Proti změnám v severočeské veřejné dopravě


Nepřihlášený uživatel

#26

2015-01-04 14:03

ty změny a ceny dopravy jsou přehnaný

Nepřihlášený uživatel

#27 Re: Picovina

2015-01-04 14:12

#1: -  

 Vymrdanci

Zaba

#28

2015-01-04 15:08

Lidí, Vaše přízpěvky jsou v celku ztrefné, ale je třeba plakat na správném hrobě. Přečtete si v petici, kdo je původcem toho paskvilu na kraji, protože nebýt prvotních nereálných výmyslů od stolu, tak jste v dopravou vcelku spokojeni, ne? Mělo to hlavu a patu a všichni se v čase dostali tam, kam potřebovali. Bohužel, neinformovanost Vás samotných není problémem někoho jiného, než Vaše.

Informace proběhli i tiskem a ne jen na netu. Všichni jste to podcenili, když už bylo zřejmé, že se něco bude dít, a těď když je to nedá zastavit, tak jste překvapeni ? Lamentování a sdělování si svých potřehů tady nic nevyřeší.

xxx

#29

2015-01-04 15:13

Mě se tohle všechno týká a i kdyby ne, podepíšu to kvůli ostatním. Tohle přece není normální. Člověk si něco vymyslí a zničí tak systém, který všem vyhovoval, byli jsme na něj zvyklí a hlavně FUNGOVAL. Být ten, co to vymyslel můj rodinný příslušník, styděla bych se za něj. Mysleli si, že tím vydělají, ale akorát jim odchazejí řidiči, dobře jim tak. Tohle nemohl vymyslet nebo schvalit zdravý fungující člověk !

Pumlic

#30 Re:

2015-01-04 15:23

#29: xxx -  

 Paní nebo slečno, čtete, co je psané v příspěvku 28, asi ne, jinak byste nebyla tak nepřející. Trošku přemýšlejte, co píšete. Nejdřív, že to fungovalo a následně, že přejete odchody řidičů. Srovnejte si to v hlavě, že chválíte a jednomu a tomu samému přejete odliv pracovníků.


Nepřihlášený uživatel

#31

2015-01-04 16:44

proti lidem...


Nepřihlášený uživatel

#32

2015-01-04 17:20

Je to hnus ! Lidé nevědí jestli jejich spoje jezdí..
Někteří ani nevědí jestli se dostanou do školy..

Nepřihlášený uživatel

#33

2015-01-04 17:53

Konečně se toho někdo ujal to co provedli s dopravou je děs.Ten kdo tohle vymyslel má v hlavě nas...o.jim se to mluví,když jezdí do práce v 9 a ještě autem.Toho kdo to zpusobyl by to měly lidé spočítat.Tady vydíte že proně obyčejní lidé nemají žádnou hodnotu pokud neni před volbama.
ginias

#34 podraz na lidi

2015-01-04 18:00

ten kdo to vymyslel by měl být potrestán ale né uřady ale lidma.jim se to mluví,když choděj do práce v 9 a ještě k tomu autem.ten kdo to udělal by měl být vydán lidem.nejen že budu mít problémy se dostat do práce ale co je horší tak syn bude muset dvě hodiny čekat než mu neco pojede domu a ne jen on.být to v jiné době tak by je zato popravily.slibujou a  vážej si lidí jen před volbamy pak jim jsou lidi ukradený.Děkuji že jsem se mohl vyjádřit.


Nepřihlášený uživatel

#35 Re:

2015-01-04 18:04

#16: Nikdo z toho nemá radost -  

 jde vydět že patříte mezy těch pár chytrejch a jezdíte autem takovou blbost by člověk co se musí na autobusy spolehnout nikdy neřek


Nepřihlášený uživatel

#36 Re: Re:

2015-01-04 18:13

#30: Pumlic - Re: Asi nechápete vy co jsem napsala. Starý systém vyhovující všem - nový uplně na houby, odcházejí kvůli němu i samotní řidiči a doufám, že aspoň to s tím zahýbe.

Lenka

#37

2015-01-04 21:53

Pominu - li to že se doprava zdražila a to že z lidí dělají tupé stádo které běhá od zastávky k zastávce a neví kde ten konkrétní bus staví - (to si vše sedne lidé se časem naučí) tak podstatné a neoddiskutovatelné je , že prostě spousta spojů vůbec nejede! Dopravní podnik se ve své neschopnosti a aroganci nejspíš vyžívá a lidi má opravdu za "ovce" protože pro It pracovníka je to práce na 10-15 minut napsat na webovky že ta a ta linka je dočasně mimo provoz. Nejspíš budeme muset bombardovat naše  - vaše městské či obecní úřady že DP nedodržuje smolouvu s městem či obcí - vždyť města a obce dopravnímu podniku platí za to že k nim autobusy zajíždí nebo to tak není? 

