Petice za podporu Martina Půty

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice za podporu Martina Půty


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-20 22:20

Pan Půta je pro mne první vlaštovkou v politice, která znamená naději. Nevěřím tomu nařčení.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-11-20 22:39

v hradku nad nisou udelal tolik zmen diky sve aktivnosti co jini nebyli schopni za 20-30 let, pro nekoho je proste moc aktivni a tak mu skodi

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-11-21 05:53

vykonstruované a lživé,někomu překáží hejtman nejspíše tak a ne že by vzal úplatek to je blbost.

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-11-21 08:01

Je hnusný, co dokáže boj o politickou moc vytvořit za kauzy! Martine DRŽ SE!
ORANJE

#5 Zlatokopové vytáhli do boje za záchranu koryt

2014-11-21 08:20

Martin Půta se postaral o průhlednost zakázek nejen v Hrádku, ale i v LK!!! To těm zlodějům, co je připravil o koryta, nevoní! Uděláme všechno proto, aby byl pan hejtman nejen řádně očištěn, ale aby viníci této vymyšlené neokauzy byli řádně zveřejněni a následně potrestáni! Jinak se dál bude házet špína na slušné lidi.


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-11-21 09:03

Toto obvinění je zcela jistě výplodem korytachtivých zlodějů, Martinovi plně důvěřuji !!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2014-11-21 09:24

Kéž by bylo víc takových politiků!

Nepřihlášený uživatel

#8

2014-11-21 09:31

Pan Půta někomu překáží,to bych věřila,ale v úplatek ani náhodou.

Nepřihlášený uživatel

#9

2014-11-21 10:09

Věřím Martinu Putovi a nepochybuji o jeho nevině !!!
Hlas voliče

#10 Půta je lhář a pokrytec

2014-11-21 11:28

Nedivím se, že krade. Divím se, že tolika lidem se najednou hroutí jejich dokonalý svět. 


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Zlatokopové vytáhli do boje za záchranu koryt

2014-11-21 11:31

#5: ORANJE - Zlatokopové vytáhli do boje za záchranu koryt 

 Jestliže je to zloděj a kradl, tak tady nemelte takové hovadiny.


Nepřihlášený uživatel

#12

2014-11-21 12:25

Nevěřím tomu, že by pan Martin Půta vzal úplatek.

Nepřihlášený uživatel

#13

2014-11-21 13:13

Věřím Martinovi Půtovi!
Fotograf Milan Drahoňovský
Josef Horák

#14

2014-11-21 13:29

Pana Půtu znám od jeho dětství. Toto osočení je pro mě nepřijatelné. Zdá se, že slušní lidé nemají v politice místo a jsou pro minulou a stávající politickou garnituru nestravitelní. Ti, kteří pana Půtu neznají by měli vážit slova. Ing. Josef Horák, Hrádek nad Nisou

Jan

#15 podobnost čistě náhodná ??

2014-11-21 14:53

Celá tako kauza mi připomíná případ Věry Jourové, obviněné v říjnu 2006 za to, že údajně přijala dvoumilionový úplatek za prosazení dotace z evropských fondů na opravu budišovského zámku. Vše přitom bylo založeno na policejních odposleších, a to nikoliv hovorech Věry Jourové, ale jiných osob mezi s sebou. Tento záznam stačil policii na uvěznění Věry Jourové do vazby a vznesení obvinění a následně vznesení obžaloby. Její stíhání bylo v létě 2008 zastaveno s tím, že skutek, pro který byla obviněna, se nestal. Jourová strávila ve vazbě více než měsíc.



Nepřihlášený uživatel

#16

2014-11-21 15:13

Obdivuji úspěšné politiky, mezi které Martin Půta patří,z jeho slov a cinu je znatelné, že pociťuje svou odpovědnost jako osud a odvahu sloužit lidu.
Je si vědomi, že pravda a mravnost, jak v sobním,
tak ve veřejném živote, zakládá nové východisko politiky.
Má srdce na pravém místě. Nalézl nový vztah a úctu k životu,respektu vůči druhému člověku, druhému národu i jiné kultuře,krátce vůči novému.
Nevěřím tomuto nařčení.
S hlubokou úctou Hanna Moser-Vondracek
Leoš

#17

2014-11-21 15:15

Martin Půta má moji naprostou důvěru.Tato obvinění považuji za vykonstruovaná a nesmyslná.

Milan Dvořák - starosta Hamr na Jezeře
Nepřihlášený uživatel

#18

2014-11-21 15:16

Pan Hejtman Martin Půta má moji plnou podporu a důvěru...přeji hodně sil v boji se lží a závistí jemu i celé jeho rodině.


