Výměna plzeňské karty

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Výměna plzeňské karty


Nepřihlášený uživatel

#301

2014-12-29 11:18

I důchodci kteří jezdí od 70.ti zdarma musí dát 170? a co pmdp mají platit celou výměnu ze svého? a nebo chtít jen malý symbolický poplatek ? stojí to za ůvahu.

Nepřihlášený uživatel

#302

2014-12-29 12:14

není mě jasné když jsem nad 70 let a jezdím zdarma,nemusím mít plzeňskou kartu a nemám žádné výhody z toho plynoucí, a nesplňují tedy dobití na celý rok, kdy je důchodcům poskytnuta karta zdarma, a jediný důvod pro mě je cesta ČSAD do blízkého okolí,jsem zatím nepochopil, zda-li musím i v tomto případě zaplatit 170 Kć .

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-01-01 19:13



Nepřihlášený uživatel

#304

2015-01-02 10:19

výměna řidičského průkazu, výměna průkazky zdravotní pojišťovny se neplatí, tak proč platit výměnu Plzeňské karty a hlavně já ji měnit nechci mám ji funkční. Kupuji si roční předplatné tj. skoro 4tis.Kč a to PMDP nestačí?
judita

#305

2015-01-02 18:12

Nehoráznost,arogance,minimálně neslušnost.Při počtu tří dětí v rodině a dospělé samoživitelky buzerace,abychom nevyšli ze cviku.Čtyřikrát fotka,čtyřikrát žádost o něco,co nechci a nutí mě k tomu podnikatel,který chce,abych mu sponzorovala jeho nový výrobní prostředek,protože to slíbil jako dobrý kšeft kámošovi mafiánovi,pak jedna fronta,druhá fronta s ústřižkem,či plnou mocí za starší dítě.Loni totéž s řidičákem.Naše karty ,které jsme si MUSELI zařidit a již jednou zaplatit,fungují,životnost není nikde stanovena.Takže pokud budeme opět přinuceni,končíme s MHD a jezdíme autem.Našim radním děkuji a své děti již bez skurpulí učím,že jste dobytek.


Nepřihlášený uživatel

#306

2015-01-04 18:07

Jsou to hajzli
Sámo

#307 Ceny PMDP

2015-01-08 09:54

Chtěl bych tady připomenout nehoráznost požadavku na další finanční podporu PMDP. Vezmete-li v úvahu, po jak obrovském území se Pražáci mohou po celý rok pohybovat za cca 4500 Kč v porovnání s plzeňským dvorkem za skoro 4000 Kč, je neúměrnost požadavků evidentní.

Tom

#308 Re:

2015-01-17 13:28

#290: -  

 POZOR ! K ceně 170 Kč je nutno připočítat fotku za dalších 25 Kč anebo vlastní ! šmejdi.. v době digitalizace a pc.. se to dá přinést na flešce ... takže zase vyfotí někoho ze ziskem,,,, o jak jsou laskavy.. kartu vratím a evropské město kultury bude mít zase jen více aut ve městě.. díky Magistrátu, který za 2 měsíce nenapsal ani jdi do pr...e , neodpovědělo ani PMDP ... ostuda 

Tom

#309 Re: Re:

2015-01-17 13:30

#308: Tom - Re:  

 Možná místo cinkání klíčů, či mávání červenpu kartou v Praze by se mělo jít na náměstí a mávat kartama před Magistrátem. Ale to by muselo přijít všech 200 000 lidí, ktěří mají zaplatit výměnu.. jinak je to o ničem... Jako slepé ovce pujdou s davem a budou nadávat jak je to drahý, ale nic pro to neudělají ...


Nepřihlášený uživatel

#310

2015-01-27 16:06

ostuda DP
raději než vyhazovat za 1-rázoý akce nanic by město mělo raději sjednat MHD pro residenty zdarma.

Nepřihlášený uživatel

#311

2015-01-31 17:23

Takže každých pět let 170 Kč, nebo více?? Na co se máme těšit??...
ike
Nepřihlášený uživatel

#312

2015-02-01 08:55

Především se mi nelíbí, že nová karta bude časově omezená. Proč nebude docházet k výměně pouze znehodnocených karet(špatným zacházením např pomocí karty škrabou řidiči led z oken aut) A potom ať si ji v plné výši kupují každý rok. Ten, kdo se o kartu stará tomu vydrží řadu let, tak proč kartu v pěkném stavu měnit.

Mira

#313

2015-02-03 10:49

Mě se nelíbí že o tom média informují jednostranně, jako PR dopravních podniků. Kdyby se jich radši zeptali, proč je ta karta dražší než ve Francii, kde plat i náklady na pracovní sílu jsou pětinásobné a cenová hladina vyšší než u nás. Chce to dát do televize (Černé ovce), novin, Otázek Václava Moravce (když už čipovky budou skoro v každém městě v republice). Prostě to chce stávku před radnicí a sídlem dopravních podniků. Na západě by jim dali pocítit co si o tomhle myslí.


Nepřihlášený uživatel

#314

2015-02-06 21:25

Dobrý den, nelíbí se mi poplatek za kartu. Proč není odpuštěn např. tomu, kdo má roční předplatné nebo kdo překročí určitý obrat? Toto je zcela běžné u např. bankovních karet ať debetních, tak kreditních. Proč tedy nemotivovat zákazníky, ať si koupí předplatné?
Tom

#315 Re: Re: Re:

2015-07-15 19:57

#309: Tom - Re: Re:  

 A nejvtinější jsou chudáci důchodci, ty jen nadávat jak je všechno drahý, přitom by mohli jezdit prudit na magistrát a na Pmdp. Možná by jim odpověděli.