Pumlič

#38 Re: Re: Re:

2015-01-05 05:30

#36: - Re: Re:  

 Vy nechápete, že kraji a panu Jeřábkovi je jedno, že nemá kdo jezdit, že to nezprackal dopravce, ale zřizovatel. Paní vemte rozum do hrsti. Zahýbe to akorát s námi cestujícími, jak všude vidíme. Myslíte, že se hýbe židle s panem Jeřábkem ? Nehýbe, to byste vy všichni museli chápat, že na kraji to zpackali a své stížnosti směrovat tam. Vinit dopravce je hodně krátkozraké, ale on je při ruce že? To jsme my Češi, vinit někoho, kdo se celé roky snažil, aby byl cestující maximálně spokojen a dostal se tam, kam potřebuje. Dopravní podniku to máte za to !!!!!! Podle českého přísloví " Za dobrotu na žebrotu" ! Všem Vám tady, jsou ale i vyjímky, schází základní informace, ale padni komu padni.


Nepřihlášený uživatel

#39 Re:

2015-01-05 05:35

#37: Lenka -  

 Není. Pro Vaši informaci obce mající obecní úřad spadají pod kraj. Takže je minulostí, že obce platí DP.


Nepřihlášený uživatel

#40

2015-01-05 11:12

Chce udělat město lepší ale kaziteho

Nepřihlášený uživatel

#41

2015-01-05 12:57

Návrat do středověku?
antisystem

#42

2015-01-05 13:14

Srat na ne....do tedka to slo normalne a vsechno bylo ok...tento projekt byl vytvoren behem pul roku a to je dost kratka doba...je jasny ze si na tom nekdo namastil jen kapsy.  kdyby jste videli jak to funguje jinde (treba v nemecku) uz davno by jsme se domluvili na nejake protestaci a sli do ulic...ale cesi radsi drzi hubu a nechavaji si srat na hlavu jako poslusne ovecky...nebo si jen stezuji....ja tu navrhuji demonstraci a jit ty svine poradne vyrvat. kdo se prida? 

Naďa

#43

2015-01-05 13:55

Manžel pracujei i o víkendech a nějak se vytratily ranní spoje. Je vidět, že jízdní řády dělal nějaký chytrák od stolu a vozí si zadek v autě. Také je těžké se dostat z Krupky do nemocnice. Proč se nenechali linky jak byly. Je to na dvě věci - na nic a na ......


Nepřihlášený uživatel

#44

2015-01-05 15:34

Moje dcera dneska jela autobusem a zaplatila si urcitou stanici a v pulce ji vyhodil ze nezastavuje pritom jelvokolo zastavky a zaplaceno mela az do te stanice


Nepřihlášený uživatel

#45

2015-01-05 18:24

Nelíbí se mi - zdražení dopravy ,která me nedoveze ani tam kam potřebuji
- Jak bylo informovano o zmenach a zpusob cekani na cipovy karty.

Nepřihlášený uživatel

#46

2015-01-05 19:01

Pozdní řešení situace s čipovými kartami, pokud by se řešilo dříve, nemusely by být takové fronty. Dále snižování platů řidičů - také děs, není se pak čemu divit, že jim řidiči nepřijdou do práce či dávají výpovědi...
Vojmat

#47 Nedůstojná manipulace s tisíci občanů!!!

2015-01-05 19:36

Je tohle možné??? Na e-mail mi přišlo avízo, že zhotovené čipové karty jsou připraveny k vyzvednutí. Ok, 2. den jsem utekla z práce, abych si mohla vystát 3-hodinovou frontu v chumelenici. Když jsem se dostala k okénku (pracuje se pouze ve 2! pro tolik lidí), bylo mi sděleno, že bohužel - karty nebyly dovezeny. Tak teď kdo si z koho dělá .....? Jak je možné, že si musíme za své peníze "vyměnit" fungující karty, které ještě navíc neobdržíte ve stanoveném termínu, takže si platíte jednotlivé jízdné??? To za to nikdo není zodpovědný? Nebo je to skrytá kamera? Nehledě na to, že autobusy jezdí s mnohaminutovým zpožděním a někdy nejedou vůbec? Na dispečink se ani omylem nedovoláte, přestože služba je non-stop. Chtěla bych osobně poznat člověka za toto všechno zodpovědného!


Nepřihlášený uživatel

#48

2015-01-06 19:53

S touto peticí souhlasím víc než dost. Užž několikrát jsem se málem nedostala do Teplic ani do Oseka a dnes ráno ani do školy, prý se autobusy rozhodli si změnit jízdní řád, ale nikdo o tom nevěděl. Jsem s vámi.

Nepřihlášený uživatel

#49

2015-01-07 22:15

chci zpět starý systém dopravy i ceny jízdného, který fungoval