MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Káča

#44826 Re: Kdo je Káča?

2015-04-01 20:07

#44799: -  

 Dobrý večer,jsem sama se sebou spokojená,protože jsem se vryla zemandrtálcům pod kůži.Těší mě,jak moc jim vadím.Ubezpečuje mě to v tom,že jsem slušný člověk.Ale už tady jedna taková byla.Měla nick "kočkomilka" a ležela zemanomilcům v žaludku pěkně dlouho.Párkrát mě s ní dokonce ztotožňovali.A kdo ví,třeba je "Káča" skutečně "kočkomilka".. Káča

Asenad

#44827 Re: Re: Kdo je Káča?

2015-04-01 20:11

#44826: Káča - Re: Kdo je Káča? 

 Zfanatizovaná a lehce  retardovaná Kateřina tu zase řádí!


Nepřihlášený uživatel

#44828 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:16

#44823: - Re: Re: Re: Re:  

 Mne ale nezajímá, že mne zde deklarujete vaše vzdělání, nebo že jste v testech dosáhl jakýsi vysoký počet IQ, já vám to o sobě taky nevnucuji a myslím, že do toho vám je ve skutečnosti velký hovno. Mne zajímají argumenty které se snaží popsat problém, ne to jestli se vám něco líbí, nebo nelíbí, nebo čeho jste dosáhl kdysi, nebo co jste si podplatil. Argumentujte prosím fakty. Jestliže vám jak říkáte ruská propaganda něco vnucuje, vyvracejte jednotlivé informace, co přináší. Ne že budete furt žvanit: "To je na onom, nebo na onom serveru, tudíž je to lež." Prokazujte, co se dá na jednotlivé informaci dokázat, že je tendenční a podobně a ne že budete pořád jen žvanit o rozpínavosti Putina, protože se to hodí jako emočně působivá teze.


Nepřihlášený uživatel

#44829 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:17

#44815: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Ty trotliku,je uplne jedno kdo je v Kremlu,at uz gruzinec,ukrajinec nebo rus...pokazde je to stejny pruser. Zabijeni,totalita,hlad a bida.

Arabela

#44830 Re: Re: Kdo je Káča?

2015-04-01 20:19

#44826: Káča - Re: Kdo je Káča? 

 Jakým právem se ty krávo označuješ za slušného člověka?! Je mi z tebe na blití!!!


Nepřihlášený uživatel

#44831 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:20

#44825: Antikavárník - Re: Re: Re: Re: Re:  

 takhle reaguji ti kterych se to tyka....teda ty.


Nepřihlášený uživatel

#44832 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:22

#44828: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 jenze Putinova politika rozpinava je,argumentu uz o tom proslo dost. Take je zastrasujici,o jaderkach opravdu mluvi jen on a severokorejsky Kim.


Nepřihlášený uživatel

#44833 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:23

#44829: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jo a většinou tomu předcházela nějaká intervence ze západní strany ruských hranic. Jakýchsi vždy mocichtivců, Napoleonů, Hitlerů, korporátnických privatizátorů a podobných prevítů a s prominutím velkých zmrdů.

 


Nepřihlášený uživatel

#44834 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:28

#44833: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Chcete říci, že okupace Československa rusáky v roce 1968 byla důsledkem napadení rusákova z naší strany?


Nepřihlášený uživatel

#44835 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:36

#44834: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Napadení Hitlerem, jenž vedl útok zhruba směrem od nás a hlavně z Polska na východ. Poválečné přerozdělování Evropy, které západ akceptoval, nakonec i určitá ignorance a neochota západu výrazněji akčně Československu pomoci. Třetí cesta pražského jara opravdu nebylo to, co by velmoci na západě přijímali s nějakým nadšením.


Nepřihlášený uživatel

#44836 Re: Re: Re: Kdo je Káča?

2015-04-01 20:36

#44827: Asenad - Re: Re: Kdo je Káča? 

