Petice proti výpovědi nájemní smlouvy kynologickému klubu Kyje


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-11 05:53

Anebo stejně kvalitní náhradní prostor a samozřejmě podporu pri budování nového cvičištê

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-11-11 06:06

Prosim pomozte zachránit jedno báječné misto,kde se zastavil čas a kde se potkávají lide,kteří mají společný zajem a to je láska k ctyrnohym kamarádům.Misto,kde se daji starosti a únava ze všedních dnu hodit za hlavu a stát se zase na chvíli šťastným člověkem!

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-11-11 06:16

Do KK Kyje jsem chodil běhat agility pod OSA Hloubětín cca 4 roky. Dodnes s nimi jezdím na LVT do Loun. Byť jsem byl o dost starší, než většina členů OSA Hloubětín, vždy se mnou jednali jako sobě rovným, tedy na vysoké profesionální úrovni v rámci výcviku agi.

Jan Tomšů

Nepřihlášený uživatel

#4

2014-11-11 08:17

Nelíbí se mi výpověď stávajícímu provozovateli a jsem pro zachování nájemní smlouvy.
Hanka
Nepřihlášený uživatel

#5

2014-11-11 08:53

je důležité, aby měli lidi, zejména děti, kam vypadnout, zejména když většina tráví život mezi čtyřmi stěnami ve městech!


Nepřihlášený uživatel

#6

2014-11-11 09:25

Je spousta jiných míst, která by se měla zrušit, ale něco co učí lidi jak jednat se zvířaty i mezi sebou a poskytuje to místo, kde trávit volný čas je blbina. Obzvláště kvůli něčemu takovému jako je klubovna.

Nepřihlášený uživatel

#7 Využití pozemku?

2014-11-11 09:39

Jednoduché řešení vyhodit současné uživatele, kteří za nic nemohou. Velmi by mně zajímala motivace města, proč vyhošťuje nekonfliktní uživatele pozemku, který dle stavebního řadu nemůže mít skoro žádné jiné způsobilé využití??? Tereza Šulcová


Nepřihlášený uživatel

#8

2014-11-11 09:56

Ten "důvod" je jen zástupný. Dokonce se obávám, že tento postup s takovým odůvodněním je protiprávní. Nejsou jediní, kterým současný magistrát tohle provedl. Spíš než petici bych kontaktovala další nájemce městských pozemků v podobné situaci a domluvila se s nimi na společném právním řešení.


Nepřihlášený uživatel

#9

2014-11-11 09:57

Krásný sport agility si zaslouží podporovat a ne vymazávat z povrchu českého i malé ostrůvky prozatím uvolněné pro jeho provozování. Znají příslušní úředníci tento sport?

Nepřihlášený uživatel

#10

2014-11-11 10:29

Je to blbý, o kus dám je Spartak Hrdlořezy na svým, tam si rozhodují sami, tady holt rozhoduje majitel ... A ten má taky odpovědnost (protipovodňová opatření atd.).

KacKac

#11

2014-11-11 10:52

Jako dítě jsem byla v ZKO Kyje na závodech, ani už nevím, jak jsem dopadla, ale pamatuji si, že klubovna již stála, bylo to v 80. letech minulého století. Současní členové se tedy ničím neprovinili, nepostavili nic nového a tak by měli zůstat, kde jsou. Proč, když něco dlouho a dobře funguje, přijde vždy někdo "chytřejší " a chce to nějakých způsobem vylepšit. Jako by úředníci neměli spoustu jiné a snad opravdu užitečné práce.


Nepřihlášený uživatel

#12 Avorio

2014-11-11 11:11

Obávám se, že to rada za úplatek prodala někomu k výstavbě nějakých průmyslových prostor:( Proto na konci období, proto minimalizovat možnost diskuse atd...

Věřím, že petice pomže k dobré věci! OSA držte se! Zasloužíte si podporu a nejem kynologickou!

