Chceme bezlepkový hamburger v ČR v McDonald´s


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-07-28 08:44

Mám alergii na lepek a laktózu.

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-07-28 14:22

Opravdu doufám,že tato petice k něčemu bude.To že, člověk trpí nemocí,přece neznamená že má už smůlu.Chceme jíst to co nám vzal osud,akorát že bezlepkově!!

Nepřihlášený uživatel

#3

2015-07-28 18:53

Ignorování této nemoci beru jako diskriminaci.


Nepřihlášený uživatel

#4 Re:

2015-07-28 20:53

#2: -  

 Přesně tak, souhlasím.


Nepřihlášený uživatel

#5

2015-07-30 05:10

Nebláznite, jedla som bezlepkový hamburger vo Švédsku v McDonalde a vôbec to nebolo chutné. Radšej si vezmite svoje pečivo do reštaurácie, kde robia skvelé hamburgre a o žiadnom celiatickom utrpení nebude ani reč.


Nepřihlášený uživatel

#6

2015-07-30 07:30

Do MC donaldu chodím už několik let a zhřešit snad může každý...takže ta radost nadlábnout se výbornými hamburgery je tak úžasné :-)

Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2015-07-31 10:01

#5: -  

 Ale já chci aby o tom byla řeč a nevím, proč bych si pořád sebou měla tahat pečivo.


Nepřihlášený uživatel

#8

2015-08-02 18:12

Já především nechci takové rádoby kvalitní blafy jako McDonald v České republice vůbec, tam může chodit jen naprostý blázen. A už vůbec nechápu ty pacienty, co chodí do mekáče s malými dětmi a už od útlého věku je místo normální zdravé stravy krmí těmi mastnými a přeslazenými blafy, to bych tvrdě pokutoval.


Nepřihlášený uživatel

#9 Re:

2015-08-03 11:49

#8: -  

 co ti je do toho ze tam nekdo chodi z detma??? je to jejich vec a jen napsat takovou picovinu, ze bys je za to pokutoval, tak to musis bejt dobrej mamrd


Nepřihlášený uživatel

#10 Re: Re:

2015-08-03 20:03

#9: - Re:  

 Je mi po tom hodně. Nelíbí se mi, jak v naší zemi pozvolna vyrůstá obézní nemocná generace a ani náhodou nad tímto nebezpečným trendem nemohu přivírat oči. Na jedné straně se vynakládají takové peníze na osvětu, ze škol se odstraňují automaty se sladkostmi, zatímco na druhé straně nezodpovědní rodiče krmí svoje děti podobnými sračkami. Jako otec bych nedopustil krmit něčím takovým své dítě, ale koukám, že některým naprosto nezodpovědným lidem je jedno, čím tráví svoje potomky a že jim zadělávají na budoucí velké problémy. Hlavně že je in chodit do mekáče, to je přece hlavní, na ničem jiném nezáleží. Jak primitivní uvažování. Ostatně vás bych podle pravopisu tipoval na sotva dokončený učňák, tudíž nepředpokládám, že máte alespoň elementální znalosti o zdravé výživě, takže co si zbytečně lámu hubu.


Nepřihlášený uživatel

#11

2015-08-05 07:11

Tak nějak mi uniká, co lidi s bezlepkovou dietou táhne do téhle nezdravé humuskantýny,??


Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2015-08-05 07:45

#11: -  

 Je to na každým rohu.

Andrea

#13

2015-08-05 09:26

Zdravím všechny, líbí se mi, jak jdete za svým a snažíte se přemluvit tuto společnost  k tomu, aby zařadili do své nabídky i bezlepkový burgr a argumentujete tím, že v okolních státech už ho májí. Ano, je to tak, mají ho tam. Uvědomili jste si někdy, že nemůžete srovnávat tuto společnost se zahraničím? A víte proč ? Protože je to úplně jiný trh. Stačí když srovnáte mapu poboček v Rakousku s ČR. Rozdíl je markantní, v Rakousku mají mnohem více poboček. Navíc.. restaurace v ČR tento burgr nemohou začít prodávat, protože restaurace na to nejsem přizpůsobené... kdyby začli tento burgr vyrábět, tak Vám nezaručí, že sendvič bude bez lepku, protože je zde možná křížová kontaminace...  Doufám, že někteří z mého komentu pochopí, co jsem Vám chtěla naznačit.. Pěkný den....

Rosta

#14 Re:

2015-08-06 15:27

#8: -  

 Souhlasim. Ja bych podobny fast foody uplne zakazal,je to nejhorsi zlo.Vzhledem k tomu,z jakych prefabrikovanych potravin mekac vyrabi ty svoje hamburgery a co je v cocacole a pepsi za svinstva,tak pro zdravejsi stravovani staci prejit k doma udelane krkovicce se zelim a knedlikem.

