Češi proti putinovým Nočním vlkům (otevřený dopis vládě ČR)


Nepřihlášený uživatel

#226 Re:

2015-04-19 02:47

#131: -  

 Noční vlci patří k avantgardě putinovské mašinérie, aktivně se účastnili invaze na Krym a jeho členové bojovali a umírali v Donbasu. Navíc nikdy neskrývali svůj obdiv k Josifu Stalinovi.Stalin má na rukou krev více než 6ti milionů životů.                                                Tak proto NE!!!  Otom je tahle petice tak sem nepleť něco jiného.


Nepřihlášený uživatel

#227 Re: Vítejte, Noční vlci!

2015-04-19 02:50

#173: - Vítejte, Noční vlci! 

 Noční vlci patří k avantgardě putinovské mašinérie, aktivně se účastnili invaze na Krym a jeho členové bojovali a umírali v Donbasu. Navíc nikdy neskrývali svůj obdiv k Josifu Stalinovi.Stalin má na rukou krev více než 6ti milionů životů.                                                                                             Tak proto NE!!! 


Nepřihlášený uživatel

#228 Re: Re: Podivná petice

2015-04-19 02:54

#175: - Re: Podivná petice 

 Říká ruský agent že?


Nepřihlášený uživatel

#229 Re: Re:

2015-04-19 02:56

#204: - Re:  

 Noční vlci patří k avantgardě putinovské mašinérie, aktivně se účastnili invaze na Krym a jeho členové bojovali a umírali v Donbasu. Navíc nikdy neskrývali svůj obdiv k Josifu Stalinovi.Stalin má na rukou krev více než 6ti milionů životů.                                                                                             Tak proto NE!!! 


Nepřihlášený uživatel

#230

2015-04-19 08:57

Vítám Noční Vlky! Buďte zdrávi molodci! Здравствуйте Ночные Волки!


Nepřihlášený uživatel

#231 Re: Re: Re:

2015-04-19 08:59

#229: - Re: Re:  

 Nějak se ti zasekla gramofonová deska, ty anantgardo.

Vlastenec
Nepřihlášený uživatel

#232 Vítáme Vás Noční vlci a slaboduchá petice

2015-04-19 09:48

Vítáme Vás noční vlci - Здравствуйте Ночные Волки!

Tak se Vám američtí řiťolezci ta petice moc nevede co ?! Za 4 dny 960 podpisů a z toho ještě část zahraničních ( PLR, Ukrajina, USA ) a podvodných podpisů  ( Počkej zajíci, Hussein Obama). To se Ti agente Šafře moc nepovedlo co?! To tě říššký protektor Shapiró moc nepochválí !!!

 

 


Nepřihlášený uživatel

#233 Re: Re:

2015-04-19 10:10

#64: RobinB - Re:  

  Noční vlci patří k avantgardě putinovské mašinérie, aktivně se účastnili invaze na Krym a jeho členové bojovali a umírali v Donbasu. Navíc nikdy neskrývali svůj obdiv k Josifu Stalinovi.Stalin má na rukou krev více než 6ti milionů životů.                                                                                             Tak proto NE!!! 


Nepřihlášený uživatel

#234 Re:

2015-04-19 10:15

#1: -  

  Noční vlci patří k avantgardě putinovské mašinérie, aktivně se účastnili invaze na Krym a jeho členové bojovali a umírali v Donbasu. Navíc nikdy neskrývali svůj obdiv k Josifu Stalinovi.Stalin má na rukou krev více než 6ti milionů životů.                                                                                             Tak proto NE!!! 

Vlastenec

#235 Vítáme Vás Noční vlci a slaboduchá petice

2015-04-19 10:31

 

Vítáme Vás noční vlci a slovanští bratři

Tak se Vám američtí řiťolezci ta petice moc nevede co ?! Za 4 dny 960 podpisů a z toho ještě část zahraničních ( PLR, Ukrajina, USA ) a podvodných podpisů  ( Počkej zajíci, Hussein Obama). To se Ti agente Šafře moc nepovedlo co?! To tě říššký protektor Shapiró moc nepochválí !!!

 


Nepřihlášený uživatel

#236 Re: Re:

2015-04-19 10:31

#35: - Re:  

 

Nejste tu vítáni!!!

 

Noční vlci patří k avantgardě putinovské mašinérie, aktivně se účastnili invaze na Krym a jeho členové bojovali a umírali v Donbasu. Navíc nikdy neskrývali svůj obdiv k Josifu Stalinovi.Stalin má na rukou krev více než 6ti milionů životů.                                                                                              Proto NE!!! 

Vlastenec

#237 Vítáme Vás Noční vlci a slaboduchá petice

2015-04-19 10:32

Vítáme Vás noční vlci a slovanští bratři

Tak se Vám američtí řiťolezci ta petice moc nevede co ?! Za 4 dny 960 podpisů a z toho ještě část zahraničních ( PLR, Ukrajina, USA ) a podvodných podpisů  ( Počkej zajíci, Hussein Obama). To se Ti agente Šafře moc nepovedlo co?! To tě říššký protektor Shapiró moc nepochválí !!!


Nepřihlášený uživatel

#238 Re: Re: Pozdrav od Slovanů

2015-04-19 10:47

#118: - Re: Pozdrav od Slovanů 

 Jak vidíš napsal.rusofile 


Nepřihlášený uživatel

#239 Re: Re: Re:

2015-04-19 13:50

#236: - Re: Re:  

Možná by to chtělo navštívit odborníka. Mám o vás obavy.