úředník

#13

2014-11-11 11:32

Prosím vás, co to je za argumenty - protiprávní stav trvá už bezmála 30 let atd. ?! Nebyl to spíš důvod se už dávno snažit to dát do pořádku?

eva

#14 Re:

2014-11-11 11:43

#13: úředník -  

 Klubovna postavena kdysi v akci Z pod záštitou MÚ Kyje, dokumentace existuje na pozemku Státního statku. Ale po privatizaci statek rušen mnoho let, nebylo s kým jednat, pak najednou pozemek magistrátu a zátopové území........

A ZKO Kyje existuje více než 60 let !!!!!!!

Dartei

#15

2014-11-11 13:00

Neberte lidem co funguje.Nebo to místo někdo potřebuje? Držím palce ať zvítězí rozum!!!!!!!!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#16

2014-11-11 14:56

Skvele misto.nechceme o nej prijit!

Nepřihlášený uživatel

#17

2014-11-11 16:06

Před 28 lety jsem sama se svým psem ise svými dětmi navštěvovala tento cvičák.Dnes ho navštěvuje moje dcera se zetěm a svými dětmi.Se svým psem dosáhla mnoha ocenění.O to ale v tuto chvíli nejde.Chci tím jen říci, že již druhá generace se zde cítí štastná a smysluplně zde využívá svůj volny čas.Pes-přítel člověka se nachází v mnoha rodinách.Zejména velká plemena nutně potřebují výcvik.A právě k tomu jim tyto prostory slouží.NEBERTE JIM JE,PROSÍM!Mládež má cíl.povinnost a zábavu současně.Přeci nechceme,aby z nudy propadli chlastu nebo drogám!Proč rušit něco,co více jak půl století slouží dobré věci.Změnte prosím své rozhodnutí.Vše je jen otázka dobré vůle. Daniela R.

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-11-11 19:36

Vzhledem k tomu, že v této lokalitě je skoro v každé rodině nějaký pes,  velká většina navštěvuje toto cvičiště. Protože se kynologické cvičiště nachází v záplavové oblasti nepochopím, jak nějaký mozek mohl vymyslet jeho zrušení a nahradit to jakoukoliv stavbou. Při záplavách členové cvičiště svými silami a ze svých peněžních zdrojů dali vše do původního stavu bez pomoci místního úřadu. Napadá mi jen jeden záměr - developerský nebo uplacený.


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: Re:

2014-11-11 20:31

#14: eva - Re:  

 souhlas, bylo to někdy okolo r.1978, předseda byl L.Svobodam což byl na papíry a povolení velký pedant, protože sám pracoval jako inspektor, vše bylo povolené od místního výboru, jsem starej,ale ne blbejm v tu dobu jsem tam chodil a na tom cvičáku makal


Nepřihlášený uživatel

#20

2014-11-12 08:54

Prostory kynologického cvičiště využívají kromě stálých členů klubu i desítky nadšenců agility z celé republiky, pro které se zde pořádá v každém roce několik závodů ! Neberte jim prosím tuto možnost !!!

Nepřihlášený uživatel

#21

2014-11-12 09:23

Hodně štěstí a snad to k něčemu bude!
úředník

#22 Re: Re:

2014-11-12 11:13

#14: eva - Re:  

Nerozumím větě "dokumentace existuje na pozemku Státního statku". Oficiálně žádná stavba neexistuje - i za komunistů se všechny stavby zapisovaly do katastru, doufám, že tu někdo nechce tvrdit opak.  Majitel pozemku je Magistrát oficiálně od r. 2009, máte pravdu, dlouho to viselo ve vzduchu, než si to dali do pořádku ...

úředník

#23 Re: Využití pozemku?

2014-11-12 11:15

#7: - Využití pozemku? 

Naprostý souhlas, současné využití pozemku je ideální a určitě by měl mít magistrát zájem v tom pokračovat. Problém je ale s tou budovou ...


Nepřihlášený uživatel

#24

2014-11-12 11:51

Takova prkotina a chtějí tím komplikovat chod organizace, která tu k něčemu je...
Včera jsem viděl ve zprávách developera, kterej si z úřafů dělá skorát prdel a nic se s tím prý nedá dělat...
Ať se radši úředníci zabývají takovejhlema zmrdama!!!
Tomu bych nařídil to hned zbourat!!!

Nepřihlášený uživatel

#25

2014-11-12 19:13

Držím palce!!!