Americkou armádu na našem území nechceme!


Nepřihlášený uživatel

#1051

2015-03-06 09:20

Dobrý den, copak asi dělá teď pan vejtaha Kocáb,jak si dával zásluhy o vyhnání sovětských vojsk, dejte mu prostor ať může rozvinout debatu, třeba také o jeho účasti ve fondech- podvodu na lidech, copak asi vymýšlí a jak bude obhajovat případné americké vojáky u nás. Teď bude asi schvalovat jak politruk v 50.tých letech že to je v pořádku.jb.
David

#1052

2015-03-06 09:20

1034 Re: Čech

2015-03-06 09:58

 

#1025: David - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čech 

 A zeptám se jinak. Myslíte si že je správné aby Rusko postupně ukrajovalo s okolních států?

Myslíte si že Rusko je lepší než USA? A že je svobodnější?? Viz volební systém Putin - Medvěděv - Putin - Medvěděv a jejich střídání ve funkci?? Víte já si myslím to že RUSKO a USA sou si v mnoha věcech velmi podobné - ne-li stejné. A o obou si nic moc dobrého nemyslím. Ale zároveň si nemyslím že by nám pomohlo stát jako samotný voják v poli. Jak jsem  již psal nejsme Švýcarsko.

A upřímně myslím že poslední co obě strany chtějí je válka. Jde přece hlavně o to..aby se tímto krokem ukázalo že si Rusko nemůže ukrajovat z Ukrajiny kolik chce. A nejen s Ukrajiny.

Bohužel karty sou rozdány a mi patříme k jedné straně. Ale iacta est.

 Rusko že ukrajuje z okolních států? Kde? Ukrajina? Krym? Krym zachránili před válkou když je ,jak jsem už psal, po referendu prohlásili svým územím.Proto je ten humbuk.Měly tam být základny NATO. Na Ukrajině je válka jen proto,že se tam obyčejní,rusky mluvící, lidé začali bránit vyhlazení.To že je Rusko neveřejně podporuje, je jen dobře.Měli je nechat pobít jako prasata na jatkách?Divil jsem se ,že tam nenajeli doopravdy,a to zabíjení nezastavili.Teď už vím,že na to všichni z NATO čekali.Už měli nachystané RUS JEDE NA EVROPU. Takhle jim nejen Putin,ale i jeho ,určitě schopní poradci částečně vzali vítr z plachet.

Nemyslím si,že je Rusko zem zaslíbená,ale máme k nim blíž než k Američanům.To že se střídá Putin s Medveděvem ve funkci je nakonec dobre.Kdyby tam byl nekdo jiný tak už je možná válka.

A Amerika? Vzpomeňte si,jak Obama hlásal při volbách ukončení konfliktů. Všichni si řikali konečně někdo jiný než Bush,nakonec je jedno kdo tam je.On to neřídí.On je jen prostředníkem.On (americký prezident) poslouchá, co mu vyšší kruhy nařídí.

Pryč od Ameriky.S Ruskem jsme na jednom kontinentu,je to prakticky náš soused.Proč mu rozbíjet okna americkými kameny a doufat že si tonechá líbit.

 


Nepřihlášený uživatel

#1053

2015-03-06 09:22

Tuto petici jsem rozeslala na adresy všech mých kontaktů a umístilana facebooku. Rozhodně nesouhlasím s nesmyslnými plány našich rádoby politiků, kteří sem tato vojska zvou.
Čech

#1054 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čech

2015-03-06 09:22

#1048: PeS - Re: Re: Re: Re: Re: Čech 

 Ok... za předpokladu že PETICE a nepokoje u nás vyburcují politiky že k nám nebudou vpuštěny jednotky NATO... co to v důsledku změní?

 

Jak se to dotkne "separatistů"? Ruska? EU? USA? A hlavně jaké to bude mít důsledky pro nás...


Nepřihlášený uživatel

#1055

2015-03-06 09:23

Po válce probíhající na evropském, nedejbože na našem území opravdu netoužím.

Nepřihlášený uživatel

#1056

2015-03-06 09:24

Prostě ji tady nechci...jejich prsty jsou všude a kam vlezou zbyde jen bída a strach. Ale už je tady díky Zaorálkovi máme..US letadla připravená na útok stojí na našich vojenských letištích,teď tu máme zvoleného zástupce NATO ofiko aby bylo lépe česko přístupné jejich návrhům přímo ve vládě....nechci , aby moji synové zahynuli někde na ruské frontě....jak sem vlezou, začnou provokace a víme, jak to dopadá...nechci tady další Kosovo. Prostě jsme svobodní, dokud je sem nepustíme..stačí, že tu mají firmy a naši politici jim jdou na ruku....ale obyčejný člověk to nikdy nepodepíše....mladým je to jedno, ty už zpracovali protiruskou propagandou....ale my co ještě nemáme mozek zničený počítačem to nechceme. Nechceme tady FEMA campy....nic z toho hnusnýho co z nich pak vyleze a my jen budeme bezmocně zírat na pozemek obehnaný dráty....

