Americkou armádu na našem území nechceme!

Americkou armádu na našem území nechceme! / Oznámení / Demonstrace proti přítomnosti vojsk USA v ČR / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-03-18 13:07

Jsem proti jakemu koli obsazováni vojsky USA v na ší republice

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-03-18 13:16

Nyní už vím proti komu nás bránila Varšavská smlouva. Já žádnou USA army na našem územi nechci
František

#3

2015-03-18 13:20

USA army na našem územi nechci ani moje rodina. Takovou demokracii ať si zaváději tam, kde ji toleruji.

USA pryč!!!!s ČR A SK

#4 NECHCI TU TERORISTY USA

2015-03-18 13:55

DRZIM VAM PALCE AT JE VAS TAM NEJVIC ROZUMNE LIDI SE CENI PROTOZE TY OBSTOJI VE VSEM TY CO SOU ZMANIPOLOVANE NEJVIC TO ODNESOU!!!SEM RAD ZE PODPORUJU TUHLE PETICI A DALSI PETICE PROTI USA VSEM JE JASNE ZE MUZOU ZA KRVEPROLITI VE VSECH ZEMICH JA CHCI KLID MIR NA NASEM UZEMI!!!!!

Zdeněk

#5 Re:

2015-03-18 14:03

#3: František -  

 Souhlasím s Vámi. Všimněte si a dobře si pamatujte, jak se chová pan Sobotka a pan Zaorálek z ČSSD v této situaci - ani sociálně, ani demokraticky, jen jako poslušný vazal světového teroristy č. 1 - USA! 

Dejte těmto pánům a jim podobným vědět u voleb, jak si vážíte jejich politiky. Jsou to verbální prostituti, lžou o sociálním cítění, o demokracii ale ve skutečnosti jsou to spojenci (B-mužstvo) nejkrajnější pravice a asociálů... 


Nepřihlášený uživatel

#6

2015-03-18 14:46

Držím všem palce, bohužel nemohu dojet, jsem zdr.postižená a mám to hodně z ruky
Q

#7 Otázky k demonstraci

2015-03-18 15:04

Otázka č. 1: To KSČM tam je proto, aby lidé, kteří nemusí ani američany ani komunisty nepřišli?

Otázka č. 2: Bude to v čase, kdy vojska pojedou přes naše území, tedy v čase blokády a lidé před velvyslanectvím tak budou chybět "na barikádách" nebo to bude v jiném čase?

Děkuji za odpovědi.


Nepřihlášený uživatel

#8

2015-03-18 15:33

Bude nějaká akce také v Ostravě?

Nepřihlášený uživatel

#9

2015-03-18 16:05

Doporučuji k přečtení článek na mém blogu http://joseforel.blogspot.com Americký konvoj v Bystré Vodě.
Jiří Novotný
Autor této petice

#10

2015-03-18 16:08

 

 

 

Jiří Novotný
Autor této petice

#11 Re:

2015-03-18 16:10

#8: -  

 Dobrý den, nevím. Zatím se mi nikdo neozval. Pozdravuji do Ostravy.

Jiří Novotný
Autor této petice

#12 Re: Otázky k demonstraci

2015-03-18 16:11

#7: Q - Otázky k demonstraci 

 Odpovědi:

ad č.1: Chápu. Pro někoho to bude těžké rozhodování. Pokud bude podobný protest organizovat např. ČSSD, ANO nebo KDU-ČSL rád ho zveřejním

ad č.2: Nemyslím si. Zase je to osobní rozhodnutí kdo, kde a jakým způsobem vyjádří protest. Domnívám se,  že lidé z Ostravy nepojedou demonstrovat do Prahy.

Q

#13 Re: Re: Otázky k demonstraci

2015-03-18 17:41

#12: Jiří Novotný - Re: Otázky k demonstraci 

1. Co to je za odpověď? O žádnou z těchto a ani dalších parlamentních stran si rozumný slušný člověk neopře ani kolo. Protest by měl být mimostranický, protože všechny vámi uvedené strany a i řada dalších jako ODS a TOP09 jsou proamerické.  A KSČM se za posledních 10 let chovala jako šípková růženka, takže když teď vystčí konečně růžky, je to již né moc věrohodné. Pan Ransdorf byl údajně vyfocen na Bilderbergu - možná to není pravda, nevím, ale co vím zcela jistě, že rád před volbami zásobuje média svými aférkami typu již třetí autonehody, potyček v europarlamentu nebo nesmyslnými exekucemi (při jehe platu) - vše zdá se, jen aby škodil levici. KSČM, zdá se, již dávno hraje jejich písničku a slouží už defakto jen na strašení určité cílové skupiny voličů před volbami, aby nahnala hlasy pravici a myslím, že zafunguje i jako antimagnet na širší podporu odporu vůči americké armádě. Člěnové KSČM na nižších patrech by se stejně jako členové ČSSD měli zamyslet, co ty strany v těch patrech vyšších předvádí.

