Zákaz norování

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Zákaz norování


Nepřihlášený uživatel

#376

2015-05-28 12:20

Hele jako norování není týrání. Vy co jste doma a sedíte u PC. Souhlasíte s každou volovinou. Norování nemá cíl vyhubit lišku. Víte že 1 liška za rok sní kolem 4 zajíců.

 

Zrušitmyslivce

#377 Re:

2015-06-01 08:11

#376: -  

 Hele, kamizolko. 4 zajíce stihnete vy bouchalové odstřelit každý z vás na jeden zátah. A třeba automobily zabijí průměrně jednoho každou minutu. A kolik k tomu sekačky. A co žerete vy, má to být taky důvod vás zastřelit?


Nepřihlášený uživatel

#378

2015-06-04 14:53

tímto způsobem lovit zvíře je povinné zakázat!
astalv

#379 Re:

2015-06-04 16:41

#6: -  

 a Vy si vůbec uvědomujete co to je norování? , pro tu ubohou matku, která chrání své potomky před psy? i před tzv. "lidmi" !


Nepřihlášený uživatel

#380 Re: Re:

2015-06-11 07:45

#316: - Re:  

 .... píše nepřihlášený uživatel :-)


Nepřihlášený uživatel

#381 Re:

2015-06-14 19:45

#6: -  

 No, musím na vás reágovat.Muj sterjda je misly

vec celej zivot.A pokazdé donesl malé lišce domu,, nikdy ho nemajz lopatou, nebo nepuatil na ně lovecké.Není to škodná, je chytrá.A ŠKODNÁ,,to si akorád člověk, umanul, ze zere domácí chovná zvírata, vejce a podobně, tak se toho musíme zbavit.No jo to zvíre necítí bolest,,,a ty slepé malé lišcátka co se narodí pěkně poslouzí jen tak čoklum na to určeným.Je to blbost.Jo a celej zivot ziju na vesnici.VHováme všechno mozné a nikdy nikdy knám liška neprišla a proc.Máme zabespečenou zahradu.Co se asi stane kdyz se lyšly uplně vypudí s povrchu zemského.Nic dobrého to ale nebude.Potom bude hon na zajíce a divoké králíky,, páč je nebude kdo lovit.A budou dělat škodu na zahrádkách.A tak si člověk udělá svuj koloběh.No,, jak smetem z povrchu zemského králíky, a zajíce..tak co budou zrát divoké kočky,,,Kuny, a já nevím co ještě,,a zase to bude porád dokola.Se vzpamatujte

ochránce zvířátek

#382 fuj

2015-06-19 10:38

Všichni jistě budete souhlasit že Hitler byl pako(slušně řečeno) ale aspoň nedovoloval násilí na zvířatech!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#383

2015-06-21 04:35

Tohle nedělají milovníci zvířat a přírody

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-21 10:19


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-21 10:22


Josef Micháček

#386 Asi z těch lidí tady pojdu!

2015-06-21 10:36

Koukám, většina lidí neví co by roupami dělali. Kdyby ste radši dělali petici proti přistěhovalcům co nám sem chystají dát. Aby ste se jednou nedivili až pujdete do krámu a tam přijde blázen co vystřílí celý obchod.

Každý máme svůj názor a já mam takový, že norování ať si klidně je, lišky nám letos vybili celý kurník s 10 slepicemi a slepice jedna nás stála 350 Kč. A vy chytráci mi to asi nezaplatíte!!! Mám známého myslivce a jsem rád, že to dělá. Vím, že jsou lišky a divočáci přemnožení tak proč je nelovit?

A pokud tu nějaký INTELIGENT napíše, že myslivci střílí zajíce kteří jsou chránení, tak jste na omylu, ty se nesmí střílet, je za to velká pokuta. Takže ať norování je a ekosystém se udržuje. Všude by měla být rovnováha.
A pokud se chcete jen dočíst o zajících a malých zvířátkách co žili kdysi a díky chytrákům jako vy vymřeli tak to GOOD LUCK!

PS: Přečtěte si něco nejdříve o myslivosti atd. a pak dělejte chytré.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-21 10:39


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-21 10:45


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-21 10:47


Vincentka

#390 Re: Asi z těch lidí tady pojdu!

2015-06-21 10:51

#386: Josef Micháček - Asi z těch lidí tady pojdu! 

