Petice za odvolání ředitele Slezského divadla v Opavě Karla Drgáče


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-10-24 06:24

Nedopusťme další cílenou kariéristickou likvidaci kulturní instituce. Získat jen moc a tzv. vliv v regionálním dění, neuvědomovat si dopad na kulturu jako takovou. To je, bohužel, dnešní trend kariéristických struktur, které hledají jen teplé místečko na úřadech a ve státních institucích, vždy jen pod záminkou usilovné práce pro občany. Vše jde stranou a na povrch vyvstanou jen sebestředné, egoistické ambice jednotlivců bez ohledu na budoucnost institucí, o etice ani nemluvě. Bez respektu a pokory a úcty.
Martin

#2 Re:

2015-10-24 08:12

#1: -  

 Tohle platí především pro hnutí ANO pro Opavu, kteří Váš komentář naplňují do posledního písmene. Ale Opavané si je zvolili, tak ať teď trpí za svou hloupost.


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-10-24 10:22

Jsem byvala clenka baletu tohoto divadla ,zalezi mi na povesti ,na lidech ,kteri se vzdy snazili dat to nejlepsi i za podminek nepriznivych .
Ziji v cizine ,ale neopomenu se vratit ,nebo poslat moji dceru do Opavskeho divadla .
Byla spolu se mnou v Rouen ,v Parizi pracovne ,
A ocenila kvalitu Opavske sceny ,zvlastepak i navic italskou vyslovnost v it. operach ,nenechte znicit
Entusiasmus lidi a povest divadla .
Dekuji S.Malinska

Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2015-10-24 15:01

Zrovna ty máš co říkat, Hložku. A nemysli si, že tvoje komenty nikdo nepozná.


Nepřihlášený uživatel

#5

2015-10-24 19:38

Držím palce celému divadlu které patří opavákům .

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-10-25 14:32

Všem kolegům v Opavě držím palce, jen bych pod peticí očekávala více podpisů z vlastních řad, tzn. zaměstnanců Slezského divadla.

Pepa

#7

2015-10-25 16:16

Pánové Drgáč, Černín a Víteček (ANO) by si měli uvědomit, že ponižování, bossing a zastrašování do kultury a jakékoliv kulturní společnosti nepatří. Politické machinace ať si nechají na Hlásku a neničí lidi, kteří se snaží dobře dělat svou práci.

Lidé, dávejte pozor koho volíte. 90% podpisů pracovníků divadla je pro primátora Vítečka nepodstatných!


Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2015-10-25 17:28

#7: Pepa -  

 Zapoměl jste na Damiana Binnetiho. Jenom pro pořádek, aby mu nebylo líto, že není taky uveden.

Zdeňka
Nepřihlášený uživatel

#9

2015-10-25 19:54

Protože mám lidi, co hrají v našem opavském divadle ráda, umí svou práci a určitě mají k odvolání toho pána své důvody. A ne, ANO jsem nevolila.


Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2015-10-25 20:18

#9: -  

 Pani Zdenko moc dekujeme.


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-10-25 20:53

Doufám ,že se to podaří.Držím palce.

 


Nepřihlášený uživatel

#12

2015-10-26 19:20

Ráda chodím do tohoto divadla, umělecká úroveň je vysoká a nelíbí se mi manipulace a obsazování stěžejních míst, což se potom projevuje na umělecké úrovni souboru.


Nepřihlášený uživatel

#13

2015-10-27 06:33

Držím vám pěsti.

Nepřihlášený uživatel

#14

2015-10-27 18:53

Do divadla v Opavě jezdím už léta a ne jen tam, proto mám možnost srovnání i s většími divadly u nás. vždy mi bylo ctí a potěšením. Práce, kterou odvádějí a odváděli jeho členové je na vysoké úrovni, proto nechápu, proč chce někdo zničit jejich úsilí a snahu, vždyť reprezentují své město nejen v naší republice, ale jak jsem se dočetla i vzahraničí, což je pro oblastní divadlo velmi dobrá vizitka. Představitelé města by si měli vážit lidí,kteří mají pro svou práci zaujetí a dělají ji srdcem, proto nerozumím tomu, že zasahují do chodu dobře fungujícího divadla tímto způsobem, vždyť přece odvolat nekompetentní osobu z funkce není problém. Držím všem členům pěsti.

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#15 Re:

2015-10-27 21:26

#14: 

Není problém odvolat nekompetentní osobu z funkce, pokud vám nejde o koryto....To je ten kámen úrazu!