 

2. Oni by jeli, ale po četných zkušenostech např. se Zavadilem, kdy po zaplněném václaváku oznámil, že stupňovat protest směrem ke stávce nebude, v tom asi nevidí moc smysl.

Jiří Novotný
Autor této petice

#14 Re: Re: Re: Otázky k demonstraci

2015-03-18 18:07

#13: Q - Re: Re: Otázky k demonstraci 

 Chápu Váš hněv. Bohužel svět není černobílý. Zatím protestní akce proti přítomnosti amerických vojsk organizuje a něco dělá pouze Iniciativa Ne základnám a KSČM. Budu rád když nás podpoří ještě někdo jiný ať to bude politická strana, hnutí nebo občanská iniciativa.  


Nepřihlášený uživatel

#15

2015-03-18 18:07

chápu, že chcete protestovat, já taky, ale nebude lepší, když to budeme ignorovat?...asi ne, co, aspon se uvidi, ze ne vsichni s tim souhlasi...
Jiří Novotný
Autor této petice

#16 Re:

2015-03-18 18:17

#15: -  

Tohle dilema si musíme každý zodpovědět sám. Před podobnou otázkou stál britský aristokrat Winston Churchill za II. světové války aneb volba menšího zla.

petr

#17 US army go home

2015-03-18 18:40

Ať jedou státní teroristé přes Polsko, ti je milují.

V ČR Američany koketující s 3. světovou, jadernou válkou

n e c h c e m e.


Nepřihlášený uživatel

#18

2015-03-18 20:02

Americký agressivní gesindel zde nemá co dělat!!!
Ellbie

#19 Re: Re: Otázky k demonstraci

2015-03-18 23:39

#12: Jiří Novotný - Re: Otázky k demonstraci 

 Nezlobte se, ale KSČM jste si mohl odpustit, toto přece není o politické straně ... spoustu lidí tím jen odradíte, není to škoda ? Rozdrobit to, co jste dokázal peticí dát dohromady ?

Jiří Novotný
Autor této petice

#20 Re: Re: Re: Otázky k demonstraci

2015-03-19 00:16

#19: Ellbie - Re: Re: Otázky k demonstraci 

Chápu vás. Jsou to ambivalentní pocity. Nejsem členem ani sympatizantem KSČM. Ve volbách pravidelně volím středové strany. Problém je v tom, že dnes jde o všechno. Doporučuji k přečtení článek Proč bude válka od prorektora Oskara Krejčího z 21.9.2011 zde http://sux.cz/4b53 . To nejsou ideologické fráze, ale fakta která do sebe zapadají. Provokace USA typu Atlantické odhodlání a Dragounská jízda způsobily, že ruská Severní flotila právě vyplula z Murmansku na "cvičení". Ruské ponorky, s raketami Bulava jsou osazené jadernými hlavicemi o celkové síle 216 000 kilotun TNT. Je to asi taková jaderná síla, která by stačila na zničení 14 000 měst jako byla Hirošima s 350 000 obyvateli. Rakety Bulava jsou zkonstruovány tak, že je nezachytí žádný protiraketový systém. Ani zrušený radar v Brdech. Severní flotila je ta menší. Ruská Tichomořská flotila kotví prozatím v přístavech. Počet jaderných hlavic obou flotil činí nepatrný zlomek z jaderného arzenálu Ruska namířeného na Evropu. Počet obětí válek v historii roste geometrickou řadou. Ve 20. století to bylo 111 miliónů mrtvých. Kolik to bude v 21. století? 500 miliónů? Mám pocit, že lidstvo má zpoždění a chystá se to napravit. Pokud to vidíte tímto prizmatem faktů nezdá se vám KSČM tak hrozná. Ovšem tato fakta Česká televize řízená Miroslavem Kalouskem nezveřejní. Je třeba říci, že současná situace je výsledkem politické hry USA. To není boj evropských států, které mají být do sporu s Ruskem zataženy. Pokud se u nás usadí amarická armáda, neochrání nás. Naopak. Naše situace se zhorší, protože budeme sloužit jako živé štíty. A to byl  hlavní důvod proč vznikla tato petice.


