Chceme bezlepkový hamburger v ČR v McDonald´s


Nepřihlášený uživatel

#26 Re: Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě

2015-08-26 08:19

#22: - Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě 

 Koukám, že modly amerického kapitalismu poněkud vyčpěly.


Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2015-08-30 08:36

#6: -  

 Jestli-že ti připadají sračky od Mc Donald chutné, je v tom případě dost možné, že jsi ještě nejedl to, co opravdu chutné je.


Nepřihlášený uživatel

#28 Re: Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě

2015-08-30 08:39

#22: - Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě 

 Pro mnohé lidi je to smysl života.Jen materialismus a konzum ten jim vytváří pocit štěstí.A nejsmutnější na tom je,že je to téměř celá mladá generace,ale samozřejmě nejen oni.Tudíž ptám se sám sebe, co asi nastane až tyto individua budou rozhodovat o podstatných věcech až budou mít řídit společnost.

Stano

#29

2015-09-03 13:48

Nechapem, preco by si normalny clovek mal ist dat menu do Mekaca za 5,50 eura, ked v kazdej restauraciii kupi plnohodnotne jedlo-menu za 3,80 eura. Hlavne jedlo, polievku a obcas dezert. A rozhodne to niesu chemikalie ako v Mekaci alebo vsetkych amerických fast foodoch

Stano

#30

2015-09-03 13:54

Napriklad jahodovy shake- kokteil, obsahuje 53 druhov chemikalii, ziadne mlieko a jahody. To hovori same za seba. Aj kava ci hambace asi na tom budu silne podobne. Mc Donald to je cisty JED


Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2015-09-05 13:50

#1: -  

 Tak tam nelez.


Nepřihlášený uživatel

#32 Re:

2015-11-03 10:44

#30: Stano -  

 Víte, proč jsou milkshaky z Mekáče tak neskutečně dobré? Protože jde o speciálně vyšlechtěný vynález chemiků. To, co pijete, jsou obarvené chemikálie speciálně vytvořené tak, aby vám děsně moc chutnaly a chtěli jste pak těch chemikálií víc, víc a ještě víc. Je to nebezpečná droga jako každá jiná. Podle všeho jsou prostě opravdové jahody moc drahé, takže v McDonalds používají 50 různých chemických příchutí, které nakombinují tak, abyste měli pocit, že jíte skutečnou jahodu. A ty přeslazené koly, mastné hambáče, to je to samé, prašť jak uhoď. A místo, abychom proti tomuhle syntetickému sajrajtu bojovali, ještě se toho zastáváme, krmíme tím naše děti a chceme to lifrovat i do bezlepkových dietiků. Ubohost.


Nepřihlášený uživatel

#33 Lidi, kašlete na mekáče

2016-01-20 12:29

#15: Rosta - Re:   #14: Rosta - Re:  

 Raději jezte českou kuchyni. ... Slovy Kabátu: Ta Coca Cola není zas tak super, za housku s masem vážně dík, i když to není blbej nápad, Donalde, kam se hrabeš na knedlík. Já jsem byl určenej abych tady žil, dával si ovar, křen a k tomu pivo pil. Tam by ses povídaj jak prase v žitě měl, já nechci před nikym sednout si na prdel. Já nejsem z jůesej, já nejsem z jůesej, já vážně nejsem z jůesej a snad se proto na mě nezloběj


Nepřihlášený uživatel

#34

2016-10-09 11:08

Tak to jsem si teda počet'. 

A teď se pobliju. 

B l é é é é é é é é é é é é !

prd

 


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Re: Re: Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě

2017-01-13 09:43

#25: - Re: Re: Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě 

 "Lidem se musí dostat do podvědomí" ... a to jako proč proboha? nechtěl by si za ně rovnou myslet?