Nepřihlášený uživatel

#19

2014-11-21 15:27

Mám dojem ,že čím více se člověk snaží pro dobro jiných, tím více je pronásledován

Nepřihlášený uživatel

#20

2014-11-21 16:03

Jeden z mála čestných a slušných politiků v této zemi!

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-11-21 16:14

Martina znám přibližně 3 roky a jako jeho kolega z předsednictva STAROSTŮ a NEZÁVISLÝCH mu důvěřuji STOPROCENTNĚ
Jana Richterová,Hrádek nad Nisou

#22 Re: Re: Zlatokopové vytáhli do boje za záchranu koryt

2014-11-21 16:46

#11: - Re: Zlatokopové vytáhli do boje za záchranu koryt 

 Anonyme, já nevěřím , že kradl a nevěřím tomu nařčení, jelikož ho znám. Znám ho od začátku, když zakládal hnutí Hrádek potřebuje změny, v té době jsem se do Hrádku nastěhovala. Měla jsem možnost sledovat, co všechno udělal nejen pro nás, obyvatele Hrádku. Nikdy jsem ho nezastihla, že by byl arogantní nebo neochotný s čímkoliv pomoci. Proto mu věřím a proto mu věří všichni ti, kteří mu tady dali hlas do petice. A je jich ještě hodně, kteří o této petici nevědí. Pane Půto, držíme Vám palce celá rodina, aby se ukázalo, kdo v tom má prsty. Bohužel moc neplatí, že se slušností nejdál dojdeš, trochu mám obavy, že ten kdo tohle vypustil, bude mít dostatek peněz a hodně úplatných lidí okolo sebe, aby se na něj nepřišlo. Tak to bohužel u nás v naší zemi chodí. a je to čím dál horší. Tak se držte, věříme Vám.

Jan Votruba *1952

#23 Martin Půta

2014-11-21 18:07

je pro mě politik, s nímž jsem nemohl vždy souhlasit bezvýhradně a některým jeho krokům a postojům jsem nerozuměl, ale kterého akceptuji. Nemohu uvěřit tomu, že je hajzl.

Pokud se obvinění nade vši pochybnost prokáže, Martin Půta bude obžalován a odsouzen, vyřídím si to se sebou sám.
„Každej blbec, starej, byl taky jednou mladej blbec.“ Jan Werich

Pokud ne a zůstane jen u (v takovém případě) nepodloženého obvinění – připomínka kauzy Věry Jourové (#15) je zde dle mého soudu plně opodstatněná – měli by potom signatáři této petice podepsat jinou, požadující po našich zákonodárcích bezodkladné a důsledné zamezení takovým dehonestujícím (nelze vyloučit i likvidačním) praktikám úpravou trestního zákona a vysokými tresty pro „konstruktéry“ a „dělníky“ takového „díla“. Včetně skutečně citelných postihů orgánů činných v trestním řízení, prokáže-li se jejich pochybení.

Dobrou pověst má člověk jen jednu. Nic cennějšího kromě života, zdraví a svých nejbližších myslím mít nemůže. Je proto nezbytné k ní přistupovat jako k něčemu, co poctivě dlouhodobě budoval a co nelze koupit. Tedy její hodnota může být v případě úmyslného či nedbalostního poškození kompenzována penězi jen zcela mizivě, podobně jako zranění, který nás zbaví schopnosti plnohodnotně žít.

To, že někdo o někom něco slyšel (odposlechl), nutně nemusí znamenat, že to tak skutečně je. Může (a má) to být indicie hodná prověření orgány činnými v trestním řízení. Výsledkem takového prověření by měly být nezpochybnitelné důkazy o porušení zákona. Byť vnímám, že i svědectví je pro soud důkazem. Je třeba jej pak jako subjektivní velmi pečlivě a odpovědně, v celém kontextu a ve všech souvislostech, vážit.

Pane Půto, dokud nebude má důvěra ve Vás a Vaši morální způsobilost nezpochybnitelně vyvrácena, věřím Vám a přeji Vám, Vašim blízkým, přátelům a spolupracovníkům rychlý a pro Vás příznivý konec tohoto obvinění.


Nepřihlášený uživatel

#24

2014-11-21 18:27

Nemyslím si, že oprava a zachování této památky může být jakkoli napadnutelné, vždyť veřejných peněz se užívá k prospěchu všech. A mne, jako občana například tento kostelík vábí k navštívení, ovšem musím mít jistotu, že mi nespadne na hlavu

Nepřihlášený uživatel

#25 Re: Re: Zlatokopové vytáhli do boje za záchranu koryt

2014-11-21 20:36

#11: - Re: Zlatokopové vytáhli do boje za záchranu koryt 

 Zameť si před svím prahem :-) a neukazuj na slušného člověka.