Zachování Mořského koníka, projektu VZP


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-04-18 10:22

No MK jsem jezdila od svých 9 let a můžu 100% říct, že mi pomohl. Měla jsem lupenku po celém těle a díky těmto zájezdům se mi ztratila. A to nemluvím o tom, že jsem se každý rok těšila na prázdniny až uvidím své kamarády. Je HROZNÁ BLBOST rušit tyto zájezdy !!!! Tisíce dětem to pomohlo, jak po zdravotní stránce, tak po psychické stránce (noví kamarádi, lásky, zážitky apod.). Už pár let nejezdím, ale vzpomínat na to budu do konce života :)

Nepřihlášený uživatel

#2 Re:

2015-04-18 10:52

#1: -  

 Děkujeme za příspěvek a názor. :)


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-04-19 09:00

Šetřit by se mělo jinde a ne na nemocných dětech!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-04-19 21:55

Po absolvování pobytu v Řecku se zdravotní stav mé dcery výrazně zlepšil po dobu dalších jedenácti měsíců.Všem dětem, které trpi jakoukoliv alergií bych takovéto pobyty doporučovala. Nechápu a nerozumím rozhodnutí o zrušení.
Šťastny Konikář!!!!

#5 !!!!!!!!!!

2015-08-13 20:50

Na MK jsem poznala spustu novych uzasnych lidi...kazdy rok se na MK nehorazne tesim protoze tam je pohoda a klid...o bezpeci deti je 100%zajisteno tak nechapu jak nekdo chce MK zrusit!!!!hlavne ze na imigranty a pristehovalce mame prachy ale na zdravi deti ne!!!!!setrit se ma jinde a ne na zdravich deti...ted hlavne maji neco delat s uprichlikama a ne nam rusit MK!!!!budem za MK bojovat!!!!a o to aby se nezrusil tak vas velice slusne zadame NERUSTE NAM MORSKEHO KONIKA I V RECKU....prosim a myslim ze s timhle aspon jednou absolvoval MK musi souhlasit!!!

Takze nechte MK na pokoji a radsi reste neco mnohem podstatnejsiho co se tady v te republice deje!!

neruste MK!!!!!!!!!!!

#6 Mk!!

2015-08-13 20:54

Nezruste nam Konika prosim moc vas za vsechny prosim nerusteho...deti na MK se vzdycky cely rok nemuzou dockat!!!!!nereste MK ale reste jine veci!!!!!!,mnohem podstatnejsi veci nez je MK!!!!jeste jednou prosim nerusteho!!!!!!!vy jak se rika "nahore"si valite sunky u more kazdy leto ale my normalni lide si to dovolit bohuzel nemuzeme a tak chcem alespon detem doprat uzitych 21dni u more!!!!!!