DRDS

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno DRDS

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-22 17:26



Nepřihlášený uživatel

#102

2014-10-22 19:03

Je to naprosto nezodpovědné ničit cenné umělecké tradice našeho národa, zase další krok ke snížení jeho úrovně a hrdosti

Nepřihlášený uživatel

#103

2014-10-22 19:23

Peníze neznamenají vše a vymlouvat se na nedostatek je v tomto případě slušně řečeno pošetilé!!!
Co by nastalo, kdyby se řeklo, že Praha spojí všechny fotbalové kluby do jednoho????? Že se tím ušetří??????????????
Miroslav Brejcha

Nepřihlášený uživatel

#104

2014-10-22 21:51

Poznal jsem praci DRDS a jeho umeleckeho vedeni osobne. Videl jsem uzasne dilo a skutecne kvalitni a obetavou cinnost. Slouceni je likvidacni tah. Nikdo nema pravo nicit fungujici a tradicni veci, kdyz za ne nema co nabidnout. Velmi to zavani necim osklivim a cisi z toho velka manazerska nekompetence tech, kdo tuto kulisarnu vymysleli. Dneska uz se ani nesnazi to moc oduvodnovat. Hanba!

Nepřihlášený uživatel

#105

2014-10-23 07:10

Podporuji petici, protože slučování uvedených těles je další ukázkou zcela nekompetentního rozhodnutí. Tradice takových těles by se měla cíleně udržovat a podporovat, zejména proto, že souvisí s kontinuitou národa jako takového.

Nepřihlášený uživatel

#106

2014-10-23 09:17

Sama jsem do DRDS chodila jako malá holka, soubor jsem milovala! A co si budeme povídat, dal mi cenné základy pro moji současnou profesi!!!

Nepřihlášený uživatel

#107

2014-10-23 13:09

Jsem 82 letý "dismanče",které trpí současným jednáním vedení Českého rozhlasu.

Nepřihlášený uživatel

#108

2014-10-23 14:56

Nezbývá, než se podivit, co se v rozhlase plánuje.
Lenka

#109

2014-10-23 15:22

Dobrý den, žijeme v době, kdy pravé hodnoty nejsou vnímané jako hodnoty, natož, aby byly oceňované a vážené. Jediná a vše převálcující hodnota jsou prachy a byznys. Nechápu, proč se ruší něco, co je úspěšné, co skvěle funguje, co mají lidi rádi. To se totiž děje i jinde - v podnicích a firmách. Kde funguje dobrá parta lidí, která táhne za jeden provaz a která toho právě proto hodně dokáže, to je podle dnešních pravidel třeba rozprášit. Teď všude musí vládnout slušně řečeno tzv. soutěžní prostředí, všichni všem musí být konkurety, každý má kopat jen sám za sebe, nejlépe asi, když budou jeden na druhého nevražit, možná donášet... No, nepatřím do takové doby, a nedokážu se s tou dnešní realitou smířit. Jak už jsem někde napsala - nové nemusí být vždy lepší. Podporuji tuto petici a budu ji předávat dále. Budu se snaži přijít i 29. 10. před rozhlas. Vadí mi další věci, jedna z nich je také např. změněná geniální znělka Meteoru za to dnešní nevýrazné cosi. 


Nepřihlášený uživatel

#110

2014-10-23 15:51

Vážení Fleglovi,

brzy bude pod peticí 2000 podpisů. Berte to jako poděkování za Vaši práci. Poděkování, kterého se Vám mělo dostat od vedení Českého rozhlasu. AH


Nepřihlášený uživatel

#111

2014-10-24 10:42

Pan Disman mne vedl nejen ke správné výslovnosti ale i k slušnému a mravnému chování. Spolu s mým tátou měl největší vliv na moje dětství. Lída pak mi dávala pusu na Broučkově před spaním když se mi stýskalo po mamince. Míla mi pak namaloval obrázek. Takto jsem i dnes v duchu spojen s DRDS. Nesouhlasím s nějakým administrativním sloučením. Manželé Fléglovi soubor vedou skvěle a moderně dál.

Nepřihlášený uživatel

#112

2014-10-24 12:42

Moje dcera Anička prožila v "Dismaňáku" několik let, troufnu so říci, že klíčových pro vytváření jejího (hloubavého) postoje k věcem okolo nás, zodpovědnosti za celek, jehož součástí se dobrovolně člověk stává a v neposlední řadě i velice nekompromisních pracovních návyků. Jsem ráda, že to mohla zažít a my jako rodina s ní.
Magda Němcová

Nepřihlášený uživatel

#113

2014-10-24 15:43

DRDS vždy byl a doufám, že i v současné době je, soubor se specifickým, nezaměnitelným zaměření a dramatickou historií. Z jeho řad vzešlo mnoho uznávaných umělců. Jakékoliv jeho sloučení by bylo velmi necitlivou akcí, přispívající k definitivnímu přerušení jeho tradice a významu.