Nepřihlášený uživatel

#21 Re: Re: Re: Re: Otázky k demonstraci

2015-03-19 10:38

#20: Jiří Novotný - Re: Re: Re: Otázky k demonstraci 

 Mate zajimavy nazor. Ja mam jen jednu obavu. Co je opravdovym duvodem onech 3tras krasne rozmistenych po cele ceske republice. Proc neni jen jedna? A proc neni co nejkratsi?

Nad jednim premyslim...

Po 11.zari 2001 bylo vyhlaseno "cviceni" proti terorismu v Londyne 7.7.2005. Tedy 4roky po teto udalosti. Kdyz jsem patrala po ucelenych informacich ohledne bomboveho utoku v cervenci v Londyne, kdy vsechna main stream media prohlasovala, ze to meli na svedomi jacysi muslimove s batozinami...

Mne zcela sokl fakt, ze toto cviceni bylo organizovano prave USA, a ani samotni zucastneni policajti nemeli tuseni ani za mak, ze to neni zadne cviceni, ale naostro zorganizovany utok, jehoz tercem meli byt samozrejme tzv.muslimove. (jeste vice rozdmychat verejne mineni proti muslimum, proc si taky myslite ze je v UK totalne nekontrolovatelna imigrace? Jeste verite, ze se to asi "vymklo" nekomu z rukou?)

Jelikoz bus, ve kterem vybouchla bomba v posledni minute VYBOCIL ze sve obvykle linkove trasy a BOMBA EXPLODOVALA na Tavistock Square pred budovou, KDE SIDLI NEJVETSI EVROPSKY INSTITUT, KTERY NESE NAZEV - MIND CONTROL!!!

Toto byla posledni kapka, abych zacala chapat svet a jeho souvislosti prave opacne nez jak je zprostredkovavaji media a noviny...

Proto verim, ze tento americky akt, ma zcela opacny podtext. Verila bych i tomu, ze treba samotni vojaci nemusi o tomto mit taky poneti...proc by jim taky nekdo vykladal sve plany???

 

Pokud lide stale veri, ze to co jim ukazou v televizi ci si prectou v novinach je pravda - pak Svaty Vaclave vevodo ceske zeme oroduj za nas.

K tomu uz pak neni co dodat. Nemohu je ale soudit, protoze jeste pred 10lety jsem na tom byla uplne stejne jako oni.


Nepřihlášený uživatel

#22

2015-03-21 11:29

Pane joooo, proc tam to logo kscm musi byt? sem znechucen!!!!!!! Nechci vojska, nechci aby se na tom zivily komunisti..je mi z toho zle. Snad ten protest neni kvuli politickym duvodum...komanci a zeleny hlavy jednu ruku drzeli a ted ...aaargghh !! Protest mohl byt cisty...s komancema se mi protestovat nechce! zasterky a fuj fuj

 

rozumný

#23 Re:

2015-03-21 21:41

#1: -  

 Jděte s tou peticí tam, kde končí strávená potrrava , vy putinovský slouhové


Nepřihlášený uživatel

#24

2015-03-22 13:09

Mnoho lidí by se rádo účastnilo (a nejen) těchto manifestací i jiných akcí. Nezbývá však čas nebo finance na dopravu. Možná by bylo vhodné, organizovat tyto akce i místně, případně po okresech. Je snad dost Okresních organizací, které by mohly pomoci. Je pryč doba, kdy se za státní peníze "stávkovalo" a lidem samostatně na dopravu do Prahy už dávno nezbývá. Jinak by bylo snad možné organizovat hromadnou dopravu alespoň z krajů ?! molak@tiscali.cz

Nepřihlášený uživatel

#25

2015-03-23 09:22

Jsem proti demonstraci síly USA na našem územi, jsem proti jakému koli vojsku NATO v naší republice.Osduzují naši vládu za patolizalství
v prospěch cizích vojsk a jsem proti válce vedenou a podporovanou USA a naší vládou.