Nepřihlášený uživatel

#1057

2015-03-06 09:24

USA hraje strategickou hru a vse co rika i jeji poskoci je jenom omacka co jim mame zrat . Kdyby to chteli vyresit mirem a ne dokola jen provokovat Rusko , tak si sednou ke stolu a ukrajina se rozdeli jako Ceskoslovensko a je klid. Ale o to USA zjevne nejde . A jestli se jim to povede a v Evrope vyvolaji valku budu vitat rusy jako osvoboditele .

Čech

#1058 Re:

2015-03-06 09:26

#1052: David -  

Tohle vše je jen polemika...a věc názorů...pohledů na věc... jako já nebudu přesvědčovat Vás... stejně tak nikdo nepřesvědčí mě. Já osobně nefandím ani jedné straně ani válku si nepřeju. Ale Čechy sou jen jedno malý kolečko ve velkém soukolí...


Ale děkuji za Váš názor.

 

S pozdravem,

 

Čech


Nepřihlášený uživatel

#1059

2015-03-06 09:27

nADÁVALI JSME NA KOMUNISTY, ALE AMERIČTÍ SIOFAŠISTÉ VEDENI RODINAMI ROTHILDŮ, BUCHŮ ATD, TO JE TO NEJHORŠÍ CO MOHLO LIDSTVO POTKAT. KÉŽ BY BYLA PRAVDA CO PÍŠE BENJAMIN FULFORD
Fugas5

#1060 Re:

2015-03-06 09:29

#1052: David -  

 Samozřejmě, Havel taky sliboval, že je prezidentem jenom na záskok a já mu to věřil. Stále jsem kamarádům plácal jak že by mu bylo líp kdyby mohl chodit s dnes již pražskou kavárnou na pivko. No prostě není vše ideální ale toto válečné štvaní nevede k ničemu dobrému. Je potřeba to zastavit a tato petice k tomu také směřuje.


Nepřihlášený uživatel

#1061

2015-03-06 09:30

Žádní američtí vojáci na našem uzemí.

Nepřihlášený uživatel

#1062

2015-03-06 09:32

Již dost bylo cizích vojsk na našem území,ať si Američané zůstanou doma,my jim tam také nevyvážíme "demokracii"za podpory vraždění civilního obyvatelstva,jen aby se mohli usadit ve všech zemích světa a omezovat tyto lidi ve svůj prospěch,ať si zůstanou za velkou louží a nestrkají nos k nám do Evropy a hlavně Česka.

Nepřihlášený uživatel

#1063

2015-03-06 09:33

Nesouhlasím s příchodem amerických vojáků na naše území! A už vůbec nesouhlasím s naší vládou, aby podpořovala americkou (Obamovou) válku s Ruskem. Ať si Ukrajina řeší vzájemné problémy s Ruskem sama. A hlavně diplomaticky a NE "vojensky". Vůbec nechápu, čím jsou naší, ale i európsky politici tak zavázani USA, že jim žerou tu jejich rozpínavou politiku "vlivu nad celým světem". Nevěřím, že nevidí analogii I. a II. světové války s potencionální III. světovou válkou, z pohledu vlivu USA na jejich rozpoutání, zejména však na následné profity z těch válek. Proč jim to, sakra, všichni tak žerou ?

Nepřihlášený uživatel

#1064

2015-03-06 09:36

NECHCI prasata

žádnou armádu...

David

#1065 Re: Re:

2015-03-06 09:36

#1058: Čech - Re:  

 

#1058 Re:

2015-03-06 09:26

 

#1052: David -  

Tohle vše je jen polemika...a věc názorů...pohledů na věc... jako já nebudu přesvědčovat Vás... stejně tak nikdo nepřesvědčí mě. Já osobně nefandím ani jedné straně ani válku si nepřeju. Ale Čechy sou jen jedno malý kolečko ve velkém soukolí...


Ale děkuji za Váš názor.

 

S pozdravem,

 

Čech

Tak právě proto je potřeba to naše pomyslné kolečko z toho soukolí vyndat.