Michal Chmela

#240 Re:

2015-04-19 15:43

#1: -  

 Nebo fakt, že si tam Putin zahrál na Hitlera s anexí Krymu - což by Čechům vážně nemělo být potřeba opakovat. Použil i stejnou propagandu. Opět, jeden by čekal že budeme mít zkušenosti s ruskými médii a informacemi těmito vypouštěnými.


Nepřihlášený uživatel

#241 Re: Re: Re: Re:

2015-04-19 17:50

#231: - Re: Re: Re:  

 Já zato nemůžu že nemáte argumenty.I kdž popravdě jsem to čekal, porotože najít  člověka který nechal VÝVRAŽDIT VÍC JAK 6MILIONŮ LIDI abys v novodobé historii pohledal.Snad jen Pol Pot až 2miliony mrtvých .Ale ten byl taky rudý, tak nic.  Ty anantgardo.   


Nepřihlášený uživatel

#242 Re:

2015-04-19 17:55

# 230: -  

 

Nejste tu vítáni!!!

 

Noční vlci patří k avantgardě putinovské mašinérie, aktivně se účastnili invaze na Krym a jeho členové bojovali a umírali v Donbasu. Navíc nikdy neskrývali svůj obdiv k Josifu Stalinovi.Stalin má na rukou krev více než 6ti milionů životů.       


Nepřihlášený uživatel

#243 Re: Re: Re: Re:

2015-04-19 18:07

#239: - Re: Re: Re:  

 Došly argumenty co????


Nepřihlášený uživatel

#244 Já nejsem z USA

2015-04-19 18:58

Řeknu Vám, já tam nikdy nebyl
tam, kde se nořej domy do mraků
snad proto ještě nejsem debil
já ještě nebyl v zemi zázraků

Nebudu zpívat jak Bob Marley
těžko bych sobě rozuměl
nekoukej hloupě, z lahve nalej
já bych to vážně asi neuměl

Už nemusíme nosit rudý trenky
nebudu proto zpívat Yesterday
a v každý sloce stokrát baby
ať se za velkou louží nezloběj

Ta Coca Cola není zas tak super
za housku s masem vážně dík
i když to není blbej nápad
Donalde, kam se hrabeš na knedlík

Já jsem byl určenej abych tady žil
dával si ovar, křen a k tomu pivo pil
Tam by ses povídaj jak prase v žitě měl
já nechci před nikym sednout si na prdel
Já nejsem z USA, já nejsem z USA
já vážně nejsem z USA a snad se proto na mě nezloběj

Možná bych měl tam velkej barák
největší na Elm Street
a taky jedno drahý auto
jako lord bych si tam mohl žít

Někdy mě až z toho vážně jebe
když pomyslim na tu pohodu
jenže bych tam asi neměl tebe
ani tu svou malou hospodu

Já jsem byl určenej abych tady žil
dával si ovar, křen a k tomu pivo pil
Tam by ses povídaj jak prase v žitě měl
já nechci před nikym sednout si na prdel
Já nejsem z USA, já nejsem z USA
já vážně nejsem z USA a snad se proto na mě nezloběj

Věčně nám z cizejch zadků boty koukaj ven
ještě se ukloníme než tam zalezem
Možná, že je tam teplo, ale hlavně smrad
já už se nechci klanět, já chci rovně stát.....


Nepřihlášený uživatel

#245 Re: Vítáme Vás Noční vlci a slaboduchá petice

2015-04-19 19:03

#237: Vlastenec - Vítáme Vás Noční vlci a slaboduchá petice  

 No Tebe za ty nemastne,neslane projevy,vuci USA konvoji zrovna nepochvalili,co? Myslis ze petice,ukazuje silu protestu....tak to ses hodne naivni....


Nepřihlášený uživatel

#246

2015-04-19 19:19

Takže už kvůli vám fašistům nemůžou projet republikou ani obyčejní motorkáři! jděte do prdele pokrytci!! Posíláte žoldáky na US mise ke genocidě nepohodlnejch států a tady máte nahnáno s pár motorkářů blbečci! Jste s tím trapní jak Baťa s dřevákama!


Nepřihlášený uživatel

#247 Re:

2015-04-19 19:24

#246: -  

 No to je blabol. Kdyby to nebyli obdivovatele masoveho vraha Stalina,slusni lide by je privitali. Takhle je privita jen odpad naroda a vlastizradci.


Nepřihlášený uživatel

#248 Re: Re:

2015-04-19 20:55

#240: Michal Chmela - Re:  

 Co do toho pořád pletete Hitlera, degeši. Sudety patřily odjakživa Česku, Krym nikdy fakticky ukrajinský nebyl, jen poloautonomní oblast s ruským obyvatelstvem, nešťastně přiřazená k Ukrajině. Po rozpadu SSSR si všichni přáli do Ruska, ne k Ukrajině, i referendum to ukázalo, tak proč by měli trpět pod ukrajinskými fašouny?


Nepřihlášený uživatel

#249 Re: Re:

2015-04-19 20:58

#247: - Re:  

 To si pleteš, odpad národa a vlastizrádci tady před dvěma týdny vřele vítali konvoj imperialistické velmoci USA.


Nepřihlášený uživatel

#250 -sef-nocnich-vlku-se-chlubi-ze-napad-anektovat-krym-muze mit Putin od nej

2015-04-20 00:58

 

O tyhle sovetske protizapadni vypatlance, opravdu normalni clovek nestoji.