Nechceme žádné povinné maturity z matematiky

jasmonda

#51 Re: Re: Re: NE petici

2016-05-11 16:37

#27: lvik - Re: Re: NE petici 

 Nechceme žádnou povinnou maturitu z matiky!!!! Sami by jí neudělalai a nám jí dával dementi"!!"!


Nepřihlášený uživatel

#52

2016-06-03 09:00

Hlavní bejkárna není povinná maturita z matematiky.  Hlavní bejkárna je chtít stejnou zkoušku pro všechny. Vlastně tím byly plošně zrušeny všechny užitečné praktické dovednosti.

Taková stejná zkouška pro všechny je pro praktický život automaticky bezcenná. Právě proto, že ji mají všichni. Je to pouhá šikana.

Kdo vlastně přišel na ten nápad, že mají mít všichni stejnou zkoušku? Chci to vědět. Mám nutkání použít bejčák.

Doufám, že nějaký jiný imbecil nepřijde s tím, že všichni musí složit zkoušku z patologické anatomie. Nepřeji si, aby podobní imbecilové učili mé dítě. 


Nepřihlášený uživatel

#53

2016-06-20 23:38

Proč je maturita povinná, je mi záhadou. Chci vědět, kdo to vymyslel a kdo to nařídil. Dnes na internetu pomalu ani nekliknete, aniž byste museli oznámit své jméno, bydliště a zaměstnavatele nějaké tlupě gangsterů, a o tomhle nikdo netuší, kdo tu blbost zplodil.


Nepřihlášený uživatel

#54

2016-07-06 07:17

Podíváme-li se na věc blíž, zjistíme, že matematika je jediná ze školních předmětů ani ne tak o znalostech, jako spíš o dovednostech. Obecný předmět o tom, jak něco udělat správně. Bez dovedností tohoto druhu při každé příležitosti padáte do těžkých omylů. Na hubu. Právě tyto dovednosti vám pak všude po celý život pomáhají. Zkusme to srovnat s tím, co se použije z jiných předmětů.

Nebo jinak. Chceme-li mít užitek z množství kolem nás dostupných údajů, musíme je umět vyhodnotit, případně použít. A na to právě potřebujeme příslušné matematické metody. Maturita z matematiky nám pomůže jim porozumět.

 


Nepřihlášený uživatel

#55

2017-02-20 09:27

Povinná maturita z čehokoliv je absurdní nesmysl. Každý by si měl vybrat předměty podle toho, čemu se chce po maturitě věnovat. Proč by měl někdo strávit 90% studijního času rozvíjením svých nejslabších stránek, jenom aby se dostal na nějakou požadovanou úroveň, namísto toho, aby rozvíjel to, v čem je dobrý?


Nepřihlášený uživatel

#56 Re:

2017-03-14 11:26

#55: -  

 E? Rozumím-li správně,  dáváte přednost povinné maturitní zkoušce a volnému výběru předmětů do ní. Co například s maturanty, kteří neznají pravopis?


Nepřihlášený uživatel

#57 Chci odmaturovat!

2018-10-11 20:41

Lidi nevím jak vy ale já vím že z tohodle na 99% neodmaturuju...tak proč bych do toho měla být nucena?!? Ať si z toho maturujou jen ti co o to opravdu stojí! A navíc i spoustu těch co si to doposud zvolily doprovolně vyhořela takže...jediná otázka... Kolik tady vlastně podřebujem podpisů?

Patricie Šperková

#58 Re: Chci odmaturovat!

2019-01-19 23:08

#57: - Chci odmaturovat! 

To máš dobrý, já to vím na 100%, že to nedám