 Vítej honimíre, už si tady chyběl, jak bylo u putina.


Nepřihlášený uživatel

#44837 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:38

#44833: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Rusko nemusi mit zadneho nepritele,pokazde si ale nejakeho najde. Take doma kde opozice nema zrovna ustlano na ruzich. Korupce tam ale ma zelenou,stejne tak ultranacionalismus.


Nepřihlášený uživatel

#44838 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:39

#44835: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ptám se na rusáky, ne na Hitlera.


Nepřihlášený uživatel

#44839 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:40

#44835: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Na něco se tě ptal, ty čuráku! Tak laskavě odpověz!

Asenad

#44840 Re: Re: Re: Kdo je Káča?

2015-04-01 20:43

#44830: Arabela - Re: Re: Kdo je Káča? 

 Vydrhni tu tvoji schnilou smradlavou kundu a prit pobejt. Nemám na co blejt.

Prof. Dr. Jan Patočka, DrSc., dr. h. c.

#44841 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:43

#44839: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Typická odpověď nedovzdělaného havlisty...


Nepřihlášený uživatel

#44842 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 20:49

#44837: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Možná k utváření vnitřní politiky používá vnějšího nepřítele. O výrazných vnějších expanzích se ovšem, narozdíl od Spojených států nedá téměř vůbec mluvit, slabě snad na teritoriích bývalého Sovětského svazu a pouze v oblastech s ruskojazyčným obyvatelstvem. Mně je po vnitřní politice Ruska pendrek a je to věc hlavně Ruska prosím. Zájem mněnit vnitřní politiku v Rusku mohou mít pouze korporátníci a privatizátoři. V zájmu běžného člověka to přirozeně není, protože investice do pracovních míst se pak přesouvají od nás, do zdecimovaných oblastí z levnější pracovní silou. Co je mi po Ruské korupci, průser je korupce u nás, díky také kalouskovským kryplům, kteří měli podíl téměř ve všech vládách.


Nepřihlášený uživatel

#44843 Prágelničtí kokoti toto skvěle hodnotí

2015-04-01 21:09

Okouknout Strykery, pohostit koláčky: Američany v Ruzyni vítaly davy      

aktualizováno 31. 3. 2015 21:26

Tisíce Pražanů se do ruzyňských kasáren přišly podívat na americký vojenský konvoj. Lidé vítali vojáky transparenty i domácími koláči nebo pardubickým perníkem. Zblízka si davy lidí prohlížely osmnáctitunové obrněné transportéry Stryker a terénní auta Humvee. V rámci takzvané Dragounské jízdy se více než 500 amerických vojáků se 115 armádními vozidly přesouvá mimo jiné přes Česko ze cvičení v Pobaltí na základnu v Německu.

PS: Lepé pražské děvy, ty dávaly slevy. Taky neznají špinavé peníze, s tím nemají žádné potíže. Koláčky je krmily a skvěle si při tom užily. Pražští hoši dávali hrdinům pívo, seč jim bylo milo. V pívu plavala celá Praga, Kája si ulízl číro a vyvalil píva sudy, a hned ubylo nudy.


Nepřihlášený uživatel

#44844 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 21:29

T#44842: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ty jsi to odhalil, komunisticky blbe .


Nepřihlášený uživatel

#44845 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-01 21:35

#44842: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 samozrejme,ale prave expanze Ruska a jeji politika v Evrope je to co treba zrovna zajima me. Je nepruhledna,zastrasujici a manipulujici.

Nase vnitrni korupce je jen dusledek soudruhu ve vsech stranach a jejich kapitalismus po cesku. Mate pravdu....tady jsme naleteli,teda jen ti naivni...


Nepřihlášený uživatel

#44846 Re: Prágelničtí kokoti toto skvěle hodnotí

2015-04-01 21:45

#44843: - Prágelničtí kokoti toto skvěle hodnotí  

 I  KDYBY  TO  BYLA PRAVDA ,  TAK  HOLKAM  FANDIM !!!

