí a když jim ho seberete jak mají živit rodiny akorad se dostanou do finančních potíží a aby se do nich nedostali tak x lidí riskuje a řídí dal a jsou z toho tak vyřízení že neví co mají dělat aby sebe samotného uzivili když nemají ridicak! Hlavně že takovim debilum co řídit neumí ani po roce co maji ridicak a zpusoby x nehod tem ridicak necháte ! KRETENI KOLIK LIDI SEDI V BASE JEN ZA TO ZE RIDILI V ZAKAZU RIZENI A HLSVNE PROC RIDILI DAL? ASI PROTO ZE MUSI RIDIT A HLAVNE UMI RIDIT TO SE NEDA ZAPOMENOUZ ZE DNE NA DEN ! UBOZAVI HLAVNE ZE UTRAVITE STATNI PENIZE ZA ZKURVENE TESTY A TESTRY! KDYBY JSTE RADEJI DAVALI TY PENIZE NA SILNICE NEBO NA KLOKANKY! ALE VY JE RATSI NARVETE DO TESTRU NEBO UPRCHLIKU! FUJ NA VAS STIDTE SE !

Nepřihlášený uživatel

#50

2015-12-16 22:47

At jde celí stat do PRDELE Preci se nebu vozit jen na letisti