Když se těch koleček odstraní víc, tak přestane být NATO agresívní.

Teď to hlavně nesmí vyšumět,jinak to brzo začne znova a rafinovaněji.USA nemůže moc dlouho čekat(dolar se hroutí),proto rozdmýchává konflikty.

Rusko nezačalo první řinčet zbraněmi. Rusko se jen brání.

NATO je agresor.

Pryč z NATO.

PeS

#1066 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čech

2015-03-06 09:37

#1054: Čech - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čech 

Podle mě ideální by bylo, aby kritika z více zemí EU vedla k tomu, že se EU emancipuje a nebude jen poslušný psík, který skáče jak USA (pomocí NATO) pískají. USA mají myslím zájem s Evropou spolupracovat (protože Evropa je jeden z posledních spojenců, většinu ostatního světa už proti sobě popudily) a pokud to bude víc dialog dvou rovnoprávných stran, bude to jen lépe. EU se může usmířit s Ruskem, vyřešit Ukrajinu, uzavřít smlouvy atd a přitom zůstat přes NATO spojencem USA. Jen to chce trochu myslet a hledat řešení a ne pouze oponenta dráždit, provokovat a situaci eskalovat. Pokud ovšem USA chápou jakékoliv sbližování EU s Ruskem jako akci proti nim, potom je třeba si vybrat.

Většina EU politiků jsou idioti, kteří jen štěkají po větru a přitom dělají věci, které jsou proti zájmu vlastních voličů.

Vůbec si myslím, že rovnováha více mocností (USA vs Rusko+Čína) bude mnohem stabilnější prostředí, než vláda jednoho světového četníka, který si dělá, cokoliv se mu zrovna zamane a hledí vždy hlavně na svoje zájmy.

Jinak s Vámi souhlasím, že každá velmoc má sklony komandovat menší země. Proto by ta rovnováha velmocí byla ideální.


Nepřihlášený uživatel

#1067

2015-03-06 09:38

Stačí se zamyslet nad "genetickým" původem Američanů a není potřeba cokoliv dodávat. Obdobný "materiál" byl posílán do Austrálie. Tam se naštěstí jestřábi k moci nedostali. Nechci žádnou armádu na našem území!

Nepřihlášený uživatel

#1068

2015-03-06 09:39

Americkou armádu na našem území nechceme!

Nepřihlášený uživatel

#1069

2015-03-06 09:40

žádný americký vojáky tu nechceme! todle není naše válka! jestli chcete bojovat, tak si bojujte u vás! ne u nás!

Nepřihlášený uživatel

#1070

2015-03-06 09:42

Každý nech sa hrá na svojom piesočku a amici nech sú v amerike a nie rozťahovať sa tu ako veľke hovno

Nepřihlášený uživatel

#1071

2015-03-06 09:43

Američanům nevěřím!!!

Nepřihlášený uživatel

#1072

2015-03-06 09:44

určite skušenosti s cizíma armádama už v tomto státě byly,ja osobně tuto skušenost už nechci zažit.

Nepřihlášený uživatel

#1073

2015-03-06 09:46

Každý normálny človek ktorý má IQ nad 75, na svojom území amerických vrahov nechce.
Čech

#1074 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čech

2015-03-06 09:46

#1066: PeS - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Čech 

 Tohle by bylo možné za předpokladu že EU by fungovala tak jak má fungovat. A byla pevnější v kořenech než je. Bohužel takto jsme jen spolek nic víc :(

Eva Helms
Nepřihlášený uživatel

#1075

2015-03-06 09:46

Zadny rozumny clovek se nenecha, jiz v zajmu sve rodiny a budoucich generaci, vtahnout do geopoliticke a predevsim mocenske valky v rezii militantnich USA!Po rozpadu vychodniho bloku, armada byvaleho CCCP dodrzela dohodu uzavrenou mezi byvalym prezidentem panem Gorbacevem a Bushem seniorem o stazeni cizich vojsk z cele Evropy!Jediny kdo umluvu jednostranne splnil a dodrzel tak sve slovo byli Rusove,predevsim Americane slibuji a uzavrene dohody neplni a tak,nejenom,ze zustali v cele Evrope na svych zakladnach ale jeste by radi sve zakladny a tim sve mocenske zajmy rozsirovali po celem svete.Nechci zadneho dalsiho okupanta na uzemi CR,ikdyz je tak vse hezky zabalene do falesneho pozlatka o uprimne pratelske pomoci! Nikdo nas neohrozuje vice nez samotna USA!