Souhlasím s tebou jsem také z vesnice a nejednou nám lišky vybílily kurník a navíc jednou známého kousla liška a bohužel chytil vzteklinu a přála bych to tady všem co tu podepsali petici. Nechci bránit myslivce, ale lidi nevidí to, že staví krmelce a v zimě dávají zvířatům potravu, aby tu zimu vůbec přežili. Kdyby to dělali jen pro zábavu, už by to bylo dávno vše zakázané. 


Nepřihlášený uživatel

#391

2015-06-27 00:07

žádám okamžité zrušení nehumánního NORKOVÁNÍ! stop činům proti lidskosti!

Nepřihlášený uživatel

#392

2015-06-28 10:06

Roky jsem pracoval jako lesni delnik a tudíž mam bohate zkusenosti s tzv.myslivci.Neni to nic,než banda opilců a pitlaku.
Agresivní vegan

#393 Re: Re:

2015-06-28 10:20

#377: Zrušitmyslivce - Re:  

 Dobrá otázka! :-)


Nepřihlášený uživatel

#394

2015-06-28 10:24

S peticí za zákaz norování souhlasím z toho důvodu, že je nanejvýš nutné změnit vztah člověka k ostatním tvorům na Zemi a k přírodě vůbec. Náš dluh je v tomto směru obrovský. Přitom zákaz norování bude jen nepatrným krokem správným směrem.

Nepřihlášený uživatel

#395 Re: Re: Asi z těch lidí tady pojdu!

2015-06-28 10:26

#390: Vincentka - Re: Asi z těch lidí tady pojdu! 

 ja asi pojdu z tebe, jsem taky z vesnice a stojim za liskama ne myslivcema.to s tim krmenim v zime  neni tak horke.je to spise  symbolicke.

at si radsi postavi obory,nebo zacnou platit skody na vozidlech zpusobene jejich zveri.


Nepřihlášený uživatel

#396

2015-06-28 10:43

Tak ted jsem viděla dokument o tom norování....:-( no udělalo se mi z toho ZLE! Ten záběr jak vytáhnot lišku z nory a nechaj jí psům ať si užijou, ať ji poztrhaj.... a spousta dalších věcí. Co to je za hnusáky do háje! Že je to pouze na každým myslivci jak bude lovit? V reportáži ty ,,myslivci´´ :D jak si říkaj :D ten lov vzali moc vážně a opravdu se v tom vyžívaj. Tohle teda ne!!! Správně jak to tu někdo pojmenoval. Jsou to duševně chorý lidi, kteří tohle dělaj. Tohle není myslivost. Správněj myslivec zná myslivecké destaro: Za II. ke zvěři se chovej šetrně, chovej ji, zušlechťuj a chraň.


Nepřihlášený uživatel

#397

2015-06-29 07:47

Každý život je vzácný a páni poslanci by to mohli a měli vědět,

Nepřihlášený uživatel

#398

2015-06-29 20:06

Obecně nesouhlasím s lovem zvěře v období kladení a bezprostřední péče o mladé. Je to zcela ohavné a neomluvitelné barbarství. I mimo tuto dobu se najde spousta loveckých fanatiků. kteří jsou schopni zdecimovat stav čehokoli. Zakázal bych nošené zbraní do lesa od prvního ledna do konce června. Povolení odstřelu škodné a lončáků je jen maskování masového pytláctví, které pod touto záminkou umožňuje celoroční střelbu na cokoli živého v přírodě. Nejsem ortodoxní ochranář a tvrdím, že řízený lov je obecně zcela nutný. Měl by však vždy být prováděn se znalostí problematiky, zákonů a hlavně eticky, s co nejmenší možnou měrou utrpení. Nejsme v době kamenné!!! Celý život se věnuji přírodě a dobře vím o čem mluvím.
Michal Tuška

Nepřihlášený uživatel

#399

2015-06-29 23:30

Proč jsem podepsala tuto petici?
Protože mám odpor k jakékoliv surovosti. Část mé rodiny pochází z Balkánu. Krutost v bývalé SFRJ ke zvířatům se pak promítla ve válce na lidech...

Nepřihlášený uživatel

#400 Re:

2015-07-05 12:03

#11: Peša -  

 Pešo, jak můžete porovnávat neporovnatelné?! Tato petice je o jedné problematice, prosím, uvažujte, abyste nebyl Vy ten HLUPÁK!