Rosta

#15 Re:

2015-08-06 15:29

#2: -  

 Rekni priteli,na co tohle svinstvo potrebujes?Mc nebo KFC jsou zalozeny na lidske pohodlnosti,jsou to firmy naprosto zbytecny a nezdravy,urceny tupym idiotum k obzerstvi pri jejich konzumnich hratkach.Vyhnat ze zeme stejne jako retezce,jenz znicili nase ceske obchodniky.


Nepřihlášený uživatel

#16 Re: Re: Re:

2015-08-07 13:45

#10: - Re: Re:  

 sorry, ale tak to vubec neni mekacem, takze primitivne uvazujes tak akorat ty, kdyz si to myslis...a hlavne drtiva vetsina tam s nima jde jednou za x a rozhodne ne pravidelne


Nepřihlášený uživatel

#17 Re: Re: Re:

2015-08-07 13:47

#10: - Re: Re:  

 tak treba po domacku udelany hamburger je uplne stejne zdravy jako drtiva vetsina predrazenych blbosti z obchodu se zdravou vyzivou, kdyz uz tu mas potreba predhazovat ten umele vyvolany kult radoby zdravy vyzivy


Nepřihlášený uživatel

#18

2015-08-08 07:00

někdo bere drogy někdo chodí do fast foodů, výsledek je obdobnej


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re: Re: Re:

2015-08-10 20:38

#16: - Re: Re: Re:  

 Rozhlédni se kolem sebe proboha, všudypřítomná obezita, množící se případy cukrovky, rakoviny tlustého střeva apod. jsou jasnými důkazy, že na současném způsobu stravování je všechno špatně. A všechny tyhle fast foody k tomu velkou měrou přispívají. V této hektické době místo aby se vklidu najedl v kantýně, tak do sebe na rohu neháže pár tučných hambáčů a myslí, jak na to vyzrál.


Nepřihlášený uživatel

#20

2015-08-16 09:37

nejsem si jist, jestli bezlepkovej burger něčemu pomůže. Tomu chemickýmu svinstvu co vydávaj v mekáči za jídlo nepomůže už nic..

Tomáš

#21 Hamburgry ano, ale ne z Mekáče

2015-08-17 07:20

Osobně jsem velký fanda hamburgrů a myslím si, že mletý maso v bulce se zeleninou určitě najde svoje místo v racionální stravě. Jenomže na dobrej hamburgr aby si člověk zašel tak max do vlastní kuchyně. Jinak to co dostanu v Mc je prostě někde jinde. Přesolený utopený v šílených omáčkách aby to mělo vůbec chuť... no prostě brečet :D


Nepřihlášený uživatel

#22 Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě

2015-08-20 12:32

Zvýšené povědomí konzumentů o zdravém životním stylu způsobilo, že McDonald’s tento rok zavře celkem 700 restaurací. Už na začátku roku jich zavřel 350, avšak minulou středu vyhlásil zrušení dalších 350. McDonald’s zažívá významný pokles zisku kvůli tvrdé konkurenci zdravějších fastfoodů a překombinovaném menu, které už neláká řadu zákazníků, jež přemýšlejí o jídle. Společnosti poklesl prodej o 2,3% a o 28% se jí snížily zisky, a to pouze během prvních měsíců tohoto roku. I budoucí předpovědi potvrzují další pokles.

Uzavřením 700 nejslabších poboček McDonald’s doufá, že se zbaví své brzdy a obnoví svůj úspěch ve stravování hladových obyvatel. Chce se soustředit zejména na službu McDrive. Dokud ale McDonald’s nezačne nabízet organické a lokální potraviny bez GMO, vzrůstu zisku se nemůže dočkat.

mourinka

#23 Re:

2015-08-21 10:52

#11: -  

 kdyby jsi nikdy v životě něco nejedl tak by tě to nelakalo ochutnat? jake to asi je?


Nepřihlášený uživatel

#24 Re: Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě

2015-08-24 09:04

#22: - Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě 

 Výborná zpráva. Konečně lidí přicházejí na to, co jsou to za sračky. DOufám ze skrachujou uplne, páč to co prodávají, nemá nic společné s přirozeným masem. I když myslím, že stejně možná víc nebezpečnej je KFC


Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Re: Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě

2015-08-25 18:06

#24: - Re: Pánové a dámy, já bych to neviděl tak černě 

 To je prašť jak uhoď. Ono je vážně úplně jedno, co je to za prodejce zdraví neprospívajících potravin. Lidem se musí dostat do podvědomí jíst opět zdravé potraviny, které tělo potřebuje. Mezi námi je plno lidí, kteří kupují kvanta nezdravých potravin, které pak končí v lepším případě v bioodpadech, kde se snad ani nemohou rozložit. Co tím chci říct: taková strava neprospívá po stránce zdraví, člověk tím neušetří a ani z toho není kvalitní humus. To už je na pováženou.