LEPSI VONAVY DRAGOU N,  NEZ  SMRADLAVY   RUS !


Nepřihlášený uživatel

#44847 To byla ta jejich kultura barbaru.

2015-04-01 22:21

Milan

#44848 Re:

2015-04-01 23:42

#44847: -  

 A těch příběhů prasáren, kterých se dopustila rudá armáda bylo mnohem a mnohem víc... Tohle jedna z nich, jak mi ho popisoval můj děda, již 15 let nebožtík.

Malá obec, ve které děda (za první republiky místní četník) žil za války nijak moc netrpěla, samozřejmě okolní dění všudy přítomné války a sem tam během prošli nějací němečtí vojácí, ale v obci jako takové byl během války relativní klid. Na začátku května roku 1945, pár dní před koncem války v Evropě, kdy se už konec války blížil, v průběhu oslav konce okupace obyvatelé vesnice rozhodli se přivítat přicházející vojáky byla to chyba, ti vojáci těm, kteří je přišli přívítat, vydrancovali veškeré jídlo, cennosti a prakticky vše, co měli. Sotva vojáci odešli, vesničané zpozorovali, že v lese za vesnicí leží 14 letá dívka, jak se později zjistilo tak ona byla z vedlejší vesnice... Dívka byla ve velmi vážném stavu, ale po léčení to nakonec přežila. Zjistilo se z její výpovědi, že byla opakovaně znásilňována ruskými vojáky. Pachatele se samozřejmě vypátrat a potrestat nepodařilo, zájem společnosti byl v tom, že platilo: Rudá armáda = armáda gerojů; a více se tím nikdo nezabýval. V roce 1947 se děda na vlastní pěst snažil vypátrat svědky, snažil se zjistit, jaká to byla jednotka a případně i jména vojáků. Nikam se nedostal a akorát na sebe upoutal pozornost StB. Nakonec můj děda dopadl celkem dobře přišel jen o místo.

Jen pro doplnění jak to bylo dál, dívka se deset let potýkala s těžkými depresemi, léčila se s tím, ale nevyléčila. I doba, ve které ta dívka s depresemi bojovala, jí moc nepřidala. V nedožitých 25 letech spáchala sebevraždu.

KVZ

#44849 Re: Re:

2015-04-01 23:58

#44848: Milan - Re:  

 To jsem čekal, že ta pohádka bude napínavější!


Nepřihlášený uživatel

#44850 Re: Co podnikatel, to daňový únikář

2015-04-02 03:56

#44770: - Co podnikatel, to daňový únikář 

 Reaguji na oslavnou ódu o registračních pokladnách.

Základní předpoklad jste nám sdělil: "co živnostník, to ludra". Myslím, že jste ještě neoslavil 16-té narozeniny. Neumíte česky, neumíte si představit, jak těžké je rozhodnutí stát se živnostníkem a jak těžké je se jako živnostník uživit, ale k věci:

Registrační pokladna je k ničemu, pokud do ní nezadám inkasovaný příjem platby. Ten tam zadám, pokud po mě bude vyžadovat odběratel účtenku. Takže, musíme vydat nařízení, že každý kupující si musí vyžádat vydání účtenky. (To chce nový úřad pro kontrolu, protože finančáci nestíhají ani to co mají ve svých povinnostech nyní). Ve skutečnosti je tento systém zbytečný a snadno ho každý obejde.

Na Slovensku tento systém doplnili o slosovatelnou loterii účtenek, což má odběratele přesvědčit, aby ji požadoval, protože může něco vyhrát.

Jde o plácnutí do vody jménem BABIŠ (každý zlikvidovaný živnostník znamená příjem pro Babišovy zisky a ztrátu pro státní pokladnu), které bude stát miliardy a nepřinese státní kase nic než ztráty.