Nepřihlášený uživatel

#114

2014-10-25 08:53

Považujem za nerozumné, že vedenie ČR má v úmysle rušiť DRDS, ktorý úspešne funguje 80 rokov, súbor prináša ľuďom radosť, krásu hovoreného slova, umelecký zážitok. Mnoho známych umelcov vzišlo z Dismančat a napokon tento súbor pod profesionálnym vedením manželov Fléglovcov zviditeľňoval Česko vo svete.
Jaroslava Vojtechovská, Rožňava Slovensko.


Nepřihlášený uživatel

#115

2014-10-26 08:33

aktivity dětí a mládeže je nutno niolivredukovat, ale co nejvíce rozšiřovat. Tento soubor má vynikaljící tradici a odchoval velmi mnoho skvělých osobností

Nepřihlášený uživatel

#116

2014-10-26 17:17

Pro mne je rozumné ctít nejen veřejné mínění, ale i tradici. Moc toho nezbývá, na co můžeme být hrdí.


Nepřihlášený uživatel

#117

2014-10-27 07:18

Soucasne vedeni verejnych instituci, at uz CRo ci jakekoli jine, nema zadne pravo arbitrarnim zpusobem rusit ci destruovat tyto instituce ci jejich soucasti. Novodobi inversni bolsevici tyto instituce nevytvorili; tyto byly vytvoreny obcany pro sve potreby a pro potreby dalsich generaci. Takovymi maji zustat a pokud nejake zmeny udelany byt maji, tak pouze po dalekosahle diskuzi s participaci vsech zucastnenych.

Zijeme v demokraticke spolecnosti. Politici, statni urednici, manazeri verejne vlastnenych instituci nejsou nic jineho nez nasi zamestnanci kteri jsou placeni za to aby spravovali nas spolecny majetek tak jak si my kolektivne prejeme. Toto je potreba drzet neustale v patrnosti a durazne vyse zminenym opakovat. Pokud se nejaky z techto rozhodne konat proti vuli verejnosti, je treba aby obcane zakrocili a privedli takoveho cloveka k rozumu nebo mu znemoznili aby nicil - kuprikladu to co v potu tvare vybudovaly minule generace - vse na co ten idiot sahne tim ze ho z jeho funkce nemilosrdne vyhodi.

Je potreba mit na pameti ze demokracii je nutno neustale kultivovat, jinak se zvrhne v nadvladu oportunistickych kreatur, podobne jako ti kterychzto jsou dnesni oportunisticke kreatury reinkarnacemi infiltrovali Komunistickou stranu a pod jeji hlavickou zpusobovali spoust v predchozi dobe.

Proto je potreba psat a podepisovat petice, demonstrovat, a uplatnovat veskery mozny demokraticky odpor pokazde kdyz nejaky inversne bolsevicky idiot hodla neco znicit!


Nepřihlášený uživatel

#118

2014-10-27 10:39

nehorázné-bývalý člen DRDS
robert spousta

#119

2014-10-27 10:57

nehorázné-bývalý člen DRDS


Nepřihlášený uživatel

#120

2014-10-27 21:02

poslouchám pohádky a hry a nedovedu si je představit bez dětí z tohoto souboru.Také je škoda těmto šikovným dětem vzít náplň jejich života.

Nepřihlášený uživatel

#121

2014-10-27 21:02

Drds ma 80.letou tradici a byla by velka chyba jej zrusit.

Nepřihlášený uživatel

#122

2014-10-27 21:03

Je třeba jednat otevřené s maximalni snahou soubor zachovat. Pokud jde pouze o financování nemel by to byt problem. Je nezbytné zachovat rodinné stříbro .

Nepřihlášený uživatel

#123

2014-10-27 21:06

Nesouhlasím s arogantním jednáním vedení Českého rozhlasu, ani s rušením součásti naší historie. Raději odvolejte nekompetentní vedení Českého Rozhlasu!
Miroslav Viška
Nepřihlášený uživatel

#124

2014-10-27 21:08

Rušit soubor, který funguje vynikajícím způsobem již 80 let a z něhož vzešlo tolik výborných představitelů české kultury, může jen omezený, zamindrákovaný a neschopný hlupák, který nikdy nic nevytvořil a umí jen ničit to, co s láskou a péčí vybudovalo několik generací schopných lidí.

Tato tzv. reorganizace patří mezi ty mnohé reorganizace, které jsou dělány jen pro samotné reorganizace a proto, aby hlupáci dokázali svoji důležitost bez ohledu na to, kolik škod tak napáchají.

Odpovědní činitelé z rady a Českého rozhlasu by měli vzít rozum do hrsti a zrušit naprosto stupidní rozhodnutí Jana Simona a neničit soubor s takovou tradicí a takovými výsledky jako má DRDS.


Nepřihlášený uživatel

#125

2014-10-27 21:08

Jsem režisérem dětských pořadů a vím,co to je vytvořit tradici a dlouholetou aktivní činnost. Považuji přístup vedení rozhlasu za nehoráznou minelu, která nadělá více škod, než si kdokoliv dokáže představit. Postup současným "aktivních" managerů je krátkozraká hra pro vlastní prospěch. Zachovejme kulturní hodnoty této společnosti. Důsledky takovýchto kroků nechci ani domýšlet. A není to pouze tato kauza , ale je to nemoc této společnosti, která povýšila majetek a finance nad lidskost a tradice.
